Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Po rozmowie z tym kapitanem, który dał zlecenie miałem już to zaznaczone na czerwono jako przeoczone.

Hmm moze jakis blad?

gwint jest bajecznie prosty ze zwykłymi mobkami ale z mistrzami. Jakie oni mają karty. 10 ataku i do tego nie można warunkami pogodowymi znizyc. Jak pierwszy raz z takim wygrałem co za satysfakcja.

W tym bialym sadzie w gwinta mozna pograc tylko z tym "Kopernikiem" czy znajdzie sie jeszcze kogos? Bo w sumie nawet nie sprawdzalem, zajalem sie na razie odkrywaniem nieznanych terenow i zrodel mocy.

Odnośnik do komentarza

 

 

ja na pewno nie wyczyściłem bo były tam utopce czy inne potwory na lvl 15 :)

No to ja też na pewno nie bo nawet ich nie widziałem. Przypomniało mi się, mam questa z gatunku zbieractwa i mam problem. Spoiler ze strefy z Białym Sadem

 

Mam w zadaniu "Przeczytaj list", a żadnego listu nie mam. Wcześniej też miałem takiego questa i miałem książkę w przedmiotach fabularnych, a tu nic. Bug jakiś? Czy może sprzedałem/nie zebrałem tego listu bo był w przedmiotach do użycia. Sprzedanie raczej nie wchodzi w grę bo czytam każdy dokument przed ewentualnym pozbyciem się go. Miał ktoś tak?

Też to mam, wszystko w ekwipunku przeczytane a listu brak.

Odnośnik do komentarza

 

Po rozmowie z tym kapitanem, który dał zlecenie miałem już to zaznaczone na czerwono jako przeoczone.

Hmm moze jakis blad?

gwint jest bajecznie prosty ze zwykłymi mobkami ale z mistrzami. Jakie oni mają karty. 10 ataku i do tego nie można warunkami pogodowymi znizyc. Jak pierwszy raz z takim wygrałem co za satysfakcja.

W tym bialym sadzie w gwinta mozna pograc tylko z tym "Kopernikiem" czy znajdzie sie jeszcze kogos? Bo w sumie nawet nie sprawdzalem, zajalem sie na razie odkrywaniem nieznanych terenow i zrodel mocy.

Nie wiem. Ja tak nie lizalem ścian. W prologu tylko z kolesiem w karczmie grałem. w świecie gry przeważnie można zagrać w gwinta z kupcami, kowalami, karczmarzami i ważnymi npcami.

 

@up

albo bug albo nie znalezliscie tego listu. Gracie na konsoli czy na pc ?

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Do osób grających na PC, instalujcie to

http://sfx.thelazy.net/games/preset/3696/

 

Jak to wygląda w ruchu :banderas: Wrzucam swoje screenshoty, dam w spoiler chociaż raczej nic nie spoileruje (sam początek drugiej strefy)

 

 

WPegdM7.jpgQO0kn32.jpg

1epDaJy.jpg

 

 

 

Drobna modyfikacja oświetlenia i kolorów a gra wygląda moim zdaniem sporo lepiej

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

Ja od siebie polecam te modyfikację  ;)

 

http://www.mediafire.com/download/gtci7o2tw5ugcmc/The+Witcher+3+SweetFX.rar

 

Znacząco poprawia wygląd gry przez zmienioną kolorystykę i oświetlenie - pogrzebałem trochę i ustawiłem więcej trawy, więcej roślinek, da się tu pokombinować  :fsg:

 

Dobra, ale wiem, to nie PCLab, wracam grać, bo graficznie to jest pogrom, ale grafika jest tutaj akurat na ostatnim miejscu genialnych rzeczy.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

w ogole jeszcze z tym miodem - kilka pierwszych przypadków gdy znalazłem ul w lesie podchodziłem i kręciłem się obok naciskając X żeby go zebrać, myślałem że jakiś błąd że sie nie pojawia ikonka. oczywiscie w tym czasie pszczoły mnie gryzły.

dopiero za 3-4 napotkanym ulem postanowiłem walnąć w niego ogniem

 

 

mały tip odemnie - nie próbujcie rzucać bombami w topielców stojących obok wody - jak bomba wpadnie do wody to gaśnie i nie wybucha, zmarnowałem w ten sposob kilka ładunków ;p

Odnośnik do komentarza

Kolejny mały tip:

 

Warto czytać ogłoszenia wywieszone na drzewach itp, czasami są wartościowe (jak to, że zielarka skupuje plastry miodu: standardowo jeden sprzedaje się za 9 koron, u niej za 18, więc zarobek jest.)

 

Tylko z powodu wprowadzenia limitów na kasę u sprzedawców zamiast sprzedać miodu za 600 ta kupiła tylko kilka, bo mieszek jej się skończył.

Odnośnik do komentarza

jeszcze jeden tip, chociaż było to powiedziane w grze więc raczej większość o tym wie

 

mega mikro spoiler co do mechaniki wyjaśnionej w grze zaraz na początku - w sprawie bagien

mowiliście o problemach z walką z wilkami na bagnach - ogolnie na bagnach jest żółty "dym" w niektórych miejscach , jak sie w niego wchodzi to truje geralta. ale jak sie w niego walnie igni to wybucha - bardzo dobra metoda na rozwalanie potworów z bagien za pomocą wielkich eksplozji gazu bagiennego

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jakie macie rady do gry na najwyższym poziomie trudności

pierwszy raz gram w wieska i jest lipa ginę co kilka minut...........   :/

 

Używaj olei na miecze, obleć punkty mocy, naostrz sobie broń i wzmocnij pancerz u kowala/rzemieślinika, poczytaj jaki potwór na co jest podatny i jedź go tego typu magią/eliksirem, sam się nachlaj czegoś na wzmocnienie. Oczywiście poćwicz też combo uniki + operowanie kamerą, bo to zwykle częsta przyczyna zgonu. Jak dalej sobie nie będziesz dawać rady to zmniejsz poziom, bo po co się frustrować zamiast czerpać frajdę.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dzieki wieskowi przychodze do pracy na 9 nie na 10 xDDDD

 

Jezu te zadania poboczne. Przeciez nawet skyrim to przy jakosci zadan pobocznych wieska jakiś gów.niany zart. W dodatku jak narazie zadnych błędów nie spotkałem na ps4. Chyba tylko zwieksze poziom trudnosci bo na standardowym ten pierwszy boss był za łatwy. 

Odnośnik do komentarza

właśnie popsułem sobie grę na xone :< zabił mnie wilkołak i gdy chciałem wczytać ostatni zapis przez 10 min nic się nie działo... po restarcie gry, restarcie konsoli gra nawet nie wczytuje menu... właśnie leci reinstalacja, mam nadzieję że sejw się nie popsuł (18h na liczniku)

Odnośnik do komentarza

mi dlugosc gry poszla sie walic bo licznik lecial jak konsole mialem w trybie spoczynku z odpalona gre i mam juz niby ponad 20h :P

 

btw sa dwa miecze - srebrny i stalowy - w opisie roznia sie tylko zadawanym obrazeniem choc jak mniemam sa typy przeciwnik, ktorzy beda bardziej podatny na jeden rodzaj, prawda?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...