Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam nadzieję, że framerate będzie w miarę ok w wersji na PS3, bo te bardziej otwarte lokacje z tego co widziałem po niektórych screenach jakoś mnie martwią bo dotychczas gra trzymała się raczej "korytarzowego" designu. A mimo to zdarzały się pamiętliwe lokacje z slow mo cinematic experience XD

Jakby ktoś miał w łapkach wersję "demo" to niech napisze jak to wygląda sprawa z płynnością rozgrywki.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Jak na to patrze to zastanawiam się czy brać na premierę wersje ps3 czy na pc'towa czekać. Hajp jest ale to gra na pół roku a nie na tydzień czy 2 więc poczekać miesiąc mogę. Gorzej że nie wiem czy wierzyć w zapewnienia twórców że tym razem dark souls to nie skopany port gdzie nawet rozdziałki nie dało się zmienić :)

Odnośnik do komentarza

Jak na to patrze to zastanawiam się czy brać na premierę wersje ps3 czy na pc'towa czekać. Hajp jest ale to gra na pół roku a nie na tydzień czy 2 więc poczekać miesiąc mogę. Gorzej że nie wiem czy wierzyć w zapewnienia twórców że tym razem dark souls to nie skopany port gdzie nawet rozdziałki nie dało się zmienić :)

Ja biorę na pc, teraz i tak cisnę w diablo. Ja tam im wierze, wczesniej na pc to bylo zwykły port, teraz wszystkie wersje powstawały równolegle. Plus zawsze jakieś fixy mogą sie pojawić.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Boli mnie, że znowu będę widział slide show na bagnach.

 

 

lobosjr na twitchu będzie od wtorku (pewnie w środę naszego czasu) streamował dwójkę, jak komuś nie straszne spoilery to jest dobra okazja, bo koleś jest niezłym graczem.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

krótkie i przyjemne które nie będą odrywały od dorosłego zycia i pozwolą pomimo krótkiego czasu i małego wkłądu osiągnąc z nich zadowolenie, a resztę czasu poswiecic pracy i rodzinie.

Dlatego granie w takie gry to powrót do bycia dzieckiem, co złe nie jest, ale to ty pierwszy podjales temat prawdziwego mezczyzny.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

kiedyś klnąłem że gry są krótkie, teraz robie 6 posiedzenie do dead space 3 i chciałbym mieć już tą przyjemność ze skonczenia jej, ale nie, jest długa i znowu musze czekac pare dni aż w  nia pogram.

 

To jest ciekawy temat ogolnie.

Odnośnik do komentarza

krótkie i przyjemne które nie będą odrywały od dorosłego zycia i pozwolą pomimo krótkiego czasu i małego wkłądu osiągnąc z nich zadowolenie, a resztę czasu poswiecic pracy i rodzinie.

Dlatego granie w takie gry to powrót do bycia dzieckiem, co złe nie jest, ale to ty pierwszy podjales temat prawdziwego mezczyzny.

 

przykro mi że praca i rodzina wysysają całą Twoją energię i jedyne na co masz siłę, to anczartedy z auto aimem, ale myślę że nie jest to zbytnio oznaka prawdziwego mężczyzny. Prawdziwy mężczyzna w jednym dniu nauczy syna czegoś ważnego, zarobi na żarło do garnka, zaspokoi kobietę i pokona bossa w DkS w ciągu 24 godzin. A tak jesteś casualem nie tylko w świecie gier, ale i tym realnym, najgorsza opcja ;/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niby spoko ale jak tak wszyscy będą płakać, że "olaboga gra długa i trudna,a mnie tu prawdziwe życie i w ogóle trudne sprawy/dlaczego ja gonią" to już w ogóle będzie powstawał sam syf na 3godziny z prowadzeniem za rączkę by się gracz nie przemęczył. Całe szczęście, że jeszcze wychodzą gry typu tych z serii Souls, dających posmak wyzwania i satysfakcji z pokonania jakiejś trudności, o czasie gry i fakcie, że jest co w niej robić nie wspominając.

Odnośnik do komentarza

Milan, zdziwiłbyś sie jak dojrzałe community ma DkS. Przynajmniej w Polsce. Średnia wieku najbardziej aktywnych graczy na polskim forum oscyluje powyżej 30-tki. Sam sie zdziwiłem ilu z nas posiada dzieci i normalną (;)) rodzine. Tyle, ze na obecnym etapie wiekszość gra juz tylko pvp a tu przeciez mozna odpalić konsole zarowno na kilka jak i kilkadziesiąt walk.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Ta gra jawi się jako totalne przegięcie. Pierwszy prawdziwy seryjny przeciwnik... Nie spoiluję. Serio From Software? Jak można w tak perfidny sposób zdysbalansować plansze i samą grę. W skrócie run bitch for your life do pierwszego bossa.

 

#i`m_hyped <figaro>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...