Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Nic to nie da, bo grę będzie można uruchomić podobno dopiero o godzinie 1:00 w nocy w dniu 19 maja (tylko nie wiem, czy to dotyczy też pudełek) ;)

 

Tymczasem deweloperzy poinformowali, o której godzinie będziemy mogli zagrać w Wiedźmina 3, o ile oczywiście zakupimy grę w przedsprzedaży i wydaniu cyfrowym. Przedstawiciele CD Projekt RED potwierdzili, że uruchomimy Wiedźmina 3 (niezależnie od platformy, z której korzystamy), 19 maja, o godzinie 01:00 polskiego czasu.

 

http://www.gamespot.com/articles/here-s-exactly-when-the-witcher-3-xbox-one-ps4-pc-/1100-6426702/

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

wczoraj gdzieś czytałem, że na i7 4790, 16gb ram, GTX 980 gra chodzi na ultra 1080p i prawie jest stałe 60fps

wiec optymalizacja poszła do przodu

 

mam nadzieje, że ten ciągły brak gameplaya z konsola nie oznacza przepaści wzg PC

bo w sumie nie było chyba jeszcze 100% pewnego z Xboxa

Edytowane przez Fanek
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

wczoraj gdzieś czytałem, że na i7 4790, 16gb ram, GTX 980 gra chodzi na ultra 1080p i prawie jest stałe 60fps

wiec optymalizacja poszła do przodu

 

mam nadzieje, że ten ciągły brak gameplaya z konsola nie oznacza przepaści wzg PC

bo w sumie nie było chyba jeszcze 100% pewnego z Xboxa

Czytasz posty, które tu ludzie wklejają? Przecież już miałeś zapowiedź gameplay-a od Playstation Polska. Widać na filmiku urywki jak gra Kinga.

Odnośnik do komentarza

ja wkleiłem ten filmik, super 2sec gameplayu widoczne na telewizorze, chyba nie traktujesz tego jako gameplay

Hum - nie

 

edit:  chyba każdy jest świadomy, że gra będzie lepiej wyglądała na PC niż na konsolach, zawsze tak było

ale teksty w stylu " tu nie chodzi o grafike tylko o gameplay" schowajcie sobie do szafy

wiadomo nie samą grafiką człowiek żyje jak na przykładzie The Order, gdzie w grze wiecej nic nie było

ale na pewno każdy posiadacz konsoli chciałby aby Witcher ładnie wyglądał i cieszył oko

Edytowane przez Fanek
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...