Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

No zobaczymy jak to będzie. Niemniej dalej wolałbym danie teleportu od połowy, ale to już wizja reżysera :)

Troche by było bezsensu w założeniach nie uważasz? Przecież warp było dostępne po zdobyciu Lordvessel czyli po ukończeniu jakiegoś etapu gry, jeśli to jest kontynuacje to według mnie nie takie głupie jest wprowadzenie tego od początku :)

Odnośnik do komentarza

No nie chodziło mi w tym sensie że to ten sam choosen undead, ale załóżmy że to jego potomek czy cos w tym rodzaju, ten z 1 nauczył go wiekszości tajników - oczywiście czyste gdybanie, wątpie żę w ogóle ta kwestia będzie poruszona w DkS2

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
Odnośnik do komentarza

 

ale załóżmy że to jego potomek czy cos w tym rodzaju, ten z 1 nauczył go wiekszości tajników

 

o ja pyerdole, oby nie. ani żaden zaginiony brat bliźniak, alter ego, czy inne kiczowate rozwiązania na ciągnięcie sequela.

 

 

będzie można sobie zresetować punkty doświadczenia i rozdzielić je ponownie

 

o ja pyerdole, oby nie. dam se punkta tu, tu i tu, a jak mi się odwidzi, to se pozmieniam. obranie kierunku rozwoju nie poniesie ze sobą żadnych konsekwencji. nie wiem, czy będą teraz większe różnice w klasach, ale to wskazywałoby na to, że będzie można przerobić się z wariora na maga, nawet w połowie gry. czyli w trakcie jednej gry wypróbować różne warianty, bronie, czary. ułatwi to też zmienianie builda pod pvp.......ale nie. oby nie. 

 

teleportacja od początku też budzi obawy. są przecież skróty. ale zobaczymy, jak rozmieszczą te kluczowe bonfires.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O ja pyerdole, oby nie. dam se punkta tu, tu i tu, a jak mi się odwidzi, to se pozmieniam. obranie kierunku rozwoju nie poniesie ze sobą żadnych konsekwencji. nie wiem, czy będą teraz większe różnice w klasach, ale to wskazywałoby na to, że będzie można przerobić się z wariora na maga, nawet w połowie gry. czyli w trakcie jednej gry wypróbować różne warianty, bronie, czary. ułatwi to też zmienianie builda pod pvp.......ale nie. oby nie. 

 

Też wolałbym żeby tego nie było. Jestem tak nawiedzony, że będę co chwilę latał i kombinował ze zmianami. Wolałbym nie mieć tej pokusy ;)

Ale pewnie znajdzie się duża grupa graczy którym to się na pewno spodoba.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

FS zapowiedzialo szeroka oferte dodatkowow dostepnych po premierze w PSstore:

 

10 000 dusz - 8.99 zl

100 000 dusz - 18.99 zl

Banisher (przedmiot odsylajacy najezdzcow do ich swiata i zabierajacy ich dusze) - 26.99 za 5 sztuk

 

Dodatkowo dla tych, ktorzy zloza preorder czeka niedostepny nigdzie indziej poziom trudnosci "classic", gdzie checkpointy beda tylko przy ogniskach a dusze beda tracone po smierci, jestes w stanie podolac wyzwaniu? Zamow juz teraz!

Odnośnik do komentarza

 

Tak w ogóle widzieliście nowy trailer? Dosyc okropny. I to on będzie leciał w kinach. Połączenie Soulsów i Pixies nie daje tak dobrego połączenia, jak Namco myśli...

Masz namyśli "to" :

 

 

Tak jak lubie pixies, tak ta piosenka mi ni cholery tutaj nie pasuje

Te dwa trailery mialy dobrze dobrana muzyke

 

 

 

http://youtu.be/asgxfHZlQGk

Odnośnik do komentarza

 

 

Tak w ogóle widzieliście nowy trailer? Dosyc okropny. I to on będzie leciał w kinach. Połączenie Soulsów i Pixies nie daje tak dobrego połączenia, jak Namco myśli...

Masz namyśli "to" :

http://www.youtube.com/watch?v=UeRQmZjIZQM

 

Tak jak lubie pixies, tak ta piosenka mi ni cholery tutaj nie pasuje

Te dwa trailery mialy dobrze dobrana muzyke

 

 

http://youtu.be/asgxfHZlQGk

 

Zaciekawił mnie w tym pierwszym trailerze z e3 jak koles rozwala drzwi w 1.08 - ciekawe, jak myslicie? Bedzie sie dalo rozwalac drzwi czy to po prostu taka "lokacja"?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...