Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie mogę kupić bełty powodujące krwawienie? Tak w ogóle jest możliwe kupienie bełtów u jakiegoś kowala/sprzedawcy, bo co zajdę do jakiegoś typa, to w ogóle ich nie sprzedaje?

 

Mam schemat na takie bełty i mogę je tworzyć, ale dziwna sprawa, mogę mieć trzy takie bełty jednocześnie. Czyli jak np. mam składniki na wytworzenie dziewięciu sztuk, to i tak ponad trzy sztuki w ekwipunku nie mogę mieć. Wtf? O_o

Odnośnik do komentarza

Dzięki Bansai, dobrze słyszeć :lapka:

 

Rayos w końcu gra w grę dla dorosłych :obama:

:gayos: nie tylko Nintendo żyję wbrew pozorom. A Wiedźmin póki co świetny <3 Trochę irytują pewne niedoróbki, ale ten świat, te dialogi, nie widziałem czegoś takiego jeszcze nigdy :banderas:
Skoro jesteś dopiero w białym sądzie to faktycznie, nie widziałeś jeszcze czegoś takiego. Najlepsze przed Tobą.

 

@Insane

Rzemieślnicy w Novigradzie powinni mieć jakieś bełty, ale wątpię czy będą to te powodujące krwawienie.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Gdzie mogę kupić bełty powodujące krwawienie? Tak w ogóle jest możliwe kupienie bełtów u jakiegoś kowala/sprzedawcy, bo co zajdę do jakiegoś typa, to w ogóle ich nie sprzedaje?

 

Mam schemat na takie bełty i mogę je tworzyć, ale dziwna sprawa, mogę mieć trzy takie bełty jednocześnie. Czyli jak np. mam składniki na wytworzenie dziewięciu sztuk, to i tak ponad trzy sztuki w ekwipunku nie mogę mieć. Wtf? O_o

Bełty ma chyba Kwatermistrz u Barona i jeśli dobrze pamiętam to kowal w Oxenfurcie, ale łapy nie dałbym sobie za te informacje uciąć.

Odnośnik do komentarza

Najłatwiej to trofeum zdobyć mieczem, który wywołuje taki status i w jedną miejscówke na skellige iść gdzie zawsze cyklop się spawnuje (po każdej medytacji) bo na zwykłych wojaków to raczej nie ma szans, że im zapodasz trzy statusy i nie umrą jak skończyleś już grę. Co do lokalizacji to zobacz sobie na YT filmik odnosnie tego trophy. 


a i pozdro jesli chodzi o te headszoty hehe :lapka: troche to zajmie

Odnośnik do komentarza

Na cyklopie prosciej wbić z jednej przyczyny ma więcej hp więc możesz mu zapodać pierw bombe trującą potem igni i potem ciachać mieczem aż wpadnie krwawienie, ale raczej bym się nie nastawiał, że z punkt 10 ci to wpadnie, na szczęscie po medytacji się respawnuje.

Odnośnik do komentarza

musisz jednoczesnie miec te trzy statusy 10 razy nie musisz zabijać


i tak jak mówiłem nie wpadnie po punkt 10 razie, mi gdzieś przy 15 wpadło


aha i czekaj, rzucasz petarde igni i upewnij sie ze masz ostatni perk z lekkich ataków aktywny bo on gwarantuje krwawienie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...