Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Może coś było ale szczerze nie pamietam dokładnie. Po skończeniu gry jest plan przeczytać ponownie sagę i następnie ponownie przejść grę wiec spokojnie wszystkie niuanse wyłapie na nowo ;d propo grania, kurde ta gra pokazuje ze czas naprawdę potrafi płynąc inaczej ;p człowiek odpala na chwile, mówi sobie dobra czas kończyć obowiązki wzywają (sesja...), pograłem ta godzinkę to starczy relaxu przed nauka a tu sie okazuje ze 3-4 h pękają ;o nie chce myślec co by ze mną było gdybym miał za dużo czasu wolnego ;p ogólnie gram tylko w weekendy a z 60-70h mam na bank

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

 

Mam pytanie odnosnie 2och questow pobocznych w Novigradzie a kieruje je do osob ktore juz doplynely na Skellige.

 

 

Zadanie Po nitce do kłębka (lvl 11) i Czarna perła (lvl 13). Mam jeszcze dużo roboty w Novigradzie, kilka punktow brakuje do 16 poziomu i zaraz mi te zadania wyszarzeją, a nie chce jeszcze płynąć do Skellige. Kiedy wy zrobiliście te zadania?

 

Oba te questy zrobiłem w okolicy levelu 14, zanim jeszcze przystąpiłem w Novigradzie do misji fabularnych z Juniorem. Wykupiłem transport do Skellige, zrobiłem co miałem i wróciłem do Novigradu za pomocą szybkiej podróży (paradoksalnie, to już nic nie kosztuje i Geralt zapewnie magicznie teleportuje się przez morze dzięki drogowskazom ;F).

Odnośnik do komentarza

Wczoraj a raczej dzisiaj skończyłem grę. Tyle lat na karku a dawno nie byłem niczym tak zjarany. Myślałem że już w tej kwestii też mnie nic nie zaskoczy. Powiem bez ogródek - jest to jedna z najlepszych gier jakie w życiu grałem. Ending zapodał dawkę miksu emocji - zakończenie które miałem było

bardzo zaskakujące ale i satysfakcjonujące :)

Mógłbym w tym miejscu napisać ścianę tekstu której i tak nikt by nie przeczytał więc krótko i na temat - do gry wracam natychmiast, sprawdzam angielski dubbing i odkrywam całą resztę znaków zapytania która została. Plus mam jeszcze jedno przejście na znalezienie wszystkich kart w gwincie - ale to wiem jedno -  będzie prawdziwa przyjemność nawet pomimo nabitych około 140h.

 

Małą rysą było tylko niedo(pipi)anie techniczne gry na PS4. Bagna jeszcze przeżyłem ale 15 klatek w budynku w misji z

Triss i łowcami czarownic

w połączeniu z najwyższym poziomem trudności było ostrym przegięciem.

Odnośnik do komentarza

 

Alchemik przy bramie oxenfurckiej (Novigrad, chatka trochę poza miastem)

to nie chatka, to jest chyba kapliczka (jak nie siakieś krematorium) na cmentarzu  ;)

 

ten gość ma świetne ceny ale ma strasznie mało kasy :/

tak naprawde sprzeda mu sie 1-2 przedmioty i już koniec z kasą

 

podobno co 5 dni odnawia mu sie kasa - musiał bym przemedytować chyba ze 2 miesiące do przodu żeby sprzedać wszystko.

więc w sumie sprzedaje u innych zwykle - staram sie broń u kowali a zbroje u płatnerzy -wtedy ceny są też niezłe.

mam 20 lvl i kasy ok 13000 wiec nie narzekam

Odnośnik do komentarza

 

 

Mam pytanie odnosnie 2och questow pobocznych w Novigradzie a kieruje je do osob ktore juz doplynely na Skellige.

 

 

Zadanie Po nitce do kłębka (lvl 11) i Czarna perła (lvl 13). Mam jeszcze dużo roboty w Novigradzie, kilka punktow brakuje do 16 poziomu i zaraz mi te zadania wyszarzeją, a nie chce jeszcze płynąć do Skellige. Kiedy wy zrobiliście te zadania?

 

Oba te questy zrobiłem w okolicy levelu 14, zanim jeszcze przystąpiłem w Novigradzie do misji fabularnych z Juniorem. Wykupiłem transport do Skellige, zrobiłem co miałem i wróciłem do Novigradu za pomocą szybkiej podróży (paradoksalnie, to już nic nie kosztuje i Geralt zapewnie magicznie teleportuje się przez morze dzięki drogowskazom ;F).

 

I płynąc na Skellige nie blokuje sobie postępem fabuły żadnych zadań pobocznych? Będę mógł normalnie wrócić do Novigradu i załatwić tam resztę?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Mam pytanie odnosnie 2och questow pobocznych w Novigradzie a kieruje je do osob ktore juz doplynely na Skellige.

 

 

Zadanie Po nitce do kłębka (lvl 11) i Czarna perła (lvl 13). Mam jeszcze dużo roboty w Novigradzie, kilka punktow brakuje do 16 poziomu i zaraz mi te zadania wyszarzeją, a nie chce jeszcze płynąć do Skellige. Kiedy wy zrobiliście te zadania?

 

Oba te questy zrobiłem w okolicy levelu 14, zanim jeszcze przystąpiłem w Novigradzie do misji fabularnych z Juniorem. Wykupiłem transport do Skellige, zrobiłem co miałem i wróciłem do Novigradu za pomocą szybkiej podróży (paradoksalnie, to już nic nie kosztuje i Geralt zapewnie magicznie teleportuje się przez morze dzięki drogowskazom ;F).

 

I płynąc na Skellige nie blokuje sobie postępem fabuły żadnych zadań pobocznych? Będę mógł normalnie wrócić do Novigradu i załatwić tam resztę?

 

 

Nic sobie nie zablokujesz. Zrobisz tego questa i spokojnie wrócisz do Novigradu bądź Velen za pomocą szybkiej podróży.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Do ludzi którzy zrobili najlepiej przeszli całą grę, nie chce aby inni czytali spoilery

 

 

Jako że chcę wbić platynę w tej grze za pierwszym podejściem musiałem sobie zrobić jeden duży spoiler którym jest to że musimy zabić Radovid i tutaj mam pytanie, skończyły mi się w Novigradzie już prawie wszystkie misje, zostały tylko jakieś Wiedźmińskie i na 20+ lvle, jednak nie mam opcji aby kontynuować Questa z Radovidem, ani żeby wysłać Zoltana, Roche'a i Ves do Kaer Morhen aby zdobyć Full Crew, i tutaj mam pytanie czy jakaś kontynuacja z tymi postaciami będzie po Skellige czy coś pominąłem i nie uda mi się zdobyć tych trofeów, proszę o odpowiedzi z jak najmniejszą ilością spoilerów.

 

Odnośnik do komentarza

Mam prawie 100h, 23 lvl, mysle sobie: dobra, to dzisiaj pozbieram rynsztunki i bedzie juz z glowy jak bedzie sie mozna dozbroic, latam po Novigradzie i zbieram wszystko, plyne na Skeelige dobija 3 godzina bez polotu lazenia za sprzetem (nie wliczam dlugiej batalii z latajaca poczwara) i do lba wpada mysl: co to k...? czyzby pierwsze objawy znuzenia? Po 100h, no calkiem niezle. No ale wpadam do jednego domku po drodze do kolejnego miejsca szukania reszty eq i co? Za(pipi)isty quest na ok godzine grania i zas zero znuzenia :banderas:

Nienawidze CDP, ze wydali Wieslawa w lato (prawie) :P

Odnośnik do komentarza

Mam misję Panie Lasu i 8 poziom postaci. Poszedłem

do drzewa i spotkałem wilkołaka. Walczę z nim i walczę, ale śmieć regenruje sobie całe życie w sekundę jak na chwilę odskoczę. Jestem jeszcze za cieńki, żeby z nim walczyć, czy o co biega?

Niby poziom misji do 8 i przeciwnik wydaje się na moje siły, ale on sie szybciej regenruje, niz go mogę zarypać

Odnośnik do komentarza

był kiedyś taki kawał

 

- wiesz co, byłem w lesie

- i jak, ładnie?

- nie wiem, drzewa wszystko zasłaniały

 

i to mi sie podoba w wiedźminie - są tu prawdziwe gęste lasy które zasłaniają widok, dużo drzew, gęstwina, w dodatku wszystko ładnie sie rusza na wietrze

 

nie to co skyrim gdzie lasy miały po 3 drzewa na krzyż,  w dodaku łyse i bez polotu

Odnośnik do komentarza

Pamiętacie motyw z jakiegoś trailera, scenka Geralt + ktoś tam otwierają grobowiec, tam budzi się wampir pyta o rok i każe w'ypierdalać? Trafiło to do gry czy jednak nie, bo już jestem po 

bitwie w Kaer Morhen

wszystkie subquesty porobione, zostało tylko trochę znaków zapytania na Skellige, a tej akcji nie widziałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...