Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

 

jak ktoś ma konto w mbanku, w mokazjach jest możliwość zwrotu 10% za zakupy w tym sklepie do 15.05.br.

Gdzie to jest dokładnie? Ani na fejsie ani na stronie banku nie ma nic o promocji cdp :(

btw czy żeby skorzystać z tego typu promocji trzeba zapłacić kartą czy może być też mtransfer/payu?

 

W pasaż-mokazje.Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale ja tej znizki nie mam,.

Odnośnik do komentarza

Nowy filmik z potworami :) Można spokojnie włączyć głośniki :P

 

http://www.ign.com/videos/2015/04/15/hunting-monsters-in-the-witcher-3-ign-first

IGN naprawdę obniżyło loty jeżeli chodzi o filmy wrzucane na stronkę ;x A przecież kiedyś robili tak fajne materiały. 

 

Swoją drogą niech ten mesjasz nadchodzi szybciej, bo hype już przekroczył granice 9999 i udziela się chyba każdemu  :fsg:

 

 

 

UP

 

Tak figurka jest ręcznie malowana. Redzi kiedyś zamieścili film pokazujący proces jej tworzenia - polecam poszukać :)

 

Znalazłem na szybko - www.youtube.com/watch?v=vZ1FiVy5JGw (co ciekawe figurka waży ponad 2 kg)

Swoją drogą ceny EK na allegro -  :obama:

Edytowane przez Starh
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie bój się o to. Senior game designer kilka razy w wywiadach mówił, że sam będzie w Wieśka grał na PS4, a on widzi te wersje codziennie i balasa by raczej nie wybrał ;)

A co ma innego Senior Game Designer mowic w wywiadach? Ch.ujowa wersje zrobilismy?

 

Nie kwestionuje, ze gra moze byc dobra na PS4. Martwi mnie po prostu to, ze skoro niby jest tak super to czemu nie moge nigdzie znalezc gameplayu z PS4?

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

 

Nie bój się o to. Senior game designer kilka razy w wywiadach mówił, że sam będzie w Wieśka grał na PS4, a on widzi te wersje codziennie i balasa by raczej nie wybrał ;)

A co ma innego Senior Game Designer mowic w wywiadach? Ch.ujowa wersje zrobilismy?

 

Nie kwestionuje, ze gra moze byc dobra na PS4. Martwi mnie po prostu to, ze skoro niby jest tak super to czemu nie moge nigdzie znalezc gameplayu z PS4?

 

Mają podpisaną umowę z M$ więc tylko z xa mogą pokazywać gameplay z wersji konsolowej w mediach. To samo tyczy się bundli - tylko xbox je dostanie. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Czemu czuje że niektórzy będą mieli ból dupy po premierze, twierdząc ze to po prostu Wiedźmin 2.5 z większym światem :)

W to mi graj - W2 to była naprawdę dobra gra, jeżeli trójka jest lepsza to ja więcej nie wymagam od Redów. Pokaż mi inną grę tego typu, gdzie klimat wylewa się z ekranu, a słowiańszczyzna jest obecna na każdym kroku. Ok, gra może nie sprosta oczekiwaniom wszystkich graczy (to jest nawet więcej niż pewne), nie zmienia to jednak faktu, że nie ma większej premiery w okresie, w którym wychodzi wiesiek więc podejrzewam, że to będzie dominacja pod względem sprzedaży aż do wyjścia nowego batmana :P

 

Down:

Pod względem klimatu i fabuły to dwójka nie ma nawet startu do pierwszego wieśka ;P Po materiałach z W3 widać jednak powrót do klimatów z jedynki.

Edytowane przez Starh
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Bardziej miałem na myśli w kwestii wyglądu gry (w końcu ten sam engine tylko zmodyfikowwany) w dzisiejszych czasach wielu przywiązuje uwage właśnie do widoczków, kolorów, ogólnego feelingu płynącego z tego co widzą. Wynika to z tego, że dużo marek AAA jest dojonych jak krowy na pastwisku i dlatego utarło się, że sequele potrafią nie odbiegać audiowizualnie od poprzedników (Batman, AC, COD, itd itp). Mnie osobiście w przypadku Wiedźmina to nie przeszkadza. Zresztą ma to być ponoć ostatnia część, więc będzie piękne podsumowanie sagi. Osobiście najlepiej bawiłem się w jedynce zważywszy na klimat, muzykę i tą "swojskość" która była zdecydowanie bardziej ponura niż troche kolorowa (mimo to wciąż świetna) dwójka.

Odnośnik do komentarza

 

Ja bym teraz chętnie się zamienił edycjami kolekcjonerskimi, ale to już niemożliwe...

 

Otóż mam edycję na PC, a zamieniłbym się na PS4

 

<problemy I świata>

Ktoś z forum w3 w temacie o edycjach kolekcjonerskich chce się zamienić więc uderzaj tam. Jedna z ostatnich stron.

 

 

Zabij mnie, ale nie mogę znaleźć. Czy możesz mnie nakierować linkiem na privie? 

 

EDIT: Chyba znalazłem, dzięki za info.

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...