Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

W tej grze przydałby się tryb areny wzorem tego z dwójki. System walki jest świetny i błyszczy zwłaszcza w trakcie wymagających walk - daje niesamowite uczucie satysfakcji.

Niesamowicie wciąga i chętnie ciąłbym kolejne fale potworków.

 

E: Ależ trailer wypuścili.

 

Do tej pory nie mogę się nadziwić jak bardzo ta gra jest zaj.ebista...

 

Jaskółka... :obama:

:fsg: :fsg: :fsg: :fsg: :fsg: :fsg:

 

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

kurde ta gra jest wielka- wczoraj grałem z 6 godzin i jedyne co zrobiłem to przeszedłem na piechote z oxenfurtu do novigradu (prawą stroną mapy bo tamte okolice miałem nieodwiedzane), po drodze robilem jakieś znikome poboczne rzeczy jak zajrzenie do chaty jakiejś itp. w novigradzie pszebiegłem sie po ok 20% miasta zaglądając do sklepów i grając w karty...

 

6 godzin na taki spacerek i kilka partyjek, tymczasem inną gre 3 razy by można w tym czasie przejść.

 

ta gra to cudo, i ogrom, dziś w koncu sie wybiore do triss (wczoraj też zahaczyłem o burdel na rozgrzewke)

 

 

a i btw - poszedłem do tego kupca na tyłach miasta co ma świetne ceny, i rzeczywiscie wygląda na to że ma pełne ceny na wszystko i to by była super sprawa gdyby nie to że ma tak mało kasy :/ kurde nosze graty warte jakies 5000-7000 przy jego cenach, i chce je w końcu spylić ale on ma tylko 500 kasy :(

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Czy w Velen dojście do granicy mapy też skutkuje niewidzialną ścianą "doszedłeś tam gdzie diabeł mówi dobranoc" i wymuszaniem quick travela? W Białym Sadzie myślałem, że to tak tylko na potrzeby tutoriala, by na początek się nie wyprawiało za daleko ponad swój level.

Sprawdzę to ofkors ręcznie, ale dopiero za parę godzin, myślałem, że ktoś podpowie zawczasu.

@Yakubu:

kupiłem w jednej z wioseczek 70tki za około 300 golda. Pewnie ktoś Ci odpowie zaraz gdzie to, ja sprawdzę w domu.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

w większości sklepów można sprzedawać obcięte głowy (trofea) ale za słabą kase. gość który ma najlepsze ceny skupu rzeczy jest na tyłach novigradu (po prawej stronie od miasta w "kościele". ma świetne ceny ale mało kasy przy sobie wiec trudno mu sprzedać dużo rzeczy. pare stron temu były screeny i mapka gdzie go znaleźć

Odnośnik do komentarza

 

Gdzie jakieś dobre juki dostanę? Póki co mam 30 pojemności i mnie chuy strzela :/

 

Yakubu, za(pipi)iste i chyba najlepsze, bo Zerrikańskie juki ma kupiec w dzielnicy Króla Żebraków - zaraz przy wejściu, po lewej stronie. Ja od niego kupiłem wczoraj juki +100 za 900 koron.

 

Warto nadmienić, że kupić je dopiero w czasie wykonywania 1 misji w novigradzie. 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

jestem u krwawego barona i pytanie:

 

 

 

można mu obrobić pokoje czy lepiej tego nie robić?

 

 

m

 

Mozna. I zagraj z Nim w gwinta, dobra karte wygrasz.

 

Czy zadania poboczne i zlecenia w Velen, ktore sugerowaly poziom mniej wiecej o 10-15pkt wiekszy od Waszego lvl probowaliscie robic czy lepiej opuscic Velen i wrocic do tych zadan jak sie dopakuje troche postac questami z Novigradu?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Gdzie jakieś dobre juki dostanę? Póki co mam 30 pojemności i mnie chuy strzela :/

Yakubu, za(pipi)iste i chyba najlepsze, bo Zerrikańskie juki ma kupiec w dzielnicy Króla Żebraków - zaraz przy wejściu, po lewej stronie. Ja od niego kupiłem wczoraj juki +100 za 900 koron.

Co dają juki?? :)
Odnośnik do komentarza

 

 

Gdzie jakieś dobre juki dostanę? Póki co mam 30 pojemności i mnie chuy strzela :/

Yakubu, za(pipi)iste i chyba najlepsze, bo Zerrikańskie juki ma kupiec w dzielnicy Króla Żebraków - zaraz przy wejściu, po lewej stronie. Ja od niego kupiłem wczoraj juki +100 za 900 koron.

Co dają juki?? :)

 

Pojemność ekwipunku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...