Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

No widzisz,to ja straciłem wtedy 200 zeta :P Ale cała ta generacja jak dla mnie to jedne wielkie straty,jakby by były piraty na PS3 to nie miałbym żadnych oporów po tym jak Sony pokpiło awaryjność tego sprzętu.

 

 

No jest jak jest niestety,nic sie z tym nie zrobi. 3 lata normalnej gwary jak by dali, to czlowiek by byl spokojny, bo jednak mamy ta niezgodnosc ale kazdy widzi i wie jak to wyglada w praktyce. No chyba,ze kupi w Pempiku bo oni problemow zadnych nie robial;)

 

Ps2 mi chodzi do dzisiaj i to jest piekne!:) Gdybym swojej drugiej PS'trójki nie wygrał w konkursie na ps3site, to pewnie bym sie jeszcze wstrzymal chwile z zakupem. Ale jest git;)

Odnośnik do komentarza

Dziś po update do 3.21 i pograniu chwile w B:BC2 moja PS3 60GB z wymienionym dyskiem na 320GB z dnia premiery padła. Najpierw raz się zawiesiła a po resecie i ok 20 minutach gry znowu się zawiesiła i zgasła. Żółta dioda nie zapaliła się tylko zaczęła migać czerwona. Po próbie włączenia pojawia się żółta. Zarznąłem ją na BC2;) Na początku nie chciała oddać płyty ale po paru próbach udało się (przytrzymałem power i eject naraz). Nawet chodziła jeszcze z minutę.

Nie żal mi sprzętu bo swoje zrobił i stać mnie na nową. Jutro z kupie Slimke 250GB. Najbardziej to mi żal zapisanych save'ów. Ale ich bez opalania chyba nie da się odzyskać? Czy może istnieje taka możliwość?

Może wiecie gdzie w okolicach Sanoka naprawiają PS3 albo np w woj. podkarpackim? Może nie być to pełen professional bo chodzi mi tylko o odzyskanie save'ów.

Odnośnik do komentarza

Nie żal ci sprzętu za 2 tys?To masz fajnie,ja nie dopuszczam do siebie takich myśli by sprzęt za 2 tys. tak krótko działał.Co do slima,to wczoraj byłem w sklepie,bo pytałem się o raty i akurat klient przyniósł slima na gwarancji(padł laser) a kolo mi proponował xboxa bo tam są 3 lata gwary z bomby a ten slim który ja widze to już któryś z kolei.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Witam. chciałem wtrącić swoje trzy grosze :blush: pracuje juz 3 lata w temacie konsolowym, i muszę przyznać ze slimka ani jedna do mnie nie wróciła do reklamacji, ale za to faty mozna na palety liczyc, głównie 40gb i 60gb . a woogle mistrzostwo świata to PSP wszelkiej masci. niestety takie są juz czasy, bardziej opłaca się zepsuty produkt sprzedac za grosze i kupic nowy niz naprawic i urzywac dalej. so sad.

Odnośnik do komentarza

Sprzęt swoje wysłużył i jestem z niego zadowolony. Nic nie trwa wiecznie i nie ma nad czym rozpaczać (ale troche szkoda niektórych save'ów jak grało się np po 150-200 godzin w dany tytuł).

Napewno szkoda mi będzie wyglądu FATa. Fajnie się prezentował koło TV.

Jak nowa slim pochodzi następne 3 lata to dalej będzie bardzo dobrze. Choć lepiej powinno się przeliczać na liczbę godzin jaką pracowała dana konsola bo przeciez 3 lata pracy na pełnych obrotach może się znacznie różnić od 3 lat sporadycznego użytkowania a wtedy to już by było szkoda.

 

Tak wracając do YLOD to czułem że to prędzej czy później nastąpi. W ostatnim tygodniu to wentylator chodził czasami na bardzo wysokiej prędkości. W B:BC2 przynajmniej raz dziennie była zwiecha. Podobnie w Borderlands tez ze dwie trzy zwiechy podczas sesji zaliczałem.

Szkoda jedynie że nie zrobiłem kopii zapasowej save'ów. wiedząc i czując że na dniach zejdzie konsola na YLOD.

 

Jaki polecacie serwis do naprawy PS3? Zna ktoś szybki i solidny?

 

 

Jak to jest z tą głośnością SLIMów? Podobnie chodzą jak 60GB?

Odnośnik do komentarza

Może powinienem napisac w temacie FIFA ale tamto subforum jest trochę obumarłe więc...

 

Od kilku dni mam problem z FIFA 10. Jak gram sam/ przez neta to wszystko jest ok. Ale jak chce zagrać na dwóch np. ja vs. kumpel to gdy wciśnie się obojętnie jaki guzik na padzie nr. 2 przy nazwisku pokazuja się napisy ofensywny/superofensywny itd. i gra się wiesza. Nie trzeba resetować konsoli. Można wyjść z gry normalnie za pomocą przycisku PS. Na obu padach sterowanie mam klasyczne. Problem wystąpił już przed aktualizacją systemu. Odinstalowałem wszystkie savey i dane gry ale to nic nie dało.

 

Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Nagle moje PS3 postanowiło, że będę grał bez głosu w grach. Jest w menusach, filmach, muzyce, w grach nie. Szlag mnie trafi, mam tą konsolę dwa dni i mam ochotę ją wywalic przez okno. Jakieś rady odnośnie mojego problemu? Konsola jest podłączona przez hdmi do amplitunera, dźwięk przez optyka

Odnośnik do komentarza

Nagle moje PS3 postanowiło, że będę grał bez głosu w grach. Jest w menusach, filmach, muzyce, w grach nie. Szlag mnie trafi, mam tą konsolę dwa dni i mam ochotę ją wywalic przez okno. Jakieś rady odnośnie mojego problemu? Konsola jest podłączona przez hdmi do amplitunera, dźwięk przez optyka

Optyk rozumiem do tego samego ampli podpięty ? Ustaw dzwięk na HDMI i zobacz czy też się tak dzieje. Jaki masz ampli ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...