Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Ja dla tej gry zamierzam kupic xboxa360 by obyc sie ze swiatem Wiedzmina na bakier. Jedyneczke kupilem na gog.com i ogram na sprzecie Lenovo. Dwojeczka na xboxie, a W3 juz na pleyce, za jakis czas(pewnie na swieta). Chcialem kupic sage cala, ale przypomnialo mi sie, ze kiepsko czytam :( Poza tym nazywam siebie grajkiem, wiec grzechem bylo by nie ograc, tak wielkiej gry. Nawet, za cene kupna 360, bo jak widac powod jest konkretny. Ciesze sie, ze tyle klimatu dopiero przede mna.

Odnośnik do komentarza

Co to znaczy "kiepsko czytam", jesteś dyslektykiem czy co ?

W życiu żadnej knigi nie przeczytałem, wiec jedno to lenistwo, a drugie to interpretacja. Skoro nigdy nie czytałem to mogę mieć teraz problem, taknie? Ojciec, co jakiś czas czyta "Stary człowiek i morze" i to jest jedyna do kotrej sie kiedyś przymierzałem, ale w końcu mi opowiedział. I tak do dziś.  

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tylko dodam że w tym materiale który wrzucił chris85 jest na 1:06 ciężki spoiler z sagi więc jak ktoś jest w trakcie czytania to niech sobie odpuści :)

Oj, Kyo. Od tego zaczynaly sie jakiekolwiek dywagacje na temat fabuly pierwszego Wiedzmina. Tomasz Gop nawet na konferencjach czy spotkaniach z fanami rzucal tym spoilerem na lewo i prawo mowiac, ze jak ktos nie czytal sagi to sory, ale od tego miejsca wychodza i stworzyli przez to watek amnezji Geralta ;)

 

Swoja droga tak jak zgasilem w sobie hype na W3 juz dawno temu, wiedzialem ze blisko premiery wroci. No i juz jest hype train ktory sie juz nie zatrzyma! :)

 

Bedac przeciwnikiem remasterow na obecna generacje to Wiedzmin 2 to jedyna gra ktora chetnie bym na PS4/XO przyjal z otwartymi rekami! :D

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Troche odbiegamy od tematu ale warto sprobowac jak dla mnie, przez ostatnie 3 lata przeczytalem 2x tyle ksiazek niz lektur przez caly okres edukacji wiec wiem z czym sie mierzysz ;) Juz nie wspomne ze Sapkowskiego wciaga sie niczym Charlie Sheen białe. Przez ostatnie 2 tygodnie zaczalem czytac z nadzieja ze skoncze chociaz pierwsze 2 tomy opowiesci a jestem juz na 3cim tomie sagi.

 

@Voytec

Dokladnie jest jak mowisz, hype sie zrobil tak wielki ze troche zaluje ze nie udalo mi sie tego przewalczyc jak z The Last of Us ktore troche zlewalem ale jak zagralem to mnie rozlozylo na lopatki. Ciekawi mnie kiedy w radiu w drodze do pracy zaczne slyszec Geralta ;)

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza

Ja ostatnie co ogladalem to ten filmik 4 minutowy z damskim lektorem prezentujacy gre. Potem zaczely wychodzic te filmiki od youtuberow odpalilem pierwszy lepszy i po 2 minutach jak gosciu na wstepie tylko powiedzial co bedzie pokazywal przez kolejne 20 min to tylko w gescie :banderas: postanowilem sobie ze (pipi)e i chce to zobaczyc na wlasnej skorze 19 maja i juz nic nie ogladalem od tego czasu, czekam tylko na gameplay z ps4 zeby zobaczyc jak wyglada, cala mechanike chce sam poznawac.

 

18 dni

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...