Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Dwójka już nie będzie taka trudna bo już podstawy się ma z poprzedniej części. Pamiętam jak się uparłem że przejdę grę bez youtube,

Miałem trzy momenty przy których prawię się poddałem

1. dark-souls-games-boobs-gif-723658.png

2. Taurus Demon zanim obczaiłem że można mu skoczyć na łeb

3. Jak się w(pipi)ałem do tomb of giants bez zrodla swiatla i ze slabymi itemami.

Odnośnik do komentarza

hehe wpadłem na jeszcze jeden powód aby poczekać na pc'tową premierę. Wtedy jak nie będę mógł przejść jakiegoś fragmentu wpiszę w google albo YouTube i po sprawie:)  Wiem że bez poradników 3 bossów bym nie ubił w dark souls 1 a i pewny miecz na początku przygody bardzo mi się przydał :)

Odnośnik do komentarza

hehe wpadłem na jeszcze jeden powód aby poczekać na pc'tową premierę. Wtedy jak nie będę mógł przejść jakiegoś fragmentu wpiszę w google albo YouTube i po sprawie:)  Wiem że bez poradników 3 bossów bym nie ubił w dark souls 1 a i pewny miecz na początku przygody bardzo mi się przydał :)

 

aha to jak grasz na konsoli to nie możesz na youtubie zobaczyć jak coś przejść xD? bo nie kumam

Odnośnik do komentarza

też nie myślę o trofeach podczas zakupu. Teraz gram w South Park na pc i zapłaciłem 100 zł mniej niż za wersje na ps3 z trofeami :) . Kiedyś ganiałem za achievementami ale po roku fascynacji zrozumiałem że w ten sposób tracę połowe funu z gry. Nie skupiałem sie na historii etc tylko myślałem jak zrobić dany achievement :)

 

Poczekam może po prostu na pierwsze recenzje i jak będą dobre opinie o wersji na ps3 to pewnie się złamię ale jak dowiem się że animacja chrupie to czekam na wersje pc. Na xbox 360 w dark souls grałem dosyć długo i spadki mnie wkurzały.  Ostatnio pograłem troszkę na pc z modami etc i jest lepiej nadal nie perfekcyjnie bo to skopany port ale i tak lepiej :D

 

@ Bartiz

Jak grasz na premierę to często jeszcze nie ma za dużo dobrych rad a miesiąc po premierze jest już tego cała masa :)     (teraz tak z jedną zagadka w thief miałem że znaleźć pomocy nie mogłem a zagadka była skopana przez deweloperów i bez użycia focusa nie dało rady jej skończyć tyle że ja focusa wyłączyłem aby sobie utrudnić grę :P )

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...