Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak naje.bać bazyliszka? bo trafiłem ma jednego przy randomowym znaku zapytania.

No generalnie tak jak wszystkich innych - odpowiedni level (ja go zrobiłem na 9, on na 14 - poziom normal), ekwipunek, eliksir gromu, olej na broń (jak masz), zapas jaskółek, igni, kusza jak lata. Uważaj, żeby Ci czasami pobliskie harpie nie podleciały, bo wtedy już ciężko się robi :P

Odnośnik do komentarza

Zakończenie zadania z Baronem i moje przemyślenia.

Anna postradała zmysły, a Baron zabrał ją do pustelnika (liczy, że ten zdoła ją wyleczyć). Tamara powiedzmy, że pogodziła się z ojcem - odeszła z zakonem do oxenfurtu. Ogólnie cała historia była dość smutna - Baron i jego opowieść o chlaniu, zdradzie żony, akcja z porońcem. Mimo, że na początku uważałem go za ch.. to na końcu zrobiło mi go się naprawdę żal - stracił praktycznie wszystko (dziecko, córka się od niego odwróciła, żona zdradziła a potem specjalnie poroniła i uciekła z chaty). Mimo wszystko dzięki temu w końcu stanął na nogi i przestał chlać (wziął się w garść, bo zrozumiał wreszcie, że powinien być oparciem dla swojej rodziny od zawsze)

 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Mam mały problem. Chodzi mi o zadania ze znakiem "?", a dokładnie chodzi o obozowiska bandytów, w których jest zamknięty człowiek w klatce. Dwa razy natknąłem się na takie obozowiska i po wybiciu wszystkich i przeszukania wszystkiego nie mogę znaleźć klucza do tej klatki. Gdzie one się znajdują ? Czy może jakiś bug akurat u mnie jest w przypadku tych zadań ?

 

Mam to samo, a praktycznie już nie mam wielu "?" w Velen. Zaglądam tam co i raz i za każdym razem nie ma przywódcy bandytów. Klucza nie ma...

Odnośnik do komentarza

 

 

Panowie jak naje.bać bazyliszka? bo trafiłem ma jednego przy randomowym znaku zapytania.

No generalnie tak jak wszystkich innych - odpowiedni level (ja go zrobiłem na 9, on na 14 - poziom normal), ekwipunek, eliksir gromu, olej na broń (jak masz), zapas jaskółek, igni, kusza jak lata. Uważaj, żeby Ci czasami pobliskie harpie nie podleciały, bo wtedy już ciężko się robi :P
A nie ma jakiejś specjalnej broni? Fakt że byłem na 4 lvl ale kilka razy go ciąłem a mu pasek nawet nie ruszył. No i co oznaczała nad jego paskiem energii ta czerwona czaszka? To że mam właśnie za niski lvl i nie mam co wąchać? xD

 

Plamek trochę spoilerujesz, akurat ja wolę aby mnie takie rzeczy zaskakiwały...

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Smutno mi

po queście z Triss ostatnim. Skończyło się tak naturalnie tak .... dobrze a jednak nie wiem czy dobrze wybrałem

   Lecę na wyspy.

 

 

P.S. Nie próbujcie łapać dwóch srok za ogon od początku zdecydujcie się na triss lub yennefer bo inaczej dostaniecie po łapach. Taka rada :D

Odnośnik do komentarza

A waszemu wiedźminowi jak długa rośnie broda? Bo jakoś u mnie przestała dosć szybko liczyłem że zrobie z Grealta Gandalfa a tu chyba lipa wyszła.

 

Pobawiłem sie dzisiaj z Leszym zaliczyłem z 30 zgonów i odpusciłem. Wróce go ubić jak wbije 14 lvl bo znalazłem super miecz srebrny z dmg duuużo wiekszym niz to co mam teraz

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Generalnie twardo twierdze ze gierka gniecie absolutnie wszystko co do tej pory gralem. Top One.

 

Kurde, gram ponad 20 lat, ale chyba muszę się z Tobą zgodzić :)

Za wzór sandboxa zawsze stawiałem genialne Read Dead Redemption (choć obiektywnie rzecz biorąc to GTAV ma wszystkiego więcej, ale jednak ten klimat dzikiego zachodu...), ale Wiedźmin zjada produkcję Rockstar w każdym względzie (choć zdaję sobie sprawę, że w dużej mierze to zasługa przeskoku generacyjnego, większych możliwości, jakie mieli ludki z CDP Red, a także samego gatunku).

Wiedźmin 3 wyznacza nowe standardy w ramach hybrydy sandbox-RPG i w momencie jego premiery Bethesda musiała podrzeć wszystkie kartki z projektami nowej odsłony The Elder Scrolls :)

Odnośnik do komentarza

To jest PIERWSZA gra którą od razu chcę drugi raz przejść. Już teraz miałem takie wybory a jestem daleki od skończenia z których nie jestem zadowolony lub po których było mi smutno. Wiem że muszę to przejśc jeszcze raz. Walić Batmana i inne gry w wakacje znowu będę wiedźmina przechodzić :)

 

 

Najlepsza gra w jaką grałem po 61 h stwierdzam że nie mam dośc i cieszę się że jeszcze tyle przede mną.

 

 

HALKBR ! To dla tych co skumają żarcik :)

Odnośnik do komentarza

No o tym mowie. W skyrim gralem, to fabuła mnie w ogole nie interesowała, nie pamietam juz nawet o co tam chodziło.

W wiekszosci rpg masz główną linię fabularna, a poboczne to przynieś 10 kwiatków albo zabij tyle samo mobków.

Ten słowiański klimacik i polska wersja językowa też robią swoje.

Odnośnik do komentarza

No o tym mowie. W skyrim gralem, to fabuła mnie w ogole nie interesowała, nie pamietam juz nawet o co tam chodziło.

W wiekszosci rpg masz główną linię fabularna, a poboczne to przynieś 10 kwiatków albo zabij tyle samo mobków.

Ten słowiański klimacik i polska wersja językowa też robią swoje.

Sam motyw z Odrinem jest zarąbisty. Szukam każdego ogłoszenia z jego nazwiskiem w treści.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...