Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie, jak to jest z tym uszkadzaniem danych? Po włączeniu konsoli automatycznie część danych ulega autodestrukcji, czy dopiero gdy próbujemy je własnoręcznie uruchomić?

 

Ja miałem ustawiony HR theme, dzisiaj po odpaleniu konsoli załadował się oryginalny theme a w zakładce ten ustawiony był już uszkodzony i jeszcze jakiś inny którego nie używałem.

Odnośnik do komentarza

Ja dzis konsoli nie odpalalem, wiec nie wiem (brakuje mi 3 trofeow w HR i nie chcialbym,ze sie cos syplo), ale moze tak by zmienic date recznie i wylaczyc aktualizacje zegara przez internet ? Probowal ktos ? I oczywiscie nie logowac sie w PSN. Chyba czas wlaczyc X360, bo sie troche zakurzyl :P

Edytowane przez SZKD
Odnośnik do komentarza

Yano, bezpieczeństwo Slimek jest potwierdzone, więc jeżeli tę wersję chciałeś brać, to juz dzisiaj możesz iść do sklepu :)

 

 

Właśnie, jak to jest z tym uszkadzaniem danych? Po włączeniu konsoli automatycznie część danych ulega autodestrukcji, czy dopiero gdy próbujemy je własnoręcznie uruchomić?

 

 

Wiesz co, jeżeli chodzi o premium content, to wygląda to po prostu na błąd weryfikacji licencji, więc tak na dobrą sprawę, to to się nie uszkadza - bardzo prawdopodobne, że kiedy plejowe zegary na całym świecie wbiją 1/3/2010, to wszystko wróci do normy, bez potrzeby ściągania rzeczy ponownie :)

 

 

 

Ja dzis konsoli nie odpalalem, wiec nie wiem (brakuje mi 3 trofeow w HR i nie chcialbym,ze sie cos syplo), ale moze tak by zmienic date recznie i wylaczyc aktualizacje zegara przez internet ? Probowal ktos ? I oczywiscie nie logowac sie w PSN. Chyba czas wlaczyc X360, bo sie troche zakurzyl :P

 

To nie działa, gdyż wszystko zależy od zegara systemowego, który jest zasilany baterią w konsoli i użytkownik nie ma możliwości jego przestawienia :( 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

największy fail chyba w historii konsol ,pobili nawet rrody od Microsft-to się w pale nie mieści...

 

..pewnie zaraz mi ktoś odpisze ,że wystarczy poczekać do jutra itp ale kurcze na miłość boską ile z 30milionów użytkowników PS3 to tacy maniacy jak my i siedzą w pracy,po szkole itp na necie i różnych forach czytając newsy? jest nas garska- standardowy Kowalski czy też Smith przyjdzie dziś do domu włączy konsolę i będzie pewny,że mu się z(pipi)a.ła...pewnie zaniesie ją do naprawy,wyrzuci lub co bardziej nadgorliwy kupi sobie nową...

 

Jak można być takim tępym i zaprogramować tak system nie uwzględniając roku przystępnego ;(

 

Jeśli za 4,5h konsole magiczne same się nie naprawią to jest to kompromitacja Sony i w podzięce każdemu posiadaczowi 60gb i 40gb wersji powinni wysłać nową konsole i kopie GoW3...a co :P

 

btw. jest też teoria,że to wada która będzie trwała i tak łatwo się ją nie naprawi- dziś konsole nie działają bo zegar mówi 29 luty a FW 1 marzec ,a nikt z was nie pomyślał co będzie jutro? zegar bedzie mówić 1 marzec a FW 2 marzec więc też nie bedzie zgodności...

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Czy Ty w ogóle czytasz w czym tkwi problem? Zegar konsoli myśli że jest dziś 29 lutego, a fw że 1 marca. I się gryzą tak jakby ktoś coś majstrował nieumiejętnie przy oprogramowaniu. Niestety jedyną możliwością żeby zmienić datę zegara wewnętrznego (poza teoretyczną metodą zresetowania zegara poprzez odłączenie go od baterii) jest zrobić to przez FW. I tak koło się zamyka, błąd pojawia się w chwili włącznie konsoli i nie ma nic wspólnego z internetem lub jego brakiem.

Dzieki za wyjasnienie. :)

W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak czekac na interwencje Sony, miemy tylko nadzieje, ze dlugo to nie potrwa.

 

Fail na calej linii dla Sony. :D

Sony lezy i kwiczy, a Microsoft i Nintendo zapewnie maja niezly ubaw. :D

Odnośnik do komentarza

Czyli jesli wlacze PS3 bez neta i sam przestawie date na 1 marca, to wszystko bedzie ok? Sprawdzal to juz moze ktos?

Mam PS3 40gb a problemow ryzykowac chce :P

 

Edit: przeczytalem post Grigoriego wyzej - fuck

 

Mam nadzieje, ze to szybko naprawia (poki co i tak sie nie przejmuje, bo poki co nie mam czasu grac na konsoli).

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Czyli jesli wlacze PS3 bez neta i sam przestawie date na 1 marca, to wszystko bedzie ok? Sprawdzal to juz moze ktos?

Mam PS3 40gb a problemow ryzykowac chce :P

 

Noe nie bo to jest niezgodność zegara baterii a zegara z FW. Już po uruchomieniu konsoli i zalogowaniu do XMB następuje konflikt dat.

 

Jedyna rada do wyjąć zegar z baterii, odpalić konsole przestawić datę w FW ręcznie.

Odnośnik do komentarza

No ja mam nadzieje,ze "ynteligenci" w Sony nie beda czekali ,az wszystko sie samo naprawi, tylko szybko wrzuca jakiegos patcha, ktory naprawi to od razu i uchroni przed czyms takim za 4 lata.

A jak tego patcha pobierzesz jak nie można się połączyć z PSN?

No chyba tylko przez www/ftp i na pendrive'a albo coś w tym stylu. Ale jaja generalnie xD

 

@balon1984 - weź nie dawaj takich rad :) bo ludzie jeszcze chwycą za śrubokręty i dopiero będzie fail.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Zabłysłeś PeCetowcu

http://pl.wikipedia.org/wiki/RoHS

 

RoHS to standard który nie oznacza jedne rzeczy, którą Ty rozumujesz.

wg. Ciebie jak coś jest RoHS to czy jest to wyprodukowane w wietnamie za 1szt. 0,25$ a w filipinach za 1.0$ to ma tą samą jakość bo jest tam znaczek RoHS?

 

RoHS są komputery apple i pc też.

Nawet zobacz te same komponenty, ta sama architektura ( intel... ) a ze stabilnością windowsa na mac'u jest lepiej niż na PC <_<

 

Rozumiesz teraz że mimo iż RoHS jest standardem to podzespoły nie zawsze są tej samej jakości?

Co z tego że 45nm, oznacza to mniejszy pobór energii etc... co nie oznacza że jest lepsze prawda?

 

Z takim podejściem do RoHS każda płyta byłaby jednakowa, czy to MSI czy Gigabyte, obie zgodne z RoHS prawda? lecz jakość elementów elektroniki oraz ścieżek jest różna.

Na jednej idzie na 800MHz na drugiej 667MHz ten sam chipset, "ta sama" elektronika.

 

Zrozumiałeś czy dalej nie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...