Skocz do zawartości

Oskary 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Gość mate5

O, qb3k wrócił

 

ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY  

 

 

 

 

Gdzie warto obstawiać pieniążki z paypala (żeby dało się bez karty)?

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

O, qb3k wrócił

 

ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDY ŁYDYŁYDY ŁYDY ŁYDY  

 

 

 

 

Gdzie warto obstawiać pieniążki z paypala (żeby dało się bez karty)?

W sensie że wpłata do buka przez paypala? Chyba żaden nie obsługuje tej usługi akurat. Moneybookers albo coś podobnego trzeba.

Odnośnik do komentarza

kur.wa ja nie wiem za co przyznawane sa te oskary, ja nie wiem czy w tej akademii nie siedzi nawzajem sobie obciagajaca banda starych pryków którzy potem ot tak rzucaja losy, za co dostał (pipi).owy lincoln oskara to beda widziec tylko ci wszyscy obciagacze i Jezus Chrystus, przeciez dawid day luis zagrał w tym filmie przeraźliwie usypiająco, zagrał (pipi)owo, nie było tam żadnego dobrego aktorstwa. Operacja Argo to jakieś popłuczyny pie.rdolone, no dajcie spokoj aby taki film dostał oskara!! ku.rwa jedynym dobry nominowanem filmem było django i myśle że takz 5 statuetek powinien dostac.

Odnośnik do komentarza

O (pipi)a ta gala to wielkie (pipi), za co te oskary ? Najlepsze efekty specjalne w Życie Pi ? chyba kogoś posrało i to mocno. Najlepsza aktorka pierwszoplanowa ? a takiego wała.

A co do najważniejszej statuetki to się nie wypowiadam bo nie oglądałem, jedynie słuchałem wypowiedzi Polskich krytyków którzy twierdzili że film jest słaby 

Odnośnik do komentarza

Akurat Seth dał radę. (pipi)a, z jednej strony masz lożę wymuskanych aktorów i aktorek o których złego słowa powiedzieć nie można, a z drugiej strony masz ludzi którzy żądają naśmiewania się z wyżej wymienionych.

 

I tak źle i tak nie dobrze, a po poprzednich kilku fatalnych galach (drag queen Franco) MacFarlene prezentował się naprawdę super.

Odnośnik do komentarza

Gala była denna. Za dużo śpiewania, głaskania się po główkach, za długie serdeczne pauzy po zbyt kiepskich żartach. Interesowałem się tym przez wiele lat, bo po prostu interesuję się wszystkim związanym z kinem, ale teraz czuję, że już naprawdę wyrosłem z poświęcania paru godzin na takie nudziarstwo. No nie zniosę więcej.

 

Już lepiej obejrzeć Złote Globy, tam ostatnio czasem sprowadzą kogoś, kto po prostu będzie żartował, a nie powie jeden bezpieczny żart, po czym walnie na pięć sekund teatralną minę i i powie "wow, ale jestem niegrzeczny!". To morduje resztki śmieszności w żarcie, no ale czego oczekiwać po najbardziej pustym z popularnych komików, którego cała kariera polega na przekonaniu, że samo wymienianie w żartach Jezusa czy papieża sprawia, że żart jest śmieszny i nie trzeba już w ogóle robić żartu. Naprawdę, żart o tym, że facet bije Rihannę? Że Mel Gibson jest rasistą? Że Kate Winslet się rozbiera na ekranie? Czy przez ostatnie kilka lat nie pojawił się absolutnie żaden nowy temat?

 

Jedynymi wartymi oglądania galami, jakie widziałem, były te z Jonem Stewartem. Do dziś pamiętam parę skeczy. A teraz co rok to samo - numery musicalowe i doradzona przez paru PR-owców próba uatrakcyjnienia gali dla targetu poprzez nachalne promowanie kilku wybranych nominowanych filmów. Więcej gadania o tym, jaki super show robimy, niż robienia show (czy np. Joseph Gordon-Levitt w ogóle ćwiczył ten kawałek taneczny? Wyglądało jakby wszedł na scenę i miał naśladować na bieżąco). Nie zawsze tak było i może znowu się zmieni, ale na ten moment Globy to po prostu Oscary, które jakoś da się oglądać, bo nie ma tego daremnego spinania się na wszystko.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Najgorsze w Seth'ie jest to, że on jest przekonany, że nie lubi się go za obrazę religii, niepoprawny politycznie humor, dotykanie wrażliwych sfer ludzkiego życia. Ita kontrowersyjność go jeszcze pewnie podkręca. Ale nie rozumie tego, że jest po prosty czasami wk.u.rw.iający,, irytujący, powtarza się i nie powinien robić więcej niż tego swojego Family Guy (którego mimo wszystko ciągle lubię).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...