Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

wytlumacz ktos jak grac w gwinta

 

 

zrobilem zdaje sie wszystko w tej poczatkowej wiosce, mam 3 level poszedlem do velen i musze sie naskakc zeby ubic jednego utopca tam na samym poczatku gdzie typ zwiazany siedzi, a jak trafi mnie to jedzie prawie 50% hp, tak ma byc na drodze ku zagladzie?

 

Niestety tak na początku to wygląda;) Tak jak pisałem wcześniej dlatego dobrze jest zainwestować w znak Axi (drugi poziom) przy walkach z większą ilością potworów;) Połowa wybije się sama a potem Ty wkraczasz do akcji, no i podstawa to użycie Quen przed każdą walką i w trakcie po ewentualnym trafieniu;) Z czasem będzie łatwiej, tylko do pojedynków, nawet z głupim utopcem, trzeba podchodzić z rozwagą, dużo unikać, używać Quen, bo inaczej można szybko zginąć.

 

Co do gwinta, jeżeli chcesz zdobyć wszystkie trofea związane z gwintem, to proponuje od samego początku kupować wszystkie karty od kupców, karczmarzy i grać z kim popadnie, wzmocnisz talie i gra stanie się wtedy o wiele prostsza. Zasady są proste, musisz pod koniec każdej rundy rzucić karty na stół o większej sile niż przeciwnik;) Wpisz w googla zasady gry w gwinta, powstało już wiele tutoriali w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

Jak to jest. Zaczalem grac n+ i mam w ekwipunku tylko zbroje kota, a reszty brak. To jakis blad czy odblokuja mi sie pozniej wczasie gry?

 

Bug, czytałem gdzieś na forum cdprojekt że ludziom zdażały się takie problemy (mnie to ominęło), jednak zdaje się że miało być to już dawno poprawione. Masz wszystkie najnowsze patche??

Odnośnik do komentarza

zrobilem zdaje sie wszystko w tej poczatkowej wiosce, mam 3 level poszedlem do velen i musze sie naskakc zeby ubic jednego utopca tam na samym poczatku gdzie typ zwiazany siedzi, a jak trafi mnie to jedzie prawie 50% hp, tak ma byc na drodze ku zagladzie?

Nie, na początku jest trudniej.

 

Zgadzam się co do Quen, bardzo przydatny znak na tym poziomie. Z tarczą można pozwolić sobie na sporo błędów.

Odnośnik do komentarza

W pierwszym podejściu zrobiłem chyba wszystko, co było możliwe. Teraz jadę na poziomie "Droga ku zagładzie", który chcę skończyć nie maksując już gry, tylko w miarę szybko dojść do końca. Obecnie jestem w Novigradzie. Możecie mi podać namiar na jakiś dobry miecz na tym etapie gry? Taki, który np. kupię, bez szukania rynsztunków szkół wiedźmińskich, czy szukania przez godzinę składników. Biegam z jakimś szrotem od początku gry i przydałoby się zmienić oręż ;)

Odnośnik do komentarza

 

zaufaj mi, wiem co mówię, bo skonczylem tę gre 6 razy juz, z czego 5 na deatch march z roznymi buidlami) ( a dodatek 4) więc mnięj więcej się znam ;p

Andżeju = Wiedźminie, jaki lvl aktualnie posiadasz 160 ? :-P

Z czystej ciekawości :-)

 

na chwilę obecną maksymalny możliwy, czyli 70 w swoim najlepszym buildzie naszykowanym na dodatek :)

W pierwszym podejściu zrobiłem chyba wszystko, co było możliwe. Teraz jadę na poziomie "Droga ku zagładzie", który chcę skończyć nie maksując już gry, tylko w miarę szybko dojść do końca. Obecnie jestem w Novigradzie. Możecie mi podać namiar na jakiś dobry miecz na tym etapie gry? Taki, który np. kupię, bez szukania rynsztunków szkół wiedźmińskich, czy szukania przez godzinę składników. Biegam z jakimś szrotem od początku gry i przydałoby się zmienić oręż ;)

niestety, jesli chodzi o miecze dostępne w sklepach, to szału nie ma ale na chybił trafił możesz spróbować. ubij jakiegoś potwora z kontraktu, one dropują fajne miecze

Odnośnik do komentarza

 

Jak to jest. Zaczalem grac n+ i mam w ekwipunku tylko zbroje kota, a reszty brak. To jakis blad czy odblokuja mi sie pozniej wczasie gry?

Bug, czytałem gdzieś na forum cdprojekt że ludziom zdażały się takie problemy (mnie to ominęło), jednak zdaje się że miało być to już dawno poprawione. Masz wszystkie najnowsze patche??

Na ng+ nie ma to wielkiego znaczenia, skoro i tak ulubiony set należy po raz kolejny zdobyć w wersji legendarnej z podbitymi na potrzeby wyższych lvli statami.
Odnośnik do komentarza

Gwin to bardzo fajna gra, w zasadzie jedno z najlepszych mini gierek w duzym produkcie jaka do tej pory widziałem.

 

na Drodze ku zagładzie ustawiłem sobie poziom gwinta na trudny i ... wlasnie nawet jakis kowal mnie ogrywa bo ma super karty ale moze jak wzmocnie talie to ich ogram  :)

 

Male pytanko. W Dodatku w wersji pudelkowej widzialem ze mozna kupic gre wlasnie z talia kart Gwinta (wiewiorki i potwory) a skad mozna wziac talie Nifgardu i krolestw polnocy ?

Odnośnik do komentarza

JAK NAJSZYBCIEJ zdobądz odwar z trolla (muszisz mięć lvl 6 minimum) można go u byle alchemika kupic (w sensie przepis)

 

Nie wiem gdzie i jak ale zdobyłem juz przepis na odwar z trola na 4 poziomie postaci. Brakuje tylko składników :)

Odnośnik do komentarza

Przysięgam nie mam już siły. Trzeci dzień stoję w miejscu z fabułą. O co tu kużwa chodzi? Niech mi ktoś wytłumaczy czy to błąd czy ja coś pominąłem?

Dwie sprawy a w zasadzie dwa zadania:

1) Po omacku - Odszukaj Keirę Metz i Podążaj za wojownikami Dzikiego Gona.

Na mapie pokazuje mi się znacznik, udaję się tam ale kompletnie nic się nie dzieje. Wyczytałęm gdzieś, że muszę mieć 6-7 level. Mam już 8 i nic!!! NIe mogę zakończyć tego wątku. O co chodzi?

2) Druga sparwa jest związana z Krwawym Baronem - mam zbadać pozostałe wątki śledztwa w Velen. Jak? Gdzie? Co? Nie ma żadnego znacznika na mapie. Wyczytałęm, że pomoże zadanie Polowanie na czarownice. Ale ja to zadanie zrobiłem z 15 godzin wcześniej i nic. Co dalej?

Odnośnik do komentarza

a spotkales juz w ogole keire? jesli nie, to musisz w tej wsi podsłuchać rozmowe wieśniaczek, zeby sie dowiedzidc gdzie keira mieszka

 

a mieszka tutaj

2015-05-24_00019.jpg

 

po zrobieniu questu z keirą, odblokuje ci się quest panie lasu, który jak się pożniej okazuje, ma związek z baronem i mozna zakonczyc wątek barona.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Oczywiście Keirę już spotkałem. Całe moje nieszczęście polega na tym, że nie mam właśnie tego questu Panie Lasu.

Nie wiem w sumie dlaczego nie pociągnąłęm do końca wątku z Keirą (wtedy pewnie dostał bym zadanie Panie Lasu) tylko przeskoczyłęm prawdopodobnie na coś innego. Może tu tkwi problem?

Edytowane przez Gęsior
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że byłem, ale nie pamiętam bo wróciłem do gry po 3 miesiącach.

Coś mi świta teraz w głowie, że mogłem się wycofać aby się dozbroić, ale kurcze nie jestem tego pewny.

Czy ewentualnie jest jakaś możliwość aby powtórzyć to zadanie albo je dokończyć?

Edytowane przez Gęsior
Odnośnik do komentarza

to sprawdz w ekwipunku, czy masz książke i ją przeczytaj. powinna byc w zakladce z przedmiotami fabularnymi, a jesli jej tam nie masz

 

tu masz nagranie z calej misji i skonfrontuj sobie z tym, co ty zrobiles, moze ci sie cos przypomni

 

 

oczywiste spoilery

 

a tak btw, co masz napisane obecnie w tym quescie, gdy wybierzesz jego śledzenie? w tych opisach jest powiedziane co robic, przeciez

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że nie uczestniczyłem w wydarzeniach z tego filmu. Co mogę teraz zrobić?

 

Edit: teraz na bank sobie przypomniałęm, że część z tego filmu zaliczyłem. Ale na pewno nie dostałem żadnej książki. Musiałem z jakiegoś powodu przerwać zadanie, albo nie wiem co się stało.

Edytowane przez Gęsior
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...