Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

biorąc pod uwage silny nacisk fanów na jego powrót i oświadczenie, ze krew i wino robione jest zgodnie z ich feedbackiem, jest duza szansa, ze naciągną kilka faktów i nasz poczciwy druch powróci

 

Nie liczyłbym na to. Jako wspomnienie owszem, ale komu do ogólnej intrygi mógłby być im potrzebny. Jeżeli fabuła faktycznie będzie kręcić się wokół "królowej" wampirów to tym bardziej odpada, bo w Beauclair spotykał się tylko z sukkubem. Poza tym jak już wspomniałem. Stopienie + potężny wybuch zamku = resztki niemożliwe do znalezienia.

 

Odnośnik do komentarza

Pomyślałem o tym co Boryz - może jednak nagną fakty z książki i jakoś na naszemu staremu znajomemu przyspieszymy regenerację. W końcu ogranicza ich tylko wyobraźnia, mają pewną dowolność w kreowaniu świata Wieśka i póki co nieraz zaskoczyli pomysłowością, zwłaszcza przy łączeniu postaci i wątków książkowych z nowymi pomysłami lub inspiracjami choćby z polskiej literatury. Żeby długo nie szukać przykładu - dodatek Serce z Kamienia.

Odnośnik do komentarza

 

Nie u każdego musi być w tym stanie, wystarczy nie ruszać zadania dla Jaskra, jak ja przy pierwszym podejściu,

poza tym to postać poboczna i wcale nie musi być tam potrzebna.

 

Patrząc na wydarzenia z książki - w Toussaint nie może zabraknąć Jaskra.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Jeśli ma być tam Jaskier to siłą rzeczy będą musieli uwzględnić podjęte decyzje i postępy w fabule. Nie wyobrażam sobie żeby ot tak ją zostawił, a jeśli już to Jaskier będzie musiał się ogarnąć z romansowaniem :D Poza tym równie dobrze może go tam w ogóle nie być ze względu na karę wygnania z Touissant.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Bonhart to przechooy, to jego "Graj muzyko!" :D Chyba nawet w W3 Geralt wymawia tę kwestię. Leo to byłby idealny materiał na bossa w grze.

 

A Ciri to strasznie irytująca postać jak i w książce jak i  w grze, momenty skupione wyłącznie na niej męczyłem przeokrutnie. Toleruję ją tylko ze względu na Geralta.

Odnośnik do komentarza

Literacką Ciri bardzo polubiłem i czasem czytało mi się jej wątki lepiej niż Geralta, którego ratował głównie Regis. 

 

Te koniunkcje czasowe, mieszanie się sfer i Spirala kojarzyły mi się z Planescape Torment i miastem Sigil.

Akcja z Krzyżakami i legendami arturiańskimi.  :rotfl:

 

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...