Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

JEST! Paczka wysłana o 6.29 UPS Express Saver czyli będzie na jutro!!!!!!!!!!!!! HYPE LUDZIE :D Tylko nie wiem czemu jest napisane że paczka wazy 5kg, lol?

W niektórych firmach kurierskich mają najniższą kategorię od 0 do 5kg. Także nawet jak paczka waży niecały kilogram, to i tak cena liczy się do 5 kg.

Wiem bo byłem dwa lata kurierem. Tyrka od rana do nocy i to często za słabą kasę. Także panowie, jak taki spocony biedak zjawi się u was pod drzwiami, nie szczędźcie napiwków ;)

Odnośnik do komentarza

Pojechali nieźle w tej części. 2 pierwszych bossów była spoko, ale dla kogoś kto zaczyna przygodę od DSII i tak mogli być niezłym szokiem. Natomiast to co spotkałem jako 3 i 4 było już próbą sił.

 

 

Trzeci boss to trzech kolesi do pokonania, a czwarty to sześć gargulców xD. Są mniejsze niż w DS, ale mają dokładnie takie same ataki. Budzą się jeden po drugim jak 4 kings, więc jak się człowiek nie pospieszy ta ma przerąbane.

 

Odnośnik do komentarza

hmmmm mam pytanko o lokalizacje pierścienia zmniejszającego ubytek hp po śmierci do 1/3 paska życia. W 3 recenzjach o tym przeczytałem ale chciałbym wiedzieć gdzie go znaleźć. Ktoś ma jakiś dobry film na youtube etc ? :) 

 

 

Trzeba powoli sie przygotowywać na piątek :)  Mam zamiar przeżyć jak najdłużej ;)

Odnośnik do komentarza

też mam wrażenie że grafika jest nieco bardziej sterylna i uproszczona niż DS1 ale z drugiej strony jeśli dzięki temu framerate będzie w miare stabilny to jestem w stanie to przeboleć, każdy napewno pamieta jak beznadziejnie spadały FPSy podczas pobytu na bagnach (a przecież ta lokacja była ciemna i nie była jakoś strasznie widowiskowa a i tak bieganie po niej męczyło oczy)

 

 

btw hajp mnie złapał ale nie przeszedłem jeszcze DS1  (bo dostałem w dupe), myślicie że jest sens brać sie za ds2? czy jeszcze szybciej oberwe po (pipi)e?

 

w ds1 zatrzymałem sie tuż przed crystal dragonem (czy jak mu tam)

swoją drogą miałem pełny i znacznie ulepszony zestaw "steel armor", pamietam że po wnikliwym czytaniu tabelek wyszło mi że ten zestaw ma najlepszy stosunek obrony do ciężaru (i najlepszą obrone po pełnym ulepszeniu ze zbroi z przedziału średniego ciężaru), farmienie tego zestawu zajelo mi sporo czasu a i tak dostawałem w dupe...)

 

ale to chyba dlatego że nie miałem wysokiego skilla, a co najwyżej średnio dobry...

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

btw hajp mnie złapał ale nie przeszedłem jeszcze DS1  (bo dostałem w dupe), myślicie że jest sens brać sie za ds2? czy jeszcze szybciej oberwe po (pipi)e?

 

Raczej oberwiesz szybciej. Nie grałem zbyt długo, ale przeciwnicy są dosyć silni i częściej atakują w sporych grupach (biegniesz sobie spokojnie korytarzem a tu zza rogu wylatuje 6 typów z longswordami i robią sobie gangbang). Dodatkowo jest jakby zmniejszony hitbox przez co trochę trudniej wymierzyć ataki z doskoku. Mimo wszystko i tak bym grał bo gierka jest świetna i bardzo motywuje do kombinowania i pokonywania przeszkód na różne sposoby, chyba pierwszy raz w serii miałem taką sytuację, że musiałem całkowicie zmienić ekwipunek i styl gry aby ubić bossa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Podstawowe pytanie do grających.

 

jak odwrócić hollow? mam tą lalkę, ognisko i dupa wyskakuje mi napis, że nie da się teraz tego zrobić więc biegam z połową życia

 

 

A po co Ci ognisko? Czy ty nie próbujesz jej spalić przypadkiem? Normalnie używasz jak humanity w DS1 i wracasz do żywych

 

 

Btw, czy nie popadamy za bardzo w paranoję z tymi spoilerami, nie sądzę, żeby ta informacja komuś zabawę popsuła?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...