Skocz do zawartości

POPEK [2013] MONSTER


Rekomendowane odpowiedzi

Utwór o chlaniu i bólach wątroby, to może być równie dobrze black metal, lajtowy rock, jak i hip hop, czy disco polo.

Zobacz jaki groźny tekst, chyba Pantery, albo innego brudnego zespołu:

Mamo, zabiłem człowieka

Przyłożyłem pistolet do jego głowy

Pociągnąłem za spust, teraz on nie żyje

Mamo, życie dopiero się zaczęło

Ale przepadłem i rzuciłem to wszystko w piach

Mamo, [oou], nie chciałem żebyś płakała

Jeśli nie wrócę jutro o tej porze

Żyj dalej, żyj dalej, jakby nic nie miało znaczenia

A nie, to tylko Freddie Mercury w piosence Bohemian Rhapsody. Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Te teksty są dla gimnazjalistów i dla ludzi mentalnie w gimbazie. Nie wierzę że naprawdę dorośli ludzie podniecają się tekstami o na(pipi)ce :) Nosz ja rozumiem kultowe kawałki w stylu "Chryzantemy Złociste" bo to i przy ognisku łatwo zagrać i ma pewien wydźwięk. Te teksty popka to po prostu rynsztok. :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ja to sie ciesze, ze jestem prostakiem i wiesniakiem i mnie bawi taka forma humoru

 

heh ale dobre było jak mu faceburgera dał 111!!!!! 

 

też bawi mnie "taka forma". nie wiem, czy "sie z tego ciesze", po prostu tak mam. ale musi iść za tym jakaś treść. cały pic polega na tym, że żeby robić głupio- śmieszo-prostackie zgrywy na jakims tam poziomie, to trzeba posiadać mózg. popek mózgu nie posiada, dlatego jego fanbejz to umysłowe ameby i margines społeczny. satyra ulunga, try hard    

 

sacha baron cohen jest śmieszny. wojna polsko ruska jest śmieszna. rambo (pipi) jest śmieszny. straszny film jest śmieszny. american pie jest śmieszne. uległy artur jest śmieszny. jim carrey jest śmieszny. popek nie jest śmieszny

 

#lecze kompleksy

#w życiu mi nie wyszło

#popek mnie połamie 

Odnośnik do komentarza

 

ja to sie ciesze, ze jestem prostakiem i wiesniakiem i mnie bawi taka forma humoru

 

heh ale dobre było jak mu faceburgera dał 111!!!!! 

 

też bawi mnie "taka forma". nie wiem, czy "sie z tego ciesze", po prostu tak mam. ale musi iść za tym jakaś treść. cały pic polega na tym, że żeby robić głupio- śmieszo-prostackie zgrywy na jakims tam poziomie, to trzeba posiadać mózg. popek mózgu nie posiada, dlatego jego fanbejz to umysłowe ameby i margines społeczny. satyra ulunga, try hard    

 

sacha baron cohen jest śmieszny. wojna polsko ruska jest śmieszna. rambo (pipi) jest śmieszny. straszny film jest śmieszny. american pie jest śmieszne. uległy artur jest śmieszny. jim carrey jest śmieszny. popek nie jest śmieszny

 

#lecze kompleksy

#w życiu mi nie wyszło

#popek mnie połamie 

 

ciekawe czy powiedzialbys to Popusiowi w twarz

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...