Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Jak tego nie naprawią do jutra, to mogą spodziewać się poważnych problemów. Już sobie wyobrażam niepokój ludzi, którzy nie siedzą na forach, nie odwiedzają stron www itp. :). Najciekawsze jest to, że według plotki, która pojawiła się w necie, sami developerzy zgłaszali Sony o tym "niedopatrzeniu".

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Połączenie z internetem jest niezależne od PSN. Ściągnięcie patcha awaryjnego nie powinno być jakimś dużym problemem.

 

PS. tomek1906, twoja strona nie działa.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

"[...]we advise that you do not use your PS3 system, as doing so may result in errors in some functionality, such as recording obtained trophies, and not being able to restore certain data.[...]"

 

IMO oni sami mają nadzieję że to się naprawi...

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim mam problem z ps3 mianowicie wyświetlił mi się błąd error 0x8001050f który uniemowżliwia mi tworzenie nowych profili oraz nie pozwala na granie w tekkena6 i dr ładuje sie sav'y ale gdzies tak 15% i wywala ten error co robic konsola po gwarancji a nan necie wsumie nic nie pisze prosze o jakies info i pomoc 1,5pewnie w plecy ale ktoś może sobie z tym poradził pozdro dla wszystkich

Odnośnik do komentarza

jutro wszystko wróci do normy - rok temu było dokładnie to samo.

Pomaga odłączenie i podłączenie baterii BIOSu, ale ja tego nie robiłem, nie chce mi się otwierać konsoli po to tylko :PP Ale już ktoś to na forum Hax-Network wykonał.

Mogliby w SONY się tym zająć jakąś aktualką FW, żeby to działało jak trzeba na przyszły rok...

Odnośnik do komentarza

Nic takiego nie miało miejsca rok temu.

 

Nie miało? hmmm... przysiągłbym, że gdzieś czytałem, że już było, może nie w zeszłym... mniejsza o to, ważne co będzie xD (czyli, żeby to działało jutro jak należy :D )

 

 

No,bo 29 luty jest co 4 lata,a nie rok temu. Jesli oczywiscie to nadal jest uwazane za przyczyne,dopiero do domu wrocilem wiec nie wiem czy sie cos zmienilo w tej kwestii.

 

No to i tak by w tym roku nie wypadało, tylko bodajże w 2012 :PP

Odnośnik do komentarza

Hmm,czyli lepiej ze nawet jesli mam slimke to nie uzywac jej dla bezpieczenstwa bo jednak cos sie moze sknocic? Nie odpalalem jej od wczoraj i zastanawiam sie czy mimo ze slim to moze jednak zachowac ostroznosc

 

A Slimka Ci działa jak należy? Jak działa, to nie ma żadnych przeciwskazań, żeby Sobie poużywać :P

 

(...) Tylko posiadacze starszych PS3 do ostatniej wersji 80GB nie mają takiej możliwości(tzn mają, ale z problemami).

 

My też możemy korzystać, a jak jakaś gierka się odpali, to i grać. Dane podobno (no, 100% pewności to nikt nie ma, ale prawdopodobieństwo jest nikłe) są nienaruszone i jak problem daty wróci do normy, to wszystko będzie widoczne, nawet te trofea, które zniknęły rzekomo z konsoli

Edytowane przez Katana
Odnośnik do komentarza

Hmm,czyli lepiej ze nawet jesli mam slimke to nie uzywac jej dla bezpieczenstwa bo jednak cos sie moze sknocic? Nie odpalalem jej od wczoraj i zastanawiam sie czy mimo ze slim to moze jednak zachowac ostroznosc

 

Ja mam Fata 80 gb CECHL04, który ponoć jest bezpieczny, tak jak slimki i powiem tobie, że pograłem trochę, po przeglądałem PSN i wszystko jest w porządku. Tak więc odpalaj i się nie przejmuj.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...