Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tu widzę tylko czepialstwo na siłę.

Grasz w OGROMNĄ grę z MASĄ pobocznych postaci. Każda z nich jest na swój sposób charakterystyczna i długo po ukończeniu gry nadal je pamiętam. Czego nie można powiedzieć np. O 'konkurencyjnym' DA:I - tam nawet imion głównych postaci nie zapamiętałem.

Całkowicie poboczni NPC niejednokrotnie rozmawiają między sobą np. na temat grasującego w lesie potwora, na którego masz zlecenie, na temat aktualnych wydarzeń, które nierzadko dzieją się w wyniku podejmowanych wyborów, gadanie z każdym i słuchanie po raz setny podobnych pytań i odpowiedzi... To ja już wolę tylko ich słuchać.

 

Tak jak powiedział poprzednik. Graj i nie marudź, bo całe G póki co zobaczyłeś.

Edytowane przez Hum
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Alzheimera możliwe, że będę miał, dziadek chorował wiec może się już mi objawia. Mówisz, że mi się myli jakbyś znał przebieg choroby u konsol ;-)

 

Heavy A próbowałeś wyłączyć animacje zatrucia?? Nie pamiętam czy można to wyłączyć ale jeśli tak to spróbuj i sprawdź jak się gra wtedy zachowuje :)

Edytowane przez Myriu
Odnośnik do komentarza

odpaliłem wieśka i pierwsze co rzucilo sie w oczy to brak skipowania dialogow/scenek(poyebalo? zabily mnie ghule na poczatku gry i musialem tracic 5min na ponownie ogladanie tej sceny przed walka) i tragicznie mala czcionka interfejsu, siedze 2,5m od 37 cali i ledwo moge to przeczytac.

 

po sciagnieciu patchy te spore minusy znikaja?

Odnośnik do komentarza

Można skipować scenki i dialogi X.

 

Z czcionką jest różnie, niektórzy narzekaj, inni nie. Chyba jakiś patch coś zmieniał, ale sam gram od premiery na 32' 1080p i wszystko bez problemu tam czytam, chociaż siedzę stosunkowo blisko.

 

Na czym grasz? Na PC?

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

na dialogach próbowałem wszystkich przycisków pada i nie szło ich ,,skipować,,

Może na samym początku tak jest. Normalnie można skipować dialogi i wszystkie scenki poza tymi przy ładowaniu gry.

 

Aktualnie bardzo dobrze gra się na Xone, największe bugi zostały wyeliminowane. Sam trafiłem tylko na dwa razy na psujące sie animacje postaci podczas dialogów w Novigradzie i jeden quest mi się zablokował, ale to naprawili patchem. Poza tym dobrej gry, u mnie z dodatkiem na najwyższym poziomie trudności wyszło ponad 180 godzin. Bo grasz na najwyższym prawda?

Odnośnik do komentarza

dociagnalem reszte patchy, puscilem gre od nowa na najwyzszym poziomie i normalnie mozna skipowac dialogi. ale wielkosc czcionki interfejsu to dalej jakis niesmaczny zart, jak zbieram jakies itemy po potworach albo ziółka to muszę się z łóżka podnosić, żeby doczytac ;// korva czy to tak wielki problem dać w opcjach mozliwosc powiększenia?

 

podejrzewam, że na pc takiego problemu nie ma

Odnośnik do komentarza

dociagnalem reszte patchy, puscilem gre od nowa na najwyzszym poziomie i normalnie mozna skipowac dialogi. ale wielkosc czcionki interfejsu to dalej jakis niesmaczny zart, jak zbieram jakies itemy po potworach albo ziółka to muszę się z łóżka podnosić, żeby doczytac ;// korva czy to tak wielki problem dać w opcjach mozliwosc powiększenia?

 

podejrzewam, że na pc takiego problemu nie ma

W opcjach jest możliwość ustawienia nieco większej czcionki.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...