Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

żeby podsłuchwać polecam używać zmysłów, można stać daleko i dobrze słychac romzmowe a reszta otoczenia sie wycisza..

 

 

 

 gdy ubije kolesia Geralt chowa miecz bo jest dalej od łucznika, a ten dalej do mnie strzela, a ja wtedy nie moge blokować. Musze podlecieć do niego, wyjąć miecz i go ubić. 

 

strzałkami na padzie lewo prawo wyjmujesz jeden lub drugi miecz sam

 

 

. No i nieźle dowaliłeś do pieca z tym żarciem - ja typa ubiłem za 3 razem,

ja sie nażarłem ale ubiłem za 1 razem, swoją drogą jego leczenie w czasie walki było wyjątkowo wredne

 

 

 

Exploracaj też nie dział do końca tak jak powinna - masz tutaj schemat na miecz którego najwcześniej użyjesz za 20h jak nie dalej.


Schemat oczywiście niestrzeżony leżał przy drodze.

ja na 5 lvl znalazłem schematy na 24lvl i 30lvl i jakoś mi to nie przeszkadza :P

 

 

 

A czy wiecie juz gdzie mozna kupic eliksir resetujacy wszystkie perki?

 

 

"czarownica" z jednego z począktowych questów w valen go sprzedaje po wykonaniu questa z nią, za 1000zł

 

 

 

Odnośnik do komentarza

 

Macio

mam udać się na faroe i pokazuje mi znacznik na znak do szybkiej podróży, ta miejscówka odblokuje mi się dopiero z postępem fabuły czy jestem po prostu ślepy i jej nie widze?

 

 

 

 

Musisz tam po prostu popłynąć, żeby odblokować tą miejscowość, inaczej jej nie będzie - ja z tym zadaniem czekałem aż do momentu, w którym zrobię wszystko w Novigradzie i okolicach ;)

 

 

Ale to jest na Skelige?

Odnośnik do komentarza

No ja roche'a znalazłem i ves mi mignęła ale teraz nie mogę jej znaleźć :(

 

 

Zapomniałem opowiedzieć o moim ostatnim wczorajszym odkryciu:

Odrina znowu znalazłem. Przemieszcza się skurczybyk. Znajduje się w novigradzie w dokach na prawo od mostu św grzegorza czy jakoś tak. Jest tam kramik skupu butelek odrin i przyjaciele a odrin leży nieopodal :D

Odnośnik do komentarza

No ja roche'a znalazłem i ves mi mignęła ale teraz nie mogę jej znaleźć :(

 

 

Zapomniałem opowiedzieć o moim ostatnim wczorajszym odkryciu:

Odrina znowu znalazłem. Przemieszcza się skurczybyk. Znajduje się w novigradzie w dokach na prawo od mostu św grzegorza czy jakoś tak. Jest tam kramik skupu butelek odrin i przyjaciele a odrin leży nieopodal :D

Heh i tak smaczki cieszą mocno, ale i tak ci powiedzą że poprzednie części niepotrzebne do ogrania. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Faktycznei velen to juz nie biały sad. Nie idzie wszystko jak po masle. Majac 4lvl już z bandziorami z wielkimi siekerami lvl12 jest co robic. 

Dzieki bogu chociaz że mam już "jaskółke" na żarciu idzie oszczedzic.

 

Ja sie zastanwiam nad obnizeniem poziomu do tego najlatwiejszego, o ile bedzie to mozliwe. Tak jestem "januszem", ktory z RPG mial tyle do czynienia, co Doda elektroda z naukami scislymi. :) Widze, ze prawie wszyscy tutaj obeznani z gatunkiem, z seria Wiedzminem, w ogole z calym tym uniwersum. Gra mi sie naprawde poodba, swiat przedstawiony jest niesamowity, fabula wciaga, ale te elemnty RPG to, dla mnie, najwiekszy minus gry. :)

Odnośnik do komentarza

W Novigradzie jest sklep magiczny, gdzie za 1000 koron można się w takie coś zaopatrzyć (w sumie to nie wiem, czy konkretnie w tym sklepie, bo trochę ich odwiedziłem, ale na bank w Novigradzie widziałem coś takiego).

ktos wie dokladnie gdzie to? oblecialem cale miasto, sprawdzalem wszystkich handlarzy, w tym dwoch zielarzy i alchemika i zaden tego nie mial

Odnośnik do komentarza

Gra ładnie mnie wciągnęła ;o wczoraj po 17 odpaliłem pierwszy raz i dzisiaj pytając tu na forum o możliwość sprawdzenia czasu gry zaliczyłem niezłe zdziwko. Na liczniku 20h. Aż sprawdzał poprzez medytacje czy to przypadkiem nie jest wirtualny czas spędzony w świecie gry ^^ nie wiem kiedy to zleciało

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

 

W Novigradzie jest sklep magiczny, gdzie za 1000 koron można się w takie coś zaopatrzyć (w sumie to nie wiem, czy konkretnie w tym sklepie, bo trochę ich odwiedziłem, ale na bank w Novigradzie widziałem coś takiego).

ktos wie dokladnie gdzie to? oblecialem cale miasto, sprawdzalem wszystkich handlarzy, w tym dwoch zielarzy i alchemika i zaden tego nie mial

 

Dobra mam, gdyby ktoś szukał to teleport do mostu swietego grzegorza, potem lekko na południe i sklep jest obok fryzjera.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy wam ten licznik też wariuje? Na bank nie zostawiłem gry witrynie uśpienia. Miałem ok 10 h przegrane a w statystykch 18 h...

 

No i jak z tym poziomem trudności. Jakie różnice między normal a hard (nie very hard)? Nie licząc odnawiającej się żywotności podczas medytacji.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Czy wam ten licznik też wariuje? Na bank nie zostawiłem gry witrynie uśpienia. Miałem ok 10 h przegrane a w statystykch 18 h...

No i jak z tym poziomem trudności. Jakie różnice między normal a hard (nie very hard)? Nie licząc odnawiającej się żywotności podczas medytacji.

Mhm. Na licziku mam 18h a zdziwiłbym się, gdybym przekroczył 8-10.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...