Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Dawac tego pacza co fpsy poprawi na ps4! Wtedy sie zacznie moja przygoda, bo Wiesiek lezy na dysku i czeka na pierwsze odpalenie.

 

No to graj jak na PS4 już!

Sad jest wszystko ok, pozniej zaczyna sie chrupanie, ale to po 10h gry

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

bialy sad chodzi caly czas wg mnie bardzo fajnie

valen chodzi znosnie nie liczac bagien bo tam dropy ochydne i momentow kiedy jest burza i kilku przeciwnikow nas atakuje

 

tyle przynajmniej z moich obserwacji

 

polecam szybko zakonczyc zadanie na wyscigi konne obok wioski barona w valen - 3 przeciwnikow do pokonania a wpada lepsze siodlo i min klapy do konia, w tej w sumie poczatkowej fazie gry przydadza sie, a to chwilka roboty i sporo kasy zaoszedzone

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Albo nie mogę znaleźć tych miejsc mocy, albo w Velen jest ich bardzo mało. Wydaje mi się, że zwiedziłem jakieś 65% tego obszaru, a tylko dwa znalazłem. A dodatkowy punkt do umiejętności za frajer zawsze mile widziany. Wypadł mi drugi czerwony mutagen (nie liczę tych pokroju dropu z wilkołaka, bo nie można ich mutować ze zwykłymi), jeszcze jeden i będzie +7. Ulepszona Jaskółka to prawdziwy przechuy jest.

 

Dzisiaj chyba ze 4-5 godzin spędziłem łażąc tylko po Novigradzie, który dopiero teraz odwiedziłem. :fsg::banderas:

 

Ulepszoną Jaskółke znalazłeś w jakimś znaku zapytania, lub jakiejś misjii pobocznej ?

Jeśli w głównej misjii się znajduje to proszę o użycie spoilera bo jestem jeszcze w Velen i dopiero co zaczynam robić misje poboczne ^^

 

 

Od zielarza w Novigradzie kupiłem, miał też sporo innych receptur.

 

od którego? Znalazłem dwoch, jeden przy drogowskazie rynek, drugi to jakiś gnom w poludniowej czesci miasta i u nich nie ma.

 

 

Właśnie u tego niziołka kupiłem. Wcześniej co prawda przy Oxenfurcie gadałem z innym niziołkiem zielarzem żyjącym w chatce i on wspominał, że ma w Novigradzie jakiegoś mistrza chyba. Ale wątpię, żeby od tego zależała możliwość kupna u drugiego.

 

Tutaj jakaś mapka z internetu jest, ja oczywiście latałem po mieście i przypadkowo tam zajrzałem. Wkurza mnie, że wiele ikonek znika po ich odkryciu jak się oddalimy.

 

6a0d740c20.jpg

 

Edytowane przez Zarathustra
Odnośnik do komentarza

http://allegro.pl/witcher-wiedzmin-3-wild-hunt-collector-s-guide-i5384879345.html#tabsAnchor

 

20 sztuk collector's guide (100zł)

 

To jest to samo kompendium co w PL (w sensie zawiera to samo + dodatkowe rzeczy?)

 

Nie wiem dokładnie, co zawiera książka, którą wkleiłeś, ale to na pewno nie jest to samo ;)

No i tutaj ma aż 528 stron - może sam się tym zainteresuje - i napisane jest o 36 zakończeniach. Jeszcze lepiej.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Albo nie mogę znaleźć tych miejsc mocy, albo w Velen jest ich bardzo mało. Wydaje mi się, że zwiedziłem jakieś 65% tego obszaru, a tylko dwa znalazłem. A dodatkowy punkt do umiejętności za frajer zawsze mile widziany. Wypadł mi drugi czerwony mutagen (nie liczę tych pokroju dropu z wilkołaka, bo nie można ich mutować ze zwykłymi), jeszcze jeden i będzie +7. Ulepszona Jaskółka to prawdziwy przechuy jest.

 

Dzisiaj chyba ze 4-5 godzin spędziłem łażąc tylko po Novigradzie, który dopiero teraz odwiedziłem. :fsg::banderas:

 

Ulepszoną Jaskółke znalazłeś w jakimś znaku zapytania, lub jakiejś misjii pobocznej ?

Jeśli w głównej misjii się znajduje to proszę o użycie spoilera bo jestem jeszcze w Velen i dopiero co zaczynam robić misje poboczne ^^

 

 

Od zielarza w Novigradzie kupiłem, miał też sporo innych receptur.

 

od którego? Znalazłem dwoch, jeden przy drogowskazie rynek, drugi to jakiś gnom w poludniowej czesci miasta i u nich nie ma.

 

 

Właśnie u tego niziołka kupiłem. Wcześniej co prawda przy Oxenfurcie gadałem z innym niziołkiem zielarzem żyjącym w chatce i on wspominał, że ma w Novigradzie jakiegoś mistrza chyba. Ale wątpię, żeby od tego zależała możliwość kupna u drugiego.

 

Tutaj jakaś mapka z internetu jest, ja oczywiście latałem po mieście i przypadkowo tam zajrzałem. Wkurza mnie, że wiele ikonek znika po ich odkryciu jak się oddalimy.

 

6a0d740c20.jpg

 

Najpierw znalazłem tego w novigradzie, tego w chatce pozniej, moze zła kolejnosc i cos mi sie z(pipi)alo bo nie maja tej receptury ;/ Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

Mam mały problem. Chodzi mi o zadania ze znakiem "?", a dokładnie chodzi o obozowiska bandytów, w których jest zamknięty człowiek w klatce. Dwa razy natknąłem się na takie obozowiska i po wybiciu wszystkich i przeszukania wszystkiego nie mogę znaleźć klucza do tej klatki. Gdzie one się znajdują ? Czy może jakiś bug akurat u mnie jest w przypadku tych zadań ?

Odnośnik do komentarza

Mam mały problem. Chodzi mi o zadania ze znakiem "?", a dokładnie chodzi o obozowiska bandytów, w których jest zamknięty człowiek w klatce. Dwa razy natknąłem się na takie obozowiska i po wybiciu wszystkich i przeszukania wszystkiego nie mogę znaleźć klucza do tej klatki. Gdzie one się znajdują ? Czy może jakiś bug akurat u mnie jest w przypadku tych zadań ?

 

Do tej pory klucz zawsze był u przywódcy tych wszystkich bandytów - przynajmniej u mnie ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...