Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

 

Podstawowe pytanie do grających.

 

jak odwrócić hollow? mam tą lalkę, ognisko i dupa wyskakuje mi napis, że nie da się teraz tego zrobić więc biegam z połową życia

 

 

A po co Ci ognisko? Czy ty nie próbujesz jej spalić przypadkiem? Normalnie używasz jak humanity w DS1 i wracasz do żywych

 

 

Btw, czy nie popadamy za bardzo w paranoję z tymi spoilerami, nie sądzę, żeby ta informacja komuś zabawę popsuła?

 

Masz zupełną rację. Nie zdradzajcie tylko za dużo fabuły i tyle. Ale o rzeczach technicznych, jak najbardziej nawijajcie bez spoilerów. Dzięki wam będę przygotowany do walki, którą zacznę już w piątek :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Bardzo godny, nie moge się oderwać, ale znowu jest bardzo trudno a powiedziałbym nawet że trudniej no i jeszcze mi życie utrudnia język polski bo tam gdzie wszystko było już znane na pamięć tak tu musze poznawać od poczatku, aktualnie ubiłem 2giego bossa = meeega staysfakcja, i znowu zastygłem bo doszedłem do 3ciego "bossa" i po prostu MASAKRA.

Odnośnik do komentarza

Ja załatwiłem trzech.

ostatniego giganta

unikałem rollami jak na nindzę komando przystało,

Pursuera

tak samo, czekałem po prostu jak skończy bić i wkraczałem z 2h do akcji, natomiast

Dragonraidera

tylko okrążałem czasem blokując -> strasznie mnie zawiódł jako boss :confused: . Niemniej wydaje mi się, że DS2 będzie można postawić na tej samej szali co DS1. Ani gorsza ani lepsza, za pierwszym razem będzie tak samo trudna aż przy n'tym przejsciu zmieni się w banał. Mi się w każdym razie gra bardzo podoba i póki co nie rozczarowałem się, dawkuję sobie ją jednak powoli. Mam już 28 zgonów :)

 

edit: nowi gracze zapłaczą, gra nie wybacza :)

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

nie ja :) masochistą nie jestem :D

 

Pytanko mam w co radzicie iść jeżeli chodzi o pierwszych bossów bardziej siła czy zwinność. Bo ja Souls 1 przechodziłem jako wojownik z duuuuuużym mieczem i teraz nie wiem. Mam bułat i mieczyk co skalują się z siłą ale wolniejsze są :)

Odnośnik do komentarza

Ja nie moge przestac z przyzwyczajenia dawac na poczatku w HP i stamine. Ale nie wiem moze w tej czesci bedzie inaczej. Napewno tarcza dziala jakby gorzej/inaczej w stosunku do jedynki. No i dual wield mnie ciekawi ale moze pierwszy raz w historii zagram sobie magiem albo cos skoro pozniej mozna reset statow zrobic.

Odnośnik do komentarza

Ja chyba znowu polazłem tam, gdzie jeszcze nie powinienem, bo

 

 

Zabiłem starego giganta, Pursuera, 3 Sentinelów. Mam broadsword +4, nie jestem w stanie rozwalić 3 gargulców naraz :(

 

 

Piękna gra, nie spodziewałem się takiego buta na ryj po platynach w DeS i DaS.

 

Swoją drogą bronie wydają się mieć wyższe stat requirements w stosunku do DaS1.

Edytowane przez Qjon
Odnośnik do komentarza

mam dość ..... chyba zacznę od nowa :) za dużo dusz w siłe wpakowałem i chyba powinienem jakąś broń ulepszyć oraz w staime dać  Jestem w kropce i w żadną stronę nie mogę się ruszyć no i pewnie skilla brak:) Dark Souls nie odpalałem od prawie 2 lat  :P NA dziś kończę ide spać i jutro poczytam może jakieś strategie :)

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie najtrudniejsze soulsy. Strasznie dużo jest gangbangów gdzie obrywasz od 4-5 typów.Do tego przebudowane leczenie(itemy leczące nie lecą prawie wcale ,a w takim demonie to hurtowo wypadały) i zmienione działania tarczy(sporo ataków nawet na bloku nas bije i nawet początkowi wrogowie nie odbijają się atakując nas na bloku jak to było wcześniej).

Odnośnik do komentarza

No ale dość szybko zdobywa się IMO całkiem mocną średniej wielkości tarczę

 

Drangleic Shield - 100% phys 50/55/50 mag/fir/ligh i 55 base stability - do znalezienia razem z Drangleic setem i GSem tuż za Pursuerem.

Sam armor set też wydaje się ok (choć trochę ciężki), GS ma za to dość wysokie stat req 25/20 str dex (albo na odwrót, 20/25), więc nie byłem jeszcze nawet w stanie go wypróbować :P

 

 

Minusy to wymagane 16 STR i Twinkling do upgrejdu.

Edytowane przez Qjon
Odnośnik do komentarza

Ogólnie to w DSII gra się trochę inaczej niż w pierwszą część, przynajmniej mi. Jakby ktoś chciał sobie trochę ułatwić zabawę to:

 

 

W odróżnieniu od pierwszej części gdzie szybki roll i latanie w szmatach było bardzo opłacalne, tak tutaj lepiej sprawuje się ciężki pancerz i mocna tarcza. W Majuli można kupić zajebistą tarczę za grosze, chyba Great Shield się nazywa albo Tower Shield. Mobki tracą nam mało staminy i blokuje praktycznie 100% fizycznych obrażeń.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...