Skocz do zawartości

Hotline Miami


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie zrobiłem sobie liste wszystkich ground killów i jestem pewien że mam wszystkie, wiem o tych z pustym garnkiem oraz z garnkiem z wodą. Z Kija biladrowego też mam zabujstwo z całego i ze złamanego. Pytam czy komuś też ten pucharek nie wpada, ponieważ na zagranicznych forach ludzie zgłaszaja ten problem a na polskich forach cisza? A tylko ten dzbanek mi został, i to mnie trochę irytuje. :)

Odnośnik do komentarza

Ten trofik jest zbugowany - mi wpadł po finiszerze gazrurką, którą to dobijałem leżących bazylion razy wcześniej. Dziwi mnie, że udało ci się wbić pucharek z oknami i psami na niezałatanej grze - myślałem, że to jest niemożliwe. Wracają do problemu, jeśli zrobiłeś wszystkie bronie z listy to zacznij jakiś etap i rób wszystkie "dobitki" tymi broniami, które ci się zespawnują (olej garnki, patelnie etc.). W pewnym momencie gra losowo przyzna trofeum.

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Więęc, co to są za chaptery po napisach końcowych? Czyli to było takie jajcarskie The End i gra trwa nadal? Czy to jakieś dodatkowe rozdziały? Nie rozumiem.

 

Można to różnie interpretować:

 

- gra rozwija ideę hipotetycznego piątego wymiaru - w pewnym momencie czas się rozdziela i powstają dwie równoległe linie czasowe

- cała historia Jacketa to jego urojenia i marzenia przed śmiercią

- i trzecia opcja (możliwa dopiero po uwzględnieniu historii z dwójki) - wszystkie wydarzenia z jedynki to miejska legenda

 

 

Hotline Miami to nie jest gra o tym jak Jacket zabija wszystkich rusków w Miami.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Bez przesady, w misjach Jacketa nie ma nic trudnego w porównaniu na przykład do misji na posterunku.Miałeś już "Fun & Games"? gotg misja :3

 

Chyba nie miałem. Tej pierwszej misji po napisach końcowych nie mogę przejść, przez te 3 noże. Jutro spróbuję, bo może już nie myślę poprawnie od ekstajtu exem od FROM.

Odnośnik do komentarza

posterunek byl okropny, ale tylko na samym poczatku, jak sie zabilo tyhc pierwszych 2-3 to juz z gorki ;) a misje Bikera byly proste ogolnie, bez problemu przeszedlem je uzywajac tylko i wylacznie tasaka, nawet tych nozy do rzucania nie uzywalem :P a co do fabuly i postaci Bikera, odnosze wrazenie, ze to po prostu alternatywny, nie-kanoniczny fragment gry, tylko po to, zeby gracz zrozumial

 

 

o co tak naprawde (mniej wiecej) chodzilo w fabule

Odnośnik do komentarza

Też z początku miałem problemy, ale później było już górki- tasak daje radę, aż miło :D  

 

A etapy Bikera mogą być rodzajem linii wydarzeń alternatywnej (ale czy rzeczywistej?) wobec majaków zaćpanego Jacketa. Motocyklista działa mniej bezmyślnie, zadaje pytania i chce się dowiedzieć, o co w ogóle w całym tym cyrku z telefonami chodzi- jakoś tam zgrywa się to z intencjami gracza.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Taki Drive The Game.

Jestem absolutnie zachwycony pierwszym HLM. Jak dla mnie to gra na mocarne 9/10, a nawet na pełnoprawne 10/10, ponieważ rzadko kiedy zdarza mi się usiąść do danej pozycji i z marszu ją ukończyć, MAŁO TEGO, po skończeniu gry właściwej od razu przechodzić ją raz jeszcze. Oprawa ma swój klimat, a autorzy szczególną wagę przywiązali do detali - zwróćcie tylko uwagę ile jest animacji śmierci zadanej tą samą bronią. Ja nawet po ukończeniu gry widziałem nowe możliwości w segmencie zgonu. Ścieżka dźwiękowa to majstersztyk. "Hydrogen" oraz "Crystal" to poezja.
Nic tylko grać, szczególnie na Vicie.

7/10 - grafika
10/10 - audio
10/10 - grywalność

10/10 - ocena końcowa.

Jeżeli tylko kontynuacja będzie miała choć połowę uroku poprzedniczki, będę wniebowzięty. Kupuję na premierę bez wahania.

Edytowane przez Sylvan Wielki
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...