Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kufir

Karty do Gry w gwinta znajduj sie w dodaku Serce z Kamienia. Sa tam chyba karty Potworów i Wiewiórek.

Myslicie że w dodatku Krew i Wino dojda karty Nifgardu i królestw północy ?

 

 

Pytam bo się tak zastanawiam pryszłosciowo czy opłaca sie kupowac serce z kamienia z kartami czy bez ...

Odnośnik do komentarza

Po ponad 2 miesiącach grania w MGSV i kupiłem w końcu Wiedźmina 3... MGSV to duża gra, masa rzeczy do zrobienia, otwarty świat...

 

...A wiedźmin zjada go na śniadanie, a dopiero siedzę w Velen i jeszcze nie byłem nawet w Novigradzie. Ta gra jest OGROMNA. Muszę naprawde się starać by w ogóle ogarniać co się dzieje, jakie misje mam do wykonania, czego potrzebuje do nowej zbroi.... Jest masa lokacji do których nawet sie jeszcze nie zbliżyłem, ale planuję to zrobić, kiedyś :).

 

Z całej sagi wiedźmina grałem tylko w jedynkę, ale odrzuciło mnie od niego po kolejnym typowo na odwal erpegowym queście "idź tam i tam i zabijaj potwory aż wypadnie x czegoś, po czym wróć i weź kolejną taką misję". Dwójkę po prostu olałe bo nie miałem sprzętu.

W trójce praktycznie każdy quest poboczny ma swoją fabułę, swoje postacie, jakieś tło czy coś.

Szczegółowośc świata powala, te drzewa, te polany, te widoki.. to słońce! Oświetlenie jest momentami tak wspaniałe że stajesz i podziwiasz widoki.

 

Trudno nie zauważyć jaki ogrom pracy został tutaj włożony. 

Odnośnik do komentarza

Karty do Gry w gwinta znajduj sie w dodaku Serce z Kamienia. Sa tam chyba karty Potworów i Wiewiórek.

Myslicie że w dodatku Krew i Wino dojda karty Nifgardu i królestw północy ?

 

 

Pytam bo się tak zastanawiam pryszłosciowo czy opłaca sie kupowac serce z kamienia z kartami czy bez ...

Prawdopodobnie będą.

Odnośnik do komentarza

mamot potwierdzil, ze pojawi się w pierwszym kwartale ten dodatek. co więcej, odział węgierski i rosyjski cdp ponagrywał już wszystkie kwestie dialogowe, więc mozemy liczyc na marzec, kwiecień :banderas:

 

co wiecej, okazuje się, ze moje przewidywania odnosnie tego, wokol czego bedzie sie działa akcja w dodatku, okazują się prawdą. z resztą juz sama nazwa dlc wiele mowi ;)

 

 

os fabularna będzie się kręciła wokół wampirów, a zwlaszcza jednego bardzo potężnego, który ma być królową wampirów. ponadto, punktem wejscia w fabułe, ma być przyjęcie, na które zaprosi jaskra clarissa, księżniczka toussaint, który to tam standardowo wpadnie w tarapaty z geraltem for the rescue oczywiscie. przesłanki o wielkim przyjeciu jakie ma się tam odbyc, mozna znalesc juz w podstawce w jednym z listów

 

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...