Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli od poczatku do konca nie bedziesz gral na najtrudniejszym to powinno trofeum nie wpasc.

Tak samo z ng+ i przeskokiem z nizszego na wyzszy poziom.

Ja od poczatku gralem na najwyzszym trofeum wpadlo i po krzyku

Edytowane przez zettastrongerleo
Odnośnik do komentarza

Chyba jestem jedyną osobą na której ta piosenka nie zrobiła specjalnego wrażenia.

 

Grę skończyłem i swoje zakończenie opisałem w odpowiednim temacie. Bawiłem się świetnie, dla fanów Wiedźmaka wiadomy must-have, ale osoby nie ogarnięte w temacie powinny się też dobrze bawić.

W tej grze nie idzie się zanudzić, masa questów pobocznych, a nawet samo eksplorowanie daje mase radochy przez wszędobylskie znaki zapytania czy jakieś randomowe akcje.

Znakomita oprawa dźwiękowa. Muzyka to małe mistrzostwo świata ( motyw Białego Sadu czy Skellige :banderas: ) , to samo jeśli chodzi o dialogi. Większość tekstów jest tak swojskich i za(pipi)istych, że momentami płakałem ze śmiechu. Nawet głupie splunięcia czy rzygania żołnierzy sprawiały, że miałem banana na ryju. Designersko też jest bardzo swojsko, wygląda takich wsi czy ich mieszkańców jest słowiański aż do bólu. Nie ma bata, każdy Polak powinien poczuć się jak u siebie.

Minusami są oczywiście bugi czy też w niektórych momentach ten przeklęty framerate, ale gra daje tyle funu, że można szybko przymknać na to oko. Żałuje, też że nie ma jakiegoś skalowania levelu w przypadku questów. Novigrad i Velen tak wyczyściłem, że gdy już dotarłem na Skellige z wysokim levelem, nie miałem większej motywacji do robienia tych questów, które sugerowany poziom miały na szaro. No ale to też po części moja wina, że źle rozgrywkę rozłożyłem. Mogłem znacznie wcześniej odwiedzić Skellige. Dobrze, że jest NG+, będzie mozna naprawić ten błąd.

 

Ogólnie Redzi rozyebaliście system. Daje mocarną 9 i oprócz MGSa 5 raczej nic nie ma szans pobić tej gry w tym roku. 

 

 

@Hum:  :lapka:

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No sztywne to było:)

W trakcie tej sceny tęskniłem do szlachtowania bandytów.

 

W trakcie ng+ zmieniłem nieco Build, tj. posłuchałem się rad jednego z forumowiczów, który tutaj pisał o połączeniu silnych ataków i alchemii.

Póki co latam jeszcze w mistrzowskim kocie, ale już teraz widzę, że jest to o wiele lepsze połączenie niż szermierka i znaki.

Przy okazji wbijam zaległe achivy, zupełnie inna decyzję fabularne, także te z dwójki wybrałem całkowicie odmienne...

 

Dwumiesięczna przerwa dobrze mi zrobiła. Matko jaka ta gra zayebista :fsg:

Odnośnik do komentarza

No sztywne to było:)

W trakcie tej sceny tęskniłem do szlachtowania bandytów.

 

W trakcie ng+ zmieniłem nieco Build, tj. posłuchałem się rad jednego z forumowiczów, który tutaj pisał o połączeniu silnych ataków i alchemii.

Póki co latam jeszcze w mistrzowskim kocie, ale już teraz widzę, że jest to o wiele lepsze połączenie niż szermierka i znaki.

Przy okazji wbijam zaległe achivy, zupełnie inna decyzję fabularne, także te z dwójki wybrałem całkowicie odmienne...

 

Dwumiesięczna przerwa dobrze mi zrobiła. Matko jaka ta gra zayebista :fsg:

 

Ja właśnie posłuchałem naszego forumkowego eksperta od Wiedźmina, Andżeja. Alchemia to jest po prostu mega-przydatna rzecz. Najlepiej korzystać i z eliksirów, i mieczy i znaków.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...