Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Wieśka 3 kupiłem od razu na premierę wraz z PS4 w bundlu. Teraz po długim czasie skończyłem drugi raz główny quest już w edycji GOTY i biorę się za Hearts of Stone. Jezusku, 100h na podstawkę, side questów jeszcze parę zostało, a tu nagle multum zadań z dodatku, nowe wioski, uzbrojenie. To chyba najlepiej wydane 120 zł na świecie. A potem jeszcze Blood & Wine kiedyś trzeba będzie zrobić.

 

CDPR powinni dostać nobla, nobla! Bałbym się w ogóle uczestniczyć w produkcji takiej gry, bo jej ogrom przytłacza.

Jak gra wypada przy drugim przejściu?

Kupiłem w wakacje podstawkę, skończyłem we wrześniu wciśnięty w fotel. 

Teraz mam ochotę na dodatki, ale kurde nie będę płacił 100zł na Marketplace za coś co na płycie moge mieć z podstawką za tyle samo. Problem w tym że save z podstawki nie zadziała z edycją GOTY, więc musiałbym przechodzić jeszcze raz. Daje rade?

Odnośnik do komentarza

A wiecie co jest dla mnie największym minusem tej gry?

Wybór poziomu trudności, nawet podczas walki.

Powinno być tak jak w serii "Dark Souls" - jest jeden poziom i kropka!

A tak to latam sobie jak głupi na srednim poziomie trudności i umyka mi ta cała magia związana z przygotowywaniem mikstur itd. Powiecie pewnie "to ustaw sobie najwyższy poziom trudności i po sprawie". No sorry, ale ta pokusa zmiany poziomu na niższy w trudnych momentach jest zbyt silna!

Mogliby chociaż zrobić tak, że jak wybiera się najwyższy poziom trudności to zablokowana jest opcja zmiany na niższy.

Odnośnik do komentarza

Witam. Pomógł by mi ktoś z zgraniem sejwa z Wieśka z edycji gry roku na ps4. Nie wiedziałem ze sejwy ze starszej wersji nie dzialaja na tej. No i rozłożyło mnie to na łopatki bo doszedłem do skelige i nie chce zaczynać od początku. Gdyby ktos byl pomocny bede wdzieczny. Jak cos prosze sejwa na maila rumcajs251@gmail.com

Odnośnik do komentarza

A wiecie co jest dla mnie największym minusem tej gry?

Wybór poziomu trudności, nawet podczas walki.

Powinno być tak jak w serii "Dark Souls" - jest jeden poziom i kropka!

A tak to latam sobie jak głupi na srednim poziomie trudności i umyka mi ta cała magia związana z przygotowywaniem mikstur itd. Powiecie pewnie "to ustaw sobie najwyższy poziom trudności i po sprawie". No sorry, ale ta pokusa zmiany poziomu na niższy w trudnych momentach jest zbyt silna!

Mogliby chociaż zrobić tak, że jak wybiera się najwyższy poziom trudności to zablokowana jest opcja zmiany na niższy.

 

Niestety to juz nie jest poziom trudnosci Wiedzmina 1, gdzie mikstury na najwyzszym poziomie trudnosci byly nieodzowne. W 3 czesci, pomijajac mikstury fabularne, skorzystalem tylko kilka razy z "orki". A gre skonczylem na drodze ku zagladzie.

Edytowane przez shinian
Odnośnik do komentarza

Ja tam mocno sie opijalem na drodze ku zagładzie. Ale to m.in dlatego ze przy pierwszym przejściu na normalu wg z tego nie korzystałem no poza jaskółka i czasem gromem. A na najwyższym poziome trudności zwłaszcza na początku można było grę pozna na nowo, wczytując sie w bestiarusz i przygotowywanie sie do walki poprzez przygotowanie odpowiednich mikstur, olei itp. co sprawiało dodatkowe satysfakcję

Odnośnik do komentarza

Ja tam mocno sie opijalem na drodze ku zagładzie. Ale to m.in dlatego ze przy pierwszym przejściu na normalu wg z tego nie korzystałem no poza jaskółka i czasem gromem. A na najwyższym poziome trudności zwłaszcza na początku można było grę pozna na nowo, wczytując sie w bestiarusz i przygotowywanie sie do walki poprzez przygotowanie odpowiednich mikstur, olei itp. co sprawiało dodatkowe satysfakcję

 

Eliksiry? Jak najbardziej. Szczerze powiedziawszy cholernie rajcujące jest przygotowanie sobie kilku odwarów i eliksirów po czym ruszyć na przeciwnika 10 lvl silniejszego i to nie mglaka czy ekimme, a konkretnego bydlaka jak bies czy bazyliszek. Kilkuminutowy bój gdzie każdy błąd mógł skończyć się niechybnym zgonem pod szponami bestii. I ta radość gdy zadajesz ostatni śmiertelny cios wiedząc, iż dokonałeś rzeczy niezwykłej, a o twym wyczynie i męstwie bardowie pieśni będą układać...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...