Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.empik.com/premiera-gry-wiedzmin-3-dziki-gon-w-empiku-aktualnosci-empikultura,94548,a

 

 

z tym ze w empiki otwieraja minute po polnocy we wtorek a saturny niby o 23 w poniedzialek. ale nie wiem czy sie grzac bo w nocy pewnie i tak nie pogram wiec moze lepiej uderzyc we wtorek na spokoju.

 

Niby tak, ale zanim dotrę do Saturna i dopcham się po swoje to i tak północ będzie, empik mam bliżej i przerabiałem już powrót nocnym po takim evencie (premiera GTAV), więc raczej tam uderzę :)

Odnośnik do komentarza

U mnie bedzie ciezko. Nie dosc, ze nie bralem paczkomatu tylko kuriera, wiec gra pewnie dojdzie 19go w dzien jakos. To jeszcze mam ciezki tydzien w pracy i w sumie same na po poludnie do nocy... Weekend tak samo pracowity. Chcialbym jeszcze do tego czasu skonczyc chociaz "Miecz przeznaczenia" i jakbym sie przylozyl wbic platynke w DriveClub co by mnie juz nie trapila.

 

Wychodzi na to, ze niepotrzebnie bralem preorder ale chociaz na pocieszenie zostanie mi steelbok

Edytowane przez Koleś88
Odnośnik do komentarza

ja sobie wykoncypowałem prostą rzecz. Na PC i tak można dopiero o 1 w nocy grać. Bez sensu zostawać na noc jak jestem na chorobowym. Lepiej zostawić PC włączony na auto update (gog galaxy) i rano o 6 wstać z narzeczoną. Zjeść z nią śniadanie, odwieźć ją do pracy (wiele kudosów zbiorę) a potem wrócić i grać :D  Zostawanie w nocy aby zagrać 1-1,5 h i potem paść (lata zarywania nocek już za mną niestety) mija się z celem jak następnego dnia można cały dzień pograć.

 

Nikomu nawet najgorszemu wrogowi nie życzę wycinania migdałków ale wreszcie zauważyłem pozytyw tego. Gardło prawie mnie już nie boli a do 25 mam l4 :)

Odnośnik do komentarza

widze że tesco na kabatach też ma nocną premiere. szkoda że ja musze też kupić konsole, i jestem przywiązny do komputronika. i zapewne we wtorek podjade do galerii mokotów i kupie wieśka razem z konsolą. ale potem na 12 pojde do pracy i wyjde dopiero o 20. chociaż może fartem odpale konsole w pracy i pozasysam wszelkie aktualizacje. i jak o 20 pojade do domu to odrazu odpale wieśka i zanurzę sie w tym świecie.

 

jak dobrze pojdzie wezme urlop na wtorek i środe i przeznacze oba te dni na wieśka.. to by było dobre. oby sie udało wziąc urlop

Odnośnik do komentarza

Moją EK ma przynieść kurier czyli dopiero 19 dostanę. Do tego trzeba zainstalować (wersja PC) Jak nie będzie problemów ;) Ale jak wszystko będzie ok to będę łojił w Wiesława do upadłego dopiero z 19 na 20 :)

 

Ha! Widzę plusy czytania książek Sapkowskiego - gdyby nie one, nie wiedziałbym, co oznacza Twój nick :P

Trzeba jeszcze coś przed premierą przeczytać, żeby jak najmniej takich smaczków mi umykało :)

Odnośnik do komentarza

Warto znać ksiażki, jakis czas temu przechodziłem przez pomieszczenia i w jednym był kat, który spisywał na kartce polecenia od dowódcy, postać nieinteraktywna, w tle. Ale jego imie było znajome i przypomniał mi sie epizod z sagi, w którym była cała akcja z tym własnie katem ( dobrym chłopem sie okazał ). Pełno tego pewnie jest.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

 

YJSrtQp.gif

Jak to dobrze, że chodzę na rano do roboty w przyszłym tygodniu.

To nie wygląda na włączone wiedźmińskie zmysły, czy jak to w polskiej wersji będzie się nazywać. Będzie można więc mieć kamerę tak blisko za plecami Geralta?  :rolleyes:

 

Podbijam pytanie. A może w tym premierowym patchu dali opcje przybliżania kamery.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...