Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście polecam backup stanów gry na pendrive'a co jakiś czas. Osobiście mam małego pendrive'a 2gb przeznaczonego na save'y i co 3-4 dni poświęcam te kilka minut na zgranie nowych save'ów. I tak oto mam całego pendrive'a wypchanego save'ami nawet z gier, których już nie mam xD

2GB sejwów ? :blink: to ile tych gier ograłeś na konsoli ?

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Padla mi 60gb.

 

Bedac w pracy doszedlem do wniosku ze sejwy to nie moj najwiekszy problem , te mozna od kogos zgrac.

 

Problem to to ze mialem na niej kilka 'skladkowych' dlc ktorych nie pokonczylem.Z tego co wiem mozna sciagnac dlc na inna konsole gdy na jedej z 5 dezaktywuje sie konto (nie wiem jak to zrobic).Wyglada na to ze bez uruchomienia konsoli i tak nie dezaktywuje nic.Jakies rady?

Odnośnik do komentarza

Padla mi 60gb.

 

Bedac w pracy doszedlem do wniosku ze sejwy to nie moj najwiekszy problem , te mozna od kogos zgrac.

 

Problem to to ze mialem na niej kilka 'skladkowych' dlc ktorych nie pokonczylem.Z tego co wiem mozna sciagnac dlc na inna konsole gdy na jedej z 5 dezaktywuje sie konto (nie wiem jak to zrobic).Wyglada na to ze bez uruchomienia konsoli i tak nie dezaktywuje nic.Jakies rady?

 

Konto dezaktywujesz w account management, no ale do tego musisz odpalić jakoś tego ps3....

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

i z kim ja teraz bede grac w bc2? xD

 

btw, mam nadzieje, ze uda ci sie reanimowac konsolke... i odzyskac konto psn :> bo jakos tak... szkoda by mi bylo oddawac slota XD

Hiena. Ja tutaj cierpie xD

Zobaczymy, zobaczymy co zrobie, online zabija moje życie, więc może i dobrze się stało :lol: Muszę poczytać czy konto z podpietą kartą mogę usunąć bez konsoli, bo jak ją sprzedam to ktoś wykupi wszystko z PSN :whistling:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...