Jump to content

Hotline Miami


Guest Szprota

Recommended Posts

  • 1 year later...

za(pipi).isty jest :) na vicie w wielu etapach polegalem na nim - paluchem przesuwalem kamere by zobaczyc dalszy kawalek etapu - zaznaczalem goscia(przewaznie najgrozniejszego czyli z bronia palna) - szybkie wyskoczenia zza rogu/wpadniecie do pomieszczenia - najgrozniejszy pierwszy lezy, reszte z maczetami na manualnym sterowaniu juz latwiej zalatwic bez takiego ryzyka

  • Upvote 1
Link to comment

Pytanie mam: gdzie jest temat ze sposobem na instalację patchu za pomocą telefonu? I czy w ogóle da się go jakoś inaczej zainstalować?

 

W tematach PS3 Faq i Playstation Plus coś tam było, ja powiem Ci tylko tyle : robisz z telefonu hot spot (jak masz taki sprzęt to jest to chyba, ja się tym nie zajmowałem), a potem w PS3 po prostu wyszukujesz nowe połączenie bezprzewodowe. Resztę robisz standardowo (włączasz grę, ściągasz patch). 

 

Gra dobra, mimo początkowego sceptycyzmu wycisnąłem platynę, trochę się na to celowanie naw(pipi)iałem, ale ogólnie satysfakcjonująca zabawa. Dwójkę chętnie sprawdzę, jak będzie kiedys za 10 zł. 

Edited by kotlet_schabowy
  • Upvote 1
Link to comment

Właśnie sobie giercuję - skończyłem wątek główny i śrubuję wyniki. Z początku odczuwałem pewien dyskomfort, grając na padzie, ale teraz A+ wpada od ręki - robię wjazd na chatę i kończę piętro na jednym combo. Masterowanie tej gry daje masę frajdy.

Link to comment

Właśnie mi się ukazał "the end". Gra świetna, a stylowy i klimat mega. Strasznie mi się kojarzy z filmem "Drive" z Goslingiem. Największy plus za kapitalna ścieżkę dźwiękowa, a grafika mu swój przepiękny urok. Spokojnie mogę tej gierce dać 8 z plusikiem. A teraz masterowanie :)

 

 

Wysłane z mojego iPod touch przez Tapatalk

Link to comment

Tak tak, poyebało mi się z drugą najczęściej przeze mnie używaną :).

 

Tu dodam, że miałem chyba lekkiego buga, bo złoto za "wszystko na A+" wpadło mi w momencie, w którym miałem jeszcze ze dwie misje niezaliczone na maksa, oczywiście prawilnie dokończyłem je mimo to.

Edited by kotlet_schabowy
Link to comment
Guest mate5

Dla mnie najtrudniejsze jest wbicie A+ na assault, na konsoli w dalszym ciągu mi się nie udało. Punkty są przyznawane trochę losowo, np. robię hot & heavy bardzo podobnie a liczba punktów waha się o kilkanaście tysięcy. Jak ktoś pokończył wszystko na A+ i dalej mu mało, to warto zauważyć że na ekranie z wynikami w prawym górnym rogu wyświetlany jest czas przejścia poziomu (liczy tylko runy zakończone sukcesem, czyli np. można spędzić na fun games 10 minut, ale policzy tylko to co zakończyło się przejściem na następne piętro / ukończeniem levelu).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...