Skocz do zawartości

Hotline Miami


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

A to nie jest przypadkiem tak, ze bonusowych misji nie trzeba robic na A+ zeby wpadlo? ;) (...)

 

Możliwe, ale ja ja miałem niezrobiony na A+ jeden z podstawowych poziomów, także ciekawe. 

Stoodio, to próbuj patchować, bo szkoda by było platyny, a to akurat banalne trofea są. 

 

Assault jest ciężki (szczególnie parter), ale z Zackiem do zrobienia, polecam z marszu uderzyć szybko pierwszego gościa w holu, iść do pomieszczenia w górnym prawym rogu dwóch, gdzie uderzamy szybko piąchą dwójkę uzbrojonych, szybki odwrót i podnosząc jednemu z nich M4 zacząć pruć do biegnących już z dołu, szybka wymiana broni na leżącego w tym pokoju shotguna (uważając, żeby nie podniósł go wstający po nokaucie typek) i ciąg dalszy, można się posiłkować szybkim klikaniem :square18x18:  na zmianę ze strzałem. Reszta to już luz. 

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza

Kurde ja to chyba rzeczywiście nie mam skila. I nie mówię tu o wbijaniu poziomów na A+, a o zwykłym przechodzeniu. Utknąłem wczoraj na 4 rozdziale  :confused: Jak już człowiek myśli, że rozgryzł system to jakiś kolo spoza ekranu postanowi wyjść do kibla co kończy się zgonem. A bieganie na pałę średnio się sprawdza. I wciąż pierdzielą się mi przyciski... 

Odnośnik do komentarza

Nie przejmuj się na razie - grając, będziesz stopniowo nabierał wprawy. Sam byłem w szoku, jak w pewnym momencie załapałem mechanikę i zacząłem jatkę. Co do glitchowania i bugów - gra ma tego sporo. Zaczynając od spitolonych trofików, poprzez freezy (czarny ekran), przenikanie ludków przez ściany czy problem z samym załataniem wersji 1.0. Problemy natury technicznej frustrowały mnie bardziej niż sama rozgrywka, która po prostu wymaga stosownej praktyki.

Odnośnik do komentarza

@farmer jak masz problem z jakis pietrem to umieraj az ktorys mobek bedzie mial noz, czyli najlepsza bron biala w grze (tylko nie rob tak, ze bedziesz trzymal r1 bo sie nauczysz zlego nawyku).

 

A na tension nie ma jakiejs techniki, wazna jest tylko kolejnosc na p

ierwszym pietrze.

Odnośnik do komentarza

Eksperymentujcie z maskami. Zack wcale nie jest optymalnym wyborem - w 10 misji łatwiej mi było zrobić piętro na jednym combo w masce Brandona (pociągnąłem nawet kombosa do połowy kolejnego piętra). W Tension np. preferuję Don Juana - dzięki bonusowym punktom za egzekucje "opartego" kolesia można wyciągnąć niezły wynik.

Odnośnik do komentarza

pankracy, jesli to nie kwestia bugu to prawdopodobnie brakuje ci ground killa z patelni w full house albo garnka z woda w overdose (ten ma dwie animacje - z woda i bez, trzeba wykonac obie do trofeum). Podobnie jest z kijem bilardowym - trzeba wykonac egzekucja zlamanym i niezlamanym kijem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...