Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Znikają wszystkie schematy na rynsztunek ale nie znikają alchemiczne. Bez sensu bo mam wykute wszystkie rynsztunki w ekwipunku i ani jednego schematu. 

Poza tym doświadczenie leci znowu więc gra ukończona może być około 60-65lvl, co w połączeniu z miejscami mocy da nam praktycznie pełne drzewko talentów w 2 różnych dziedzinach, tylko co z tego jak nadal mamy tylko 12 slotów na umiejętności.

Odnośnik do komentarza

Właśnie

wypełniłem Filakterium i błąkam się po Kaer Morhen. Teraz przede mną jakaś uczta z Wiedźminami

. Daleko jeszcze do końca? Czy po skończeniu gry będę mógł błąkać się po świecie i wypełniać misje poboczne, czy już teraz zawrócić do Novigradu i Skellige i wszystkie znaki zapytania poodkrywać?

Odnośnik do komentarza

Jeżeli nie ma randomowej, to najwyraźniej nie przekroczyl- zagraj z kimś z kim jeszcze nie grałeś-na pewno wpadnie.

 

No chyba nie pozostaje mi nic innego niz z mapka podana przez Ciebie wszystkich sprawdzic jak leci, sprawdzilem z kilkoma i w kazdym pojedynku dostawalem tylko kase i jakies zasoby. Jeszcze moze byc jedna rzecz, pierwsza gre w gwinta ta "tutorialowa" wtopilem ale karty kupilem tam gdzie pojawily sie w jakims tam patchu. Mam nadzieje ze to jakiegos shitu w zliczaniu kart nie zrobilo.

Odnośnik do komentarza

Ostatni raz w Wieśka grałem dwa/trzy tyg. temu i czekam na nowy patch naprawiający tego wilkołaka, bo w tym momencie trofeum za wszystkie zlecenia jest niemożliwe do zdobycia. Poza tym zostało mi kilka trofeów do zrobienia w pierwszym przejściu. Grałem na normal specjalnie nie zbierając kart, więc za najwyższy poziom trudności i za wszystkie karty mi teraz nie wpadnie, więc pytanie czy łatwiej będzie zaczynać od nowa czy NG+?

Odnośnik do komentarza

No i ja też wbiłem w końcu calaka. Miałem zostawić headshoty ale cos mnie podkusiło i ostatni raz przed przejściem na NG+ zapolowałem na ludzi z kuszą....i osiągnięcie wpadło po drugim headshocie XDXXD

 

NG+ też spoko zrobili, legendarny wiedźmiński rynztunek ma piękne staty tylko jak zwykle zwaliło skalowanie lvl do misji,wbijając do gry na 42 lvl normalną ilość xp dostane pewnie gdzieś pod koniec fabuły w Vellen. Btw Miecz Harpia na 67lvl się przeskalował matko boska ile farmienia xp :P

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

 

Jeżeli nie ma randomowej, to najwyraźniej nie przekroczyl- zagraj z kimś z kim jeszcze nie grałeś-na pewno wpadnie.

 

No chyba nie pozostaje mi nic innego niz z mapka podana przez Ciebie wszystkich sprawdzic jak leci, sprawdzilem z kilkoma i w kazdym pojedynku dostawalem tylko kase i jakies zasoby. Jeszcze moze byc jedna rzecz, pierwsza gre w gwinta ta "tutorialowa" wtopilem ale karty kupilem tam gdzie pojawily sie w jakims tam patchu. Mam nadzieje ze to jakiegos shitu w zliczaniu kart nie zrobilo.

 

Ale rozumiem, ze grales z tymi, u ktorych gra w karty nie byla juz oznaczona szarym kolorem (nie grales z nimi wczesniej ?)

Masz karte Zoltana ? Bo ta sie dostawalo z prologu.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ostatni raz w Wieśka grałem dwa/trzy tyg. temu i czekam na nowy patch naprawiający tego wilkołaka, bo w tym momencie trofeum za wszystkie zlecenia jest niemożliwe do zdobycia. Poza tym zostało mi kilka trofeów do zrobienia w pierwszym przejściu. Grałem na normal specjalnie nie zbierając kart, więc za najwyższy poziom trudności i za wszystkie karty mi teraz nie wpadnie, więc pytanie czy łatwiej będzie zaczynać od nowa czy NG+?

 

Jak niemożliwe, skoro mi z tym zbugowany questem to wpadło. Zlecenia z DLC nie zaliczają się do zleceń z podstawki i nie trzeba ich wykonać, żeby wpadł pucharek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...