Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

W dodatku nie mogę zrobić synchronizacji trofeów. Kupiłem Slima i chcę odzyskać trofea na dysku.. synchro trwa wieki i dochodzi do ok 50% i wywala błąd <_<

 

Ja miałem to samo jak się przeniosłem na slimke, dopiero za którymś razem zaskoczyło i doszło do 100%, najwidoczniej duża ilość trofeów i to może przez to, bo teraz przy normalnej synchronizacji po zdobyciu paru pucharków wszystko działa OK :)

Odnośnik do komentarza

W sobote padla mi konsola,model 60GB(YLOD).Pisalem o tym kilka stronek wczesniej.Dziesiaj wrocila z serwisu i wszystko jest ok.Mam pare miesiecy gwarancji na ta naprawe,ale mysle ze pozbede sie jej za jakis czas.Ale powodem nie jest ta usterka tylko...wiatrak.Po przeczyszczeniu chodzi jak maly odkurzacz...konsola wczesniej sie szybko grzala,ale chyba zapchane wloty tlumily nieco wentylator,bo nie bylo go tak slychac.Teraz wlacza sie bardzo szybko i chodzi caly czas na najwyzszych obrotach..to raz.A druga sprawa to gra Batman..nie wgrywa mi sie,wiesza sie po ekranie tytulowym(przedtem chodzila).Inne gry chodza(sprawdzalem wszystkie jakie mam),plytka jest czysciutka(nie ma nawet zapalcowania nie mowiac o rysce) ale nie wczytuje sie i koniec..u mojego brata smiga jak trzeba..cuda jakies.Ma ktos moze jakis pomysl co do wiatrakow i gry?Bo ja juz jestem calkiem rozlozony na lopatki...

Odnośnik do komentarza

Z Batmanem sprawa sie wyjasnila,jak zmienilem date na konsoli przestal sie wieszac(byl 2006 rok po powrocie z serwisu).Nie sadze zeby zmieniali czesci z 3 letniej konsoli..tutaj jest jakis inny problem..po minucie wiatrak wchodzi na wyzsze obroty...i tak co minute zwieksza obroty,choc za kazdym razem wydaje mi sie ze glosniej juz nie moze byc.Okazuje sie ze moze...chodzi to naprawde jak odkurzacz.Latwo jest to otworzyc?posmarowac?moze cos dokrecic?Serwis jest dosyc daleko,50 km.Jesli to nie jest trudne sprobowalbym moze sam..zna sie ktos na tym?nie sadze zeby po 5 minutach od wlaczenia konsola potrzebowala takiego chlodzenia ze jak przykladam reke to czuje jak z niej wieje:/I naprawde jest glosno.

Odnośnik do komentarza

Grałem 1 marca w uncharted 2 i niestety utraciłem wszystkie osiągnięcia, po wczorajszej synchronizacji dostałem 1 trofeum z 31 grudnia czyli mam 1% postępu :).

Wydaje się że wszystkie osiągnięcia zapisywane są przez grę (bynajmniej taki zapis w opcjach) jednak żadne inne trofea nie wróciły do mnie. Coż trzeba zacząć od nowa.:)

Odnośnik do komentarza

po minucie wiatrak wchodzi na wyzsze obroty...i tak co minute zwieksza obroty,choc za kazdym razem wydaje mi sie ze glosniej juz nie moze byc.Okazuje sie ze moze...chodzi to naprawde jak odkurzacz.

 

Nic nowego. Znam wiele osób (równiez z tego forum) ktorych konsole po powrocie z seriwsów (głównie Sony) chodzą jak odkurzacz. U mnie jest to samo. Jedyne co przychodzi Mi do głowy to zwiększone napięcie na wiatrak.

Odnośnik do komentarza

Panowie mam taki problem . Po włączeniu konsoli wyskakuje mi informacja "system plików dysku twardego jest uszkodzony i zostanie przywrócony" naciskam ok czekam aż się przywróci,dochodzi do 100% i wyskakuje to samo żeby nacisnąć X i przywrócić dane.Dysk się całkiem popsuł czy da się go sformatować jakoś ? I jeszcze pytanie o gwarancję,czy mógłbym wysłać sam dysk czy całą konsolę od razu ?

Odnośnik do komentarza

Posiadam 3 przystawki wspomagające chłodzenie PS3. Mianowicie: "Fusion Cooling Fan", "Ice Station" oraz "Pozioma podstawka chłodząca". W moim przypadku był to niepotrzebny wydatek rzędu 120zł za komplet ponieważ standardowy wiatrak chłodzi konsolę z taką samą intensywnością bez względu na to czy stosuję wspomagacze czy nie. A konsolę mam kosiarę. Tyle ode mnie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

mam takie pytanie (jeśli zły dział to sorry):

parę dni temu konsola zaczęła mi wariować, był to błąd oprogramowania, info tutaj:

 

http://konsolowisko....?t=news&id=5078

 

sformatowałem konsolę formatowaniem szybkim, założyłem szybko nowe konto, żeby ściągnąć demko GOWa III, i teraz mam pytanie:

czy i jak mogę odzyskać moje trofea? tzn chyba muszę się zalogować z powrotem na poprzednie konto, ale czy trofea zostaną z powrotem zgrane z serwera SONY na moją PS3? czy pozamiatane? proszę o szybką odp.

 

edit - kij z save'ami, ważniejsze dla mnie są zdobyte trofea

 

edit 2 - to chyba jest właściwe pytanie:

da się jakoś odzyskać swoje hasło do konta na PS Store, jeśli zapomniałem datę urodzin (wpisywałem byle co) i hasło bezpieczeństwa? znam tylko e-maila i mam do niego dostęp.

Edytowane przez gracz1666
Odnośnik do komentarza

tamto już nieważne, znalazłem hasło do psn :D

 

teraz już tylko mam ostatnie (mam nadzieję :P) pytanie (nie chcę czegoś spieprzyć z trofeami):

wystarczy, że tylko wpiszę starego maila i hasło i już będzie śmigać? czy zastąpi mi zdobyte teraz trofea, czy zaktualizuje? proszę o szybką odp :)

 

 

Jak zastapi? Trofea sa przypisane do konkretnego konta a nie konsoli. Tak wiec jak zalogujesz sie na swoje glowne konto,to bedziesz mial te trofe jakie miales zdobyte przed formatem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...