Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

ja rozumiem hejtowac bo kazdy ma prawo do wlasnej opinii i gustu i wpelni rozumiem ze komus gra moze sie nie podobac albo oczekiwania przerosly rzeczywistosc, gierka na ps4 tez czasami gubi klatki i to fakt wiec mozna to jak najbardziej wygarnac (choc i tak tnie mniej niz wiekszosc sandboxow z ery ps3) ale gadanie o bohaterze, plci to jest abstrakcja jakby gadac, ze pes/fifa jest do bani bo sie nie jezdzi samochodem

Odnośnik do komentarza

No i platynka wbita, co za przygoda :banderas:

Brakowalo mi troche seksu z silnie heteroseksualnymi mezczyznami, ale to wciaz moje goty i chyba tylko MGS ma szanse namieszac. Za te techniczna kaszane im predko nie wybacze, jednak caloksztalt przygody grubo przycmil ten problem. Jaram sie maksymalnie na Cyberpunka i nie moge sie doczekac az znow wroca do Wiedzmina (kto wie, moze tym razem bedzie druzyna i tworzenie postaci xD w koncu historia Geralta zostala zamknieta).

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

2 podejscia, drugie robilem na szybko na najtrudniejszym poziomie lecac tylko z glownym watkiem, walki z bossami to byla mordega w kijowym ekwipunku i z malym levelem, ale jakos dalem rade.

 

@down

 

Licznik jest zepsuty wiec nie powiem ci ile gralem, ale dosc szybko poszlo.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

2 podejscie na najtrudniejszym ile h Ci zostalo? Mnie tez czeka przejscie na najtrudniejszym i zebranie wszystkich kart, tylko te 2 trofea mi zostaly albo az 2 :< Nie wiem czy lepiej walnac najpierw na najnizszym i zebrac wszystkie karty czy od razu najtrudniejszy i skupienie sie na wszystkich kartach dodatkowo...

Odnośnik do komentarza

 

jak zagrasz w batmana tez bedziesz pisac, ze gierka fajna ale szkoda, ze nie mozna stworzyc wlasnej postaci?

Nie, bo po pierwsze Batman to nie jest RPG a po drugie nie mam zamiaru grać w ten tytuł. Co do Wiedźmina to po tych wszystkich zachwytach spodziewałem się, że gra będzie trochę bardziej rozbudowana.
Co to w ogole za argument? Czy kazda gra RPG musi byc przygoda bezplciowego kolesia ktoremu staramy sie nadac troche charakteru przez rozne perki podczas tworzenia postaci ktore i tak nie maja zadnego wplywu na rozgrywke? Co do misji pobocznych to w DA3 byly one niczym w porownaiu do Wieska. Zwykle fedexy i inne znajdzki pozaznaczone na mapie ubi style. Oczywiscie zaden z nich nie dawal nic do watku glownego ktory tez mozna stresic w jednym zdaniu - "Dobro pokonuje zlo". Coz za zawerotnosc!

 

Zgodze sie ze o ile ksiazki o Geralcie nie pozwolily totalnie odplynac CDP z robieniem edytora postaci czy mozliwoscia zrobienia maga na(pipi)iajacego kulami ognia na prawo i lewo ALE dzieki przywiazaniu do sagi dostalismy spojna historie w niesamowicie spojnym swiecie z charakterami ktore naprawde maja znaczenie, a nie sa tylko tepymi towarzyszami do noszega ekwipunku. Jakbys chociaz mial minimalna wiedze na temat Wiedzmimow to bys wiedzial ze Geralt nie jest zadnym bohaterem ratujacym swiat tylko samotnym wilkiem zalatwiajacym swoje sprawy. Porzadek swiata go nie obchodzi, obchodzi go tylko dobro Ciri i jakby jej uratowanie wiazalo sie tylko z wybiciem kilku chlopow to Geralt by to zrobil i mial wyyebane na wojny czy Dziki Gon.

 

To wlasnie odroznia Wieska od innych rpgow gdzie prowadzimy pseudobohatera i ratujemy swiat.

Edytowane przez hav3n
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Co do Wiedźmina to po tych wszystkich zachwytach spodziewałem się, że gra będzie trochę bardziej rozbudowana.

 

Wiedźmin 3 mało rozbudowany? Bez obrazy, ale niektórym się chyba w dupie poprzewracało. Rozumiem zarzuty, że brzydki, że tnie animacja, że walka nie taka, ale MAŁO ROZBUDOWANY?

Odnośnik do komentarza

 

Co do Wiedźmina to po tych wszystkich zachwytach spodziewałem się, że gra będzie trochę bardziej rozbudowana.

 

Wiedźmin 3 mało rozbudowany? Bez obrazy, ale niektórym się chyba w dupie poprzewracało. Rozumiem zarzuty, że brzydki, że tnie animacja, że walka nie taka, ale MAŁO ROZBUDOWANY?

 

Wtf?? brzydki chyba na core2duo i gf 6600 bo nawet na konsolach jedna z najładniejszych gier do tego z  otwartym światem..

Odnośnik do komentarza

Zaczalem przygode na najtrudniejszym poziomie. Poczatek faktycznie daje w kosc ale jakos idzie, nie ma chyba jakiejs wielkiej roznicy w poziomach miedzy 3 a 4. Najgorsze jest to, ze jestem gdzies w polowie questa z Baronem a mam dopiero 5lvl... Robie glowne questy i wymagane poboczne + miejsca mocy. Nie wiem czy to wystarczy pozniej czy beda przeciwnicy nie do pokonania na duzo wiekszym levelu. Moze uda mi sie wyexpic troche jak juz trafie na Skellige.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...