Skocz do zawartości

RPG dla dziewczyny


Rekomendowane odpowiedzi

Siema, szukam dobrego, dobrze sie prezentującego RPGa ( na xboxa najlepiej ) w który mogłaby zagrywać sie moja dziewczyna. Musi byc w miare prosty, ładny, wciągający ;) Macie jakies propozycje ? Jedyne co mi przyszło do głowy do Fable 2 lub 3, szczerze mowiac nie mam doswiadczenia w tej kwestii, prosze wiec was o pomoc , dzieki ;)

Odnośnik do komentarza

Fable II jest normalne jesli chodzi o poziom trudności (anyway bardzo dobra gra). Viva Piniata tak, ale potem wyszła jeszcze kolejna czesc (to nie rpg jak coś, ale ładna gierka dla dziewczyn). Deathspank sprawdź.

Odnośnik do komentarza

Nie na xboxa ale Xenogears jest zawsze dobrym pomysłem.

 

no bankowo spodoba jej się gra z miliardem dialogów, japońskimi robotami wielkimi na 10 metrów, słabą jak na dzisiejsze czasy grafiką i losowymi walkami co 3 kroki :P.

 

To świetna gra(z chyba najlepszym scenariuszem na świecie w gatunku), ale raczej dla ludzi którzy znają jrpg i wiedzą czego oczekiwać.

Edytowane przez Mace
Odnośnik do komentarza

Już się pojawiły niektóre z poniższych propozycji, ale potwierdzę z autopsji, że podziałały na narzeczoną:

- Fable 2 & 3

- Dragon Age 1 & 2

- Wiedźmin 2

- Eternal Sonata (dwa razy ukończona :o)

 

Zobaczymy czy na dniach tak jak Eternal Sonata również podejdzie i Tales of Vesperia, którą właśnie zamówiłem.

Odnośnik do komentarza

Persona 3 Portable - możliwość wyboru dziewczyny jako main character. Niemniej jednak P3 i P4 na PS2 też imo będą się nadawać.

 

Z tych takich cukierkowo słodkich, prostych i dziewczęcych przychodzi mi do głowy Rhapsody: A Musical Adventure.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Szczególnie polecam jeśli już pierwszą XIII, dwójka dla babeczki może być nieco gorsza - gorsza fabularnie, oprawowo oraz bardziej zagmatwana gameplayowo (otwieranie bram, przeskakiwanie w czasie, cofanie się itd.)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...