Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

 

Starh - odświeżyłem sobie fabułe W1 i W2, no  ale nie wiem kto to Essi

napisz w spoilerze jeśli to nie problem

SPALIĆ WIEDŹMĘ!

 

I znów na czasie

http://oi60.tinypic.com/30kyv5w.jpg

:Coolface:

 

 

 

Niczego nie czuję, stwierdził ze zgrozą, niczego, najmniejszego wzruszenia. To, że teraz obejmę jej plecy, to gest rozmyślny, wyważony, nie spontaniczny. Obejmę ją, bo czuję, że tak trzeba, nie dlatego, że pragnę. Niczego nie czuję.(....) Trochę poświęcenia, pomyślał, tylko trochę poświęcenia. To ją przecież uspokoi, uścisk, pocałunek, spokojne pieszczoty... Ona nie chce więcej. A nawet, gdyby chciała, to co? Trochę poświęcenia, bardzo mało poświęcenia, przecież jest piękna i warta... Gdyby chciała więcej... To ją uspokoi. Cichy, spokojny, delikatny akt miłosny. A ja... Mnie przecież jest wszystko jedno, bo Essi pachnie werbeną, nie bzem i agrestem, nie ma chłodnej, elektryzującej skóry, włosy Essi nie są czarnym tornadem lśniących loków, oczy Essi są piękne, miękkie, ciepłe i modre, nie płoną zimnym, beznamiętnym, głębokim fioletem. Essi uśnie potem, odwróci głowę, otworzy lekko usta, Essi nie uśmiechnie się z tryumfem. Bo Essi... Essi nie jest Yennefer

 

 

 

 

Co do Essi, tu lekkie nawiązanie

Edytowane przez Starh
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Czy kobieta w trailerza to Visenna O_o?

Ludzie szykujcie większe stosy :shotgun:

 

Albo good troll albo sam nie wiesz, że Visenna była druidką, człowiekiem, a nie po koniunkcyjnym wampirem :P

 

No wiem właśnie. Dlatego mnie to zdziwiło. Ale po obejrzeniu trailera drugi raz jednak stwierdzam, że to raczej jednak nie ona. Dialog między nim (oraz jej wygląd)i mnie zmylił bo myślałem, że powiedziała "though you forgotten it", ale wsłuchałem się i jestem pewien, że powiedziała "folk", zamiast "though" xD.

Edytowane przez Tamashi
Odnośnik do komentarza

To CGI to kwintesencja swiata Wiedzmina. Chatka na mrocznym za(pipi)u, ruda dziewoszka przechadza sie po polu. Nie ma tutaj zmiluj, zaplacono mi za Ciebie. Nie ma tu piekna, kilka chwil i dziewoszka zmienia sie w krwiazercza strzyge. Walka tez typowo wiedzminska. Nie ma tylko machania mieczen na pale - eliksiry, bomby, znaki - to wszyskto musi isc w ruch. Geralt daje rade, obolaly i ranny wraca do miasta. Nie jako bohater, nie jako wybawca. Wraca jako zwykly najemnik  Odwalil swoja czesc roboty, teraz trzeba postarac sie o sowita zaplate.

 

 

 

Almost  time.

 

:banderas:

Edytowane przez hav3n
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wiecie co? Ja chyba jednak nie wytrzymam do premiery... Tylko najgorsze w tym wszystkim jest brak alternatywy. Napaliłeś się człowieku. Wiesz, że gra gniecie suty. Wiesz, że za pare dni położysz łapska na perełce i obecnie jedyne co możesz robić to czekać, a na osłodę dorzucają jeszcze takie filmy.

Ta gra nie może okazać się finansowym niewypałem. Od ostatniego eventu dla youtuberów jesteśmy stale karmieni materiałami, filmami, recenzjami... Jakby do ostatniej chwili chcieli przekonać nawet najbardziej zatwiardziałych Mendrków. Ciągle mrugają do nas okiem i traktują nas tak, jak sami chcieliby być traktowani będąc klientami i odbiorcami jakiegoś produktu, w który ktoś włożył ogromne ilości serca i czasu.

@Yano
W świecie Sapkowskiego czosnek nie działa na wampiry, wiedziałbyś to, gdybyś znał pewnego...

pRzemiłeo jEGomoścIa o bardzo Szlacheckich korzeniach.

 

Edytowane przez Hum
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

To CGI to kwintesencja swiata Wiedzmina. Chatka na mrocznym za(pipi)u, ruda dziewoszka przechadza sie po polu. Nie ma tutaj zmiluj, zaplacono mi za Ciebie. Nie ma tu piekna, kilka chwil i dziewoszka zmienia sie w krwiazercza strzyge. Walka tez typowo wiedzminska. Nie ma tylko machania mieczen na pale - eliksiry, bomby, znaki - to wszyskto musi isc w ruch. Geralt daje rade, obolaly i ranny wraca do miasta. Nie jako bohater, nie jako wybawca. Wraca jako zwykly najemnik  Odwalil swoja czesc roboty, teraz trzeba postarac sie o sowita zaplate.

 

 

 

Almost  time.

 

:banderas:

 

a nie bardziej w rusałkę?

 

@asax - fixed 

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

 

To CGI to kwintesencja swiata Wiedzmina. Chatka na mrocznym za(pipi)u, ruda dziewoszka przechadza sie po polu. Nie ma tutaj zmiluj, zaplacono mi za Ciebie. Nie ma tu piekna, kilka chwil i dziewoszka zmienia sie w krwiazercza strzyge. Walka tez typowo wiedzminska. Nie ma tylko machania mieczen na pale - eliksiry, bomby, znaki - to wszyskto musi isc w ruch. Geralt daje rade, obolaly i ranny wraca do miasta. Nie jako bohater, nie jako wybawca. Wraca jako zwykly najemnik Odwalil swoja czesc roboty, teraz trzeba postarac sie o sowita zaplate.

 

 

 

Almost time.

 

:banderas:

a nie bardziej w rósałkę?

A nie w rusałke?
Odnośnik do komentarza

Jezu, jakie CGI :banderas: 

 

Hav3n, doskonale to opisałeś - za to właśnie wręcz UWIELBIAM Wiedźmina i całą tę sagę. Nie jest jakimś superbohaterem, drugim Batmanem, Spider-Manem czy Hulkiem - korzysta ze swoich zmysłów, alchemii, wyszkolenia technicznego, chce i musi przetrwać, a jednocześnie wyrobił sobie autorytet i reputacje za pomocą swojej niezwykłej charyzmy, zmysłów, inteligencji i błyskotliwości. No i oczywiście umiejętności. 

 

Ja chce już w to zagrać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...