Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem z premiery we Wrocławiu.

 

Było rewelacyjnie, a z REDów pojawili się Konrad Tomaszkiewicz - game director i Mikołaj Szwed - localization project manager. Udało mi się zadać im 2 pytania, zgarnąć podpisany plakat, koszulkę, smycz i opaskę. Zebrało się mnóstwo osób, całość trwała 3 godziny.

 

Kumpel kupił grę na PC, ale ja wróciłem bez kopii, bo czekam jutro na kuriera... :(

Odnośnik do komentarza

Media na grunwaldzkiej w Gdańsku oblężenie jak by za darmo dawali... tyle ludzi to bylo na premierze ps4

 

Ha! Też tam byłem, ale nie oglądałem się za siebie :P

Nie no trochę ludu było, ale przy tłumach jakie uświadczyłem pod empikiem na nocnej premierze GTAV to mały pikuś, tak jedna dziesiąta gdzieś zaledwie.

W każdym razie całkiem sprawnie, obsługa wpuszczała po 2 osoby, każdy dostawał plakat - o 23:20 wracałem z gierką do domu.

 

Wrażenia same pozytywne (chrupnięcia animacji zdarzają się w cut-scenkach na razie), a graficznie.... No cóż, ten cały G(o)łąb jest rudy i brzydki (graficznie to on jest gdzieś 2/10) to i mści się na wszystkim i wszystkich, bo tak go życie skrzywdziło, ale powiem Wam, że nic piękniejszego moje PS4 jeszcze nie odpalało (a odpalało już Destiny, Dying Light i Lords of the Fallen). Jest cudnie, widoki urzekają itp itd - sami widzieliście wszelkie screeny, a w ruchu robi to jeszcze większe wrażenie.

 

Porwałem się od razu na najwyższy poziom trudności i już pierwsza grupka ghuli mnie posłała do piachu, a powtórne starcie ledwo przeżyłem - jeszcze poczekam, ale nie wiem, czy była to dobra decyzja :P

 

No i polski dubbing - jestem tutaj ortodoksem, "graczem starej daty" i ogólnie gry to od zawsze tylko język angielski, ale po przeczytaniu książek nie mógłbym odpalić tego w innym niż ojczysty języku. Geralt faktycznie lepszy od wersji amerykańskiej, w której koleś brzmi, jakby chciał Snake'owi konkurencję robić (tudzież jak Batman z rakiem krtani w wykonaniu Bale'a) - wiem, że pewnie parę razy skrzywię się, słysząc zbytnią teatralność i nadęcie (co niestety jest bolączką polskich wersji), ale i tak mam +10 do klimatu, więc wali mnie to - to mówi zagorzały przeciwnik polskich dubbingów, więc "wiedz, że coś się dzieje" :D

Odnośnik do komentarza

kurde zazdroszcze

 

wg fotki powyżej gra obsługuje gre zdalną. może jak kupie jutro konsole i gre - szybko pojade do chaty i wszystko odpale jeszcze przed pracą i dokupie ps vite to będę mógł grać w pracy xDDDD

 

 

 

żartuje nie kupie psvity z tego powodu, bede dopiero po 20 grał :frog:

 

 

 

EDITTTT spoilery

dla tych co nie grali w poprzednie częsci - podobno na poczatku W3 można odpowiedzieć na pytania nawiązujące do wyborów z W2 i niejako przenieść wybory z w2 do w3 - tutaj wyjasnienie o co chodzi z tymi pytaniami i wyborami (zapewne sporo spoilerów z w2)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

JAKIE TO JEST DOBRE :banderas:

Chodze ino i kwiatki zbieram, podziwiam widoczki, rozmawiam, partyjka gwencika tu, handel tam, klimat wchlaniam jak gabka, co za pyszna gra... Te teksty wiesniakow, dzieci, ten dzwiek otoczenia! Miazga! :fsg: - jak ktos ma goldy 2.0 z dzwiekiem przestrzennym to jest to istny orgazm.

 

Wlasnie sprobowalem swoich sil ze straznikiem o 13 leveli wyzszym, szybko sie to skonczylo, ale nie zabil mnie tylko zostawil nieprzytomnego tam gdzie mnie scial a ja obudzilem sie ze znacznie lzejsza sakiewka :banderas:

 

 

:banderas: :banderas: :banderas:

 

Odnośnik do komentarza

Albo dobry pc :)

 

 

Boże jak to wygląda optymalizacja rządzi mam wszystko włączone łącznie z hair works i kurna na 970 pięknie płynniutko (lekko podkręcone) 

 

Gra jest wspaniała po 3 h kończę na dziś bo masochistą nie jestem ale jutro gram dalej.   Na razie dwa motywy mnie rozwaliły. Jako że importowałem sejwa geralt ma nawet pewien tatuaż z W2 :D Zrobiłem też pewien quest z patelnią i tam

Talar Talar !!! :D Jeszcze go nie ma ale list był pisany przez niego i znalazłem okular :D

 

 

 

Piękna gra :) zapowiada się piękny tydzień

 

 

Dobranoc :)

Odnośnik do komentarza

GTX970 mocno podkręcona, wszystko na uber, włączone włoski od Nvidii, rozdzielczość 1080p i płynniutko, aż przyjemnie patrzeć.

Gra jest absolutnie DOSKONAŁA. Najbardziej rozbraja mnie przywiązanie do detali, ogrom tego świata, kapitalna mimika twarzy i wykonanie postaci, przegenialny odczyt emocji - widać doskonale przerażenie, strach, zdziwienie, zaskoczenie, pogardę, czy szacunek. A te włoski Nvidii dopełniają przegenialnego efektu szczególnie w czasie potężnych podmuchów wiatru. 

 

Walka jest wspaniała, mnóstwo opcji, mnóstwo kombinacji, mnóstwo frajdy z tego w ogóle. Dubbing oczywiście najwyższej jakości. 

 

Kolekcjonerka i figurka najwyższej jakości, szczególnie artbook - samo standardowe wydanie tej gry jest świetne - CDP zresztą załatwił sprawę genialnie - gra czekała w paczkomacie od 18:06 (wtedy zaktualizowano status) - SMS z kodem dostałem kilka minut po 23:00. 

W życiu nie słyszałem lepszego soundtracku - ściągnąłem go z GOGa we Flacu, odpaliłem na dobrych słuchawkach i odpłynąłem. KAPITALNY.

 

Gra jest po pierwszych 3 godzinach na 15/10, ale podejrzewam, że to w przypływie emocji, hype'u i fali ekscytacji - co by jednak nie mówić - hype na tę grę miałem tak ogromny, jak chyba jeszcze nigdy, a i tak jest lepsza niż mogłem się spodziewać.

 

btw, w opcjach polecam wyłączyć aberrację chromatyczną - gra jakby ździebko ładniejsza jest, a i na wydajności ino zyskuje.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Nie grałem w ogóle. Mam uszkodzoną (a raczej źle wykonczoną) figurkę z EK i mi się jakoś odechciało. Juz napisałem do cdp.pl. Ciekawe co oni na to. To tyle jeśli chodzi o nocną premierę W3 dla mnie. Znowu zachciało mi się polskiej gry od polaczków to mam.

Odnośnik do komentarza

Gram od 1:00 w nocy i gra... jest ciągle tylko lepsza. Początkowa ekscytacja nie mija ani na chwilę, co więcej, narasta :/

 

Te włoski od Nvidii są genialne - to chyba ich pierwsza technologia, która faktycznie im wyszła i to ze wspaniałym skutkiem - najlepsze włosy w grach, jakie w życiu widziałem. Wreszcie nie przenikają przez tekstury, wreszcie naturalnie się ruszają i wreszcie są zależne od warunków atmosferycznych, fizyki czy ruchów postaci. Geniusz. Taki drobny detal, ale bardzo cieszy, wiec jak ktoś może sobie pozwolić na ich włączenie, to nawet się nie zastanawiajcie ;)

 

 

 

Walka z gryfem, matko święta, epickie to za mało powiedziane! :banderas:

 

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...