Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu nie chce bys sie zawiodl Hum ^^ - wszystkie sklepy maja od dawna, niektorzy pewnie maja zalatwione kopie juz od 18tego z niepisana umowa ze odpala o 24, sklepy na pewno beda wysylac tak, bys najpozniej 19tego dostal swoja kopie.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

na 1000 % wszyscy dostaną paczki 19 maja. Ci co paczkomaty po północy zaraz ci co kurierzy albo poczta polska w ciągu dnia we wtorek. Nie ma co nad tym dywagować więcej. W MediaMarkt w Olsztynie już Wiedźmin 3 jest na magazynie ale nie sprzedadzą do wtorku.

Odnośnik do komentarza

Obadaj oferte na stronie saturna, euro rtv po ten zestaw. Warto celowac w 1TB jesli glownie bede kupowal gry pudelkowe? Na ps3 320gb nie mam zajetego nawet 70GB.

 

jak nie zająłeś 70gb to raczej luz, ja miałem co chwile zapchany dysk i musiałem kasować gry albo instalki. a jak przez pare miesięcy korzystałem z plusa i ich darmowych gierek to kompletnie miałem problemy z miejscem na dysku

 

na ps4 gry mogą zajmować z 50gb więc wole dołożyć te pare zł  i mieć 1TB i w spokoj

 

 

, w temacie praca co chwile przechwałki o awanasach i podwyżkach a tu wydać 1,5k trudno, yano pewnie od początku maja już konsole przepiłeś albo przejadłeś w macu

ja akurat miałem naiewielką podwyżkę

dla mnie wydać 1500zł to nie jest jakiś wielki kłopot, bo na codzień żyje oszczędnie i mam troche kasy. czekałem poprostu na odpowiednią gre jako bodziec do zakupu. bo nie mam w zwyczaju wydawać 1500zł na kawalek złomu jaki bedzie leżał w szafie (dzięki temu mam oszczędności)

teraz powod do zakupu jest bo wiedźmin a potem mgs5 i jazda

 

PS żeczywiście pewnie na wódke, fajki i majonez wydałem w ostanim pół roku równowartość ps4 jak nie więcej :/ dobrze że poza tymi używkami jestem oszczędny

 

 

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do osób, które dosyć dobrze pamiętają Wiedźmina 2:

 

Właśnie ukończyłem 2 akt w W2, zaczynam 3 ale popatrzyłem w necie trochę i wydaje mi się tylko czy 3 akt jest zdecydowanie krótszy od np. 2? Drugi zajął mi spokojnie z 12-15h (wykonywałem wszystkie misje poboczne). Podążam ścieżką Iorwetha. Faktycznie jest duży krótszy i mniej więcej ile jeszcze h mi zostało do zakończenia? Pytam bo chcę teoretycznie wiedzieć czy jestem w stanie się wyrobić do 19-20go na premierę W3:)

 

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do osób, które dosyć dobrze pamiętają Wiedźmina 2:

 

Właśnie ukończyłem 2 akt w W2, zaczynam 3 ale popatrzyłem w necie trochę i wydaje mi się tylko czy 3 akt jest zdecydowanie krótszy od np. 2? Drugi zajął mi spokojnie z 12-15h (wykonywałem wszystkie misje poboczne). Podążam ścieżką Iorwetha. Faktycznie jest duży krótszy i mniej więcej ile jeszcze h mi zostało do zakończenia? Pytam bo chcę teoretycznie wiedzieć czy jestem w stanie się wyrobić do 19-20go na premierę W3:)

 

Pobocznych zadań jest mało, obszar również niewielki, a głównych questów kilka. 3 akt do przejścia z jeden wieczór. Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...