Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Ok mysle ze wiecej juz nie trzeba uzupelniac ocen, MAMY HIT panowie, MAMY HIT.

 

http://www.metacritic.com/game/playstation-4/the-witcher-3-wild-hunt

 

Gamespot - 10

Eurogamer Polska - 10

Ausgamers - 10

Filmweb (lol) - 10

Gametrailers - 9.8

Gameinformer - 9.75

MMGN - 9.5

Stevivor - 9.5

IGN - 9.3

Playstationtrophies 9.2

Xboxachievements 9.2

PPE.pl - 9

Metro - 9

Gamereactor UK - 9

Gry-online.pl - 8.5

Gram.pl - 8.5

Destructoid - 8/10

Impulsegamer - 5/5

Telegraph - 5/5

Gamesradar - 4/5

Kotaku - YES

 

Inne europejskie/obcojezyczne/mniej znane/ serwisy:

 

XGN.NL - 9.5

Hobbyconsolas - 9.5

JeuxActu - 9.5

3DJuegos - 9.5

LaPS4 - 9.4

Vandal - 9.4

GamePro - 9.2

IGN Italy - 9.1

Eurogamer Italy - 9

Everyeye - 9

Play3 - 9

PC Games - 9

Gameblog.fr - 9

 

7tzsGA8.jpg

Odnośnik do komentarza

 

recka video polskiego eurogamera jest przyezayebista, najlepiej recenzuje i oddaje czym jest ta gra :banderas:

Mozna obejrzec bez obawy o jakies spoilery?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Jest pełno spoilerów nie polecam xD (koleś fajnie mówi, ale te spoilery sprawiły, że wyłączyłem po minucie) 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

 

Muszę przyznać, te 6/10 dla oprawy na PPE, to  absolutny rodzynek, nawet jak na nich i jakość newsów na stronie.

Poczytaj recke na CDA też kopalnia beki jak dla mnie.

 

Co do CDA, tak to jest jak na Redzi wysyłają tylko kopie konsolowe do PCfagów, którzy nie wiedzą co to pad, a w Polsce większość recenzentów gra na PC.

Odnośnik do komentarza

 

nie wie, powaznie znam kolesia co to juz ogrywa na ps4, potwornie zdaniem jego gubi klatki wersja na ps4, choc on jest skrajny pecetowiec wiec sie nawet dziwie, ze w ogole to na ps4 odpalil

A ma normalną wersję gry (sklepową)? Bo recenzenci ponoć już mieli patcha day 1 (dlatego potrzebowali debugów PS4).

 

Na pewno? W jednej z polskich recenzji byla wzmianka odnsonie bugow oraz informacja, ze recenzent otrzymal odpowiedz na mejla ze studia, ze czesc jego zarzutow zostanie usunieta dzieki Day 1 Patch.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy było ale totalnie rozje.bała mnie argumentacja Gamezilli co do grafiki.

 

"Spore kontrowersje wzbudzi na pewno kwestia grafiki. Moje subiektywne odczucie jest dość proste - stoi na poziomie, ale nie jest to poziom mistrzowski. Przykładowo, korytarzowy The Order: 1886 jest w mojej ocenie ładniejszy, z kolei trzymając się kategorii cRPG - Dragon Age'owi do Wiedźmina 3 daleko, a Bloodborne trzyma się jeszcze dzięki mrocznej oprawie. Jest bardzo dobrze, ale zauważyłem pewne niedociągnięcia. Przypadki, w których model się nie załadował czy zniknęła tekstura, mogę jednak policzyć na palcach jednej ręki. Za tydzień sprawdzimy, czy po premierowym patchu coś się zmieni"

 

Ktoś z Was zauważył w tych kilku zdaniach coś dziwnego? Najgorsze, że im za to płacą...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...