Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe że laser szwankuje,ja trafiłem wyjątkowo złośliwa sztuke,a zeby było śmieszniej to rozwaliła mi sie dziś pompa paliwa w wozie,także złośliwość rzeczy martwych.

 

Dokładnie. mi palnęły chyba uszczelniacze, bierze olej i silnik równo nie działa, a niedawno robiłem właśnie to:/ Jade reklamować :/

 

Złośliwość rzeczy martwych zgadzam się w 100%

Odnośnik do komentarza

hahaha, a wiecie że ja pod koniec roku też miałem problemy z autem? Potargało mi panewki, praktycznie brak ciśnienia oleju na biegu jałowym - wiadomo jak sprawa się skończyła...

Widocznie osoby które mają problemy z konsolą, będą miały bądź też miały już problemy z samochodem :)

Edytowane przez rydziu87
Odnośnik do komentarza

To i ja się dopiszę :P

2 stycznia YLOD w PS3 a jakos pod koniec stycznia padła mi pompa paliwa w samochodzie :turned:

 

E: (pipi) mać! :angry: Jestem pewien, że zbliża sie kolejny YLOD...

Ledwno 2 tygodnie po naprawie i dzisiaj konsola sama się wyłączyła po czym migała czerwona dioda. Eh.. :(

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

No więc tak:

Wczoraj wieczorem konsola zaliczyła zwiechę podczas grania w cod'a MW2, po ponownym uruchomieniu konsola nie widziała płyt. Dziś rano było wszystko ok. Około 15 znowu była zwiecha i teraz o 17 znów i ciągle ten sam problem, nie widzi płyty dopiero jak wyłącze od sieci na jakiś czas. Dzieje się to zawsze gdy zginę któryś raz w COD6. Czego to jest przyczyna ?

Odnośnik do komentarza

Proszę nie straszyć posiadaczy ps3 60gb ;p moja z dnia 1 do dzisiaj jeszcze chodzi i nie zanosi się aby mi miała zrobić zonka .... oby lol ;p

 

 

U mnie tez nic nie wskazywalo na YLOD'a, nigdy zadnych problemow, zwiech itp. A tu nagle, łup i zolte swiatelko;)

 

Cóż jak padnie to padnie, choć mam nadzieję że nie ;p aż tak jej mocno nie eksploatuje. Ale jeśli miała by mi paść to wolę zapłacić za naprawę niż kupić nowego slima lol!

Odnośnik do komentarza

No więc tak:

Wczoraj wieczorem konsola zaliczyła zwiechę podczas grania w cod'a MW2, po ponownym uruchomieniu konsola nie widziała płyt. Dziś rano było wszystko ok. Około 15 znowu była zwiecha i teraz o 17 znów i ciągle ten sam problem, nie widzi płyty dopiero jak wyłącze od sieci na jakiś czas. Dzieje się to zawsze gdy zginę któryś raz w COD6. Czego to jest przyczyna ?

Ciekawe... Miałem podobny problem (tyle, że zdarzyło się to tylko raz i konsola nie miała problemu z odczytaniem płyty) - ginąc któryś raz z kolei przy tym samym checkpointcie zniknął mi obraz (dokładnie w momencie w którym gra powinna się załadować) , konsoli nie mogłem zresetować/wyłączyć , pozostało jedynie wyciągnąć wtyczkę z gniazda (slim 120 GB). Co ciekawe, konsola reagowała na przycisk Eject i plyte mogłem wyjąć bez problemu (co też zrobiłem, przed odłączeniem konsoli). Jedynie reset nie dzialał. Wcześniej też nie miałem z nią problemów, co prawda zwiesiła się 2-3 razy z bliżej nieokreślonych przyczyn, ale nigdy tek żebym nie mógł jej wyłączyć przyciskiem. Możliwe żeby przyczyną była sama gra (źle wytłoczona?), a nie konsola?

 

[EDIT]Ofcoz mówimy tu o MW2.

Edytowane przez Stinkmeaner
Odnośnik do komentarza

No i padło PS3 znowu. YLOD 9 dni po powrocie z serwisu. ŻAL

(pipi) ponad 300zł (łącznie z wysyłkami) za tydzień grania.

moze zdradzisz co to za serwis?

bedzie wiadomo kogo unikac?

 

 

Serwis serwisem,myslisz ze Ci naprawi i konsola pochodzi lata? Pochodzi tydzien,dwa albo pol roku,zalezy jak lezy.

Dlatego jestem zdania,ze nie ma sensu bawic sie w naprawe YLODA tylko zakupic nowa konsole...

Odnośnik do komentarza

Powinni dać nowe,używane-sprawne części jak się od kogoś bierze 300 zeta.

 

 

No ale jakie nowe? Calej plyty glownej Ci nie wymienia przeciez. Moga dac jakies podzespoly, poprawic luty i inne badziewia,no ale jesli cos tam jest nie tak to wczesniej czy pozniej dalej spowoduje to YLODA. Albo sprobowac naprawic domowymi sposobami, do PIEKARNIKA!;D

Odnośnik do komentarza

Powinni dać nowe,używane-sprawne części jak się od kogoś bierze 300 zeta.

 

 

No ale jakie nowe? Calej plyty glownej Ci nie wymienia przeciez. Moga dac jakies podzespoly, poprawic luty i inne badziewia,no ale jesli cos tam jest nie tak to wczesniej czy pozniej dalej spowoduje to YLODA. Albo sprobowac naprawic domowymi sposobami, do PIEKARNIKA!;D

 

Zgadza się, mam możliwość naprawienia swojej 40gb po YLOD za darmo (tylko pokrycie kosztów przesyłki) ale z góry zostałem uświadomiony że konsola może działać rok a może nawet przestać działać po 2 dniach. Ostatnia konsola która została naprawiona metodą z YT przez tą osobę działała 3 miesiące. Wynik w miarę dobry, jednakże postanowiłem że nie będę narażał się na żadne koszta i kupię nowe PS3 z 250GB dyskiem.

 

Źle zacytowałem ale to szczegół :P

Edytowane przez rydziu87
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

No i padło PS3 znowu. YLOD 9 dni po powrocie z serwisu. ŻAL

(pipi) ponad 300zł (łącznie z wysyłkami) za tydzień grania.

moze zdradzisz co to za serwis?

bedzie wiadomo kogo unikac?

 

Nie ma skutecznej naprawy YLOD, to zwykła ruletka. Tak samo z wymianą BD w serwisie. W serwisie Sony nie potrafią konsol z YLOD naprawić, a co dopiero w prywatnych serwisach.

 

Jak komuś pada na YLOD czy BD to nie ma co się bawić w naprawy, trzeba sprzedać konsolę na złom dołożyć to co by się dało za naprawę i jeszcze ze 400zł i kupić Slim'a.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

No i padło PS3 znowu. YLOD 9 dni po powrocie z serwisu. ŻAL

(pipi) ponad 300zł (łącznie z wysyłkami) za tydzień grania.

moze zdradzisz co to za serwis?

bedzie wiadomo kogo unikac?

 

Nie ma skutecznej naprawy YLOD, to zwykła ruletka. Tak samo z wymianą BD w serwisie. W serwisie Sony nie potrafią konsol z YLOD naprawić, a co dopiero w prywatnych serwisach.

 

Jak komuś pada na YLOD czy BD to nie ma co się bawić w naprawy, trzeba sprzedać konsolę na złom dołożyć to co by się dało za naprawę i jeszcze ze 400zł i kupić Slim'a.

 

no dokładnie, nie ma czegoś takiego jak skuteczna naprawa YLODa/RODa. Te prawie wszystkie serwisy to rozgrzewają tylko płytę główną maszynką do rozgrzewania farby w ten sposób:

i nie ma zasady, może ci działać 2dni, 1mc albo pół roku.

 

Jedyna skuteczna naprawa YLODa to tylko wymiana płyty głównej na nową co jest prawie nie osiągalne w serwisach...

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Moge kupić w electro i nawet dodatkowe 3 lata złapać gwary,ale nie o to chodzi.

 

No to kup X360 i masz 3 lata gwary gratis ;)

 

Nic nie zrobisz, nie ma sprzętu doskonałego, jak chcesz grać musisz kupić to co jest. Można by pewnie zrobić konsolę gdzie padaka dotyczyłaby 1% na przestrzeni 10 lat, ale nie kosztowałaby 300$ :) Jak się koszty tnie to i po jakości się leci.

Odnośnik do komentarza

Moge kupić w electro i nawet dodatkowe 3 lata złapać gwary,ale nie o to chodzi.

 

No to kup X360 i masz 3 lata gwary gratis ;)

 

Nic nie zrobisz, nie ma sprzętu doskonałego, jak chcesz grać musisz kupić to co jest. Można by pewnie zrobić konsolę gdzie padaka dotyczyłaby 1% na przestrzeni 10 lat, ale nie kosztowałaby 300$ :) Jak się koszty tnie to i po jakości się leci.

PSP, konsole Ninny i pierwszy Xbox sa praktycznie nie do zdarcia ;)

Odnośnik do komentarza

PS2 swego czasu też był tak delikatny i nowoczesny jak PS3,ale nie było tylu padak.Dzisiaj dopadł mnie dramat czeskiego kolaża,nie dość że naprawa za tą pompe paliwa z bakiem to jakieś 600 zeta,to jeszcze zadzwonili że jednak tylko 3 miechy gwarancji miałem na naprawe i że podstawowe koszta to 149 zeta,a od których w ogóle zaczynają się jej przyglądać,pewnie skończy się na 300 :/ Naprawiam ją(jak naprawa do 149) lub wystawiam ją na częsci na allegro.(pipi) Sony,PS3 padła po 7 miechach a z związku z tym wiadomo było że coś nie tak z tym modelem,a jednak dalej jechali na przeczekanie.Teraz ani nowej konsoli ani gier nie sprzedadzą.

Odnośnik do komentarza

PS2 swego czasu też był tak delikatny i nowoczesny jak PS3,ale nie było tylu padak.Dzisiaj dopadł mnie dramat czeskiego kolaża,nie dość że naprawa za tą pompe paliwa z bakiem to jakieś 600 zeta,to jeszcze zadzwonili że jednak tylko 3 miechy gwarancji miałem na naprawe i że podstawowe koszta to 149 zeta,a od których w ogóle zaczynają się jej przyglądać,pewnie skończy się na 300 :/ Naprawiam ją(jak naprawa do 149) lub wystawiam ją na częsci na allegro.(pipi) Sony,PS3 padła po 7 miechach a z związku z tym wiadomo było że coś nie tak z tym modelem,a jednak dalej jechali na przeczekanie.Teraz ani nowej konsoli ani gier nie sprzedadzą.

to juz nie pamiętacie tego placzu jak lasery padały i trzeba bylo placic 350zl z wymiana[ps2 fat]?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...