Skocz do zawartości

Video shows o grach


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

natrafiłem całkiem przypadkiem na filmik GameSpace

Ot, goście chcą w 2020 (czy jeszcze 2019) zrobić filmy jak niegdyś Escape na Polonii 1 z Tomaszem Knapikiem jako lektor.

https://www.facebook.com/gamespacemagazyn

"Z uwagi na niskie zainteresowanie naszym projektem w serwisie polakpotrari.pl - zdecydowaliśmy się na zawieszenie projektu programu GameSpace. Wszyscy wpłacający otrzymają zwrot pieniędzy w ciagu kilku dni."

SZKODA CZYLI NIE WYSZŁO

a tu ten jedyny odcinek:

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ranton o TLoU 2 :

 

 

Koleś bankowo ma dostęp do kokainy gdy to edytuje. :D

 

A chciałem zapytać o AngryJoe. Nie chce mi się szukać po internetach, ale wiadomo czemu tak spada na psy? Ostatnio nie chce mi się w ogóle oglądać jego wypocin. Na tych filmach z newsami mamrocze coś często jakby pijany był. Konsol ani gier mu już nikt nie wysyła i narzeka że będzie opóźniona recka sprzętu jak (i jeżeli) zdobędzie na premierę. 

Ogólnie koleś był akceptowalny, ale teraz to myślę żeby suba cofnąć bo zasmieca mi tylko feed.

 

 

 

 

Edytowane przez qraq_pk
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, qraq_pk napisał:

A chciałem zapytać o AngryJoe. Nie chce mi się szukać po internetach, ale wiadomo czemu tak spada na psy? Ostatnio nie chce mi się w ogóle oglądać jego wypocin. Na tych filmach z newsami mamrocze coś często jakby pijany był. Konsol ani gier mu już nikt nie wysyła i narzeka że będzie opóźniona recka sprzętu jak (i jeżeli) zdobędzie na premierę. 

Ogólnie koleś był akceptowalny, ale teraz to myślę żeby suba cofnąć bo zasmieca mi tylko feed.

 

A spada? Nadal ma grube 3mln subow. Nie ogladalem nic od niego chyba z rok ale juz wtedy marudzil, ze mu nie wysylaja. Stawiam na dwie rzeczy: a) wydawcom nie podoba sie, ze brzydko mowi o ich produktach, b) jego poglady nie sa tak lewicowe jak moze wiekszosc z nich by chciala. Jednak nie wiem czy to zle. Moim zdaniem wszystkie te recenzje gdzie towar dostarcza ci regionalny marketing i pr sa ch.uja warte, bo influenserzy nie chcac tracic dobrej kaski beda tylko slodko pierdziec. A jak typ sam kupi to zrecenzuje tak jak uwaza bo nie musi uwazac na slowa. Wiec w sumie doceniam. Z trzeciej strony AJ sie troche rozmyl przez te recenzje filmow (ktore sa okropne), jakies rapid recenzje od randomow, livey z early accessow stimowych gierek o ktorych juz pozniej nie uslyszysz, teraz doszly newsy (nie oceniam bo nawet nie odpalalem). No ale skoro zyje z yt to musi poszerzac zasiegi i urozmaicac content. Bo jak widac nie styka juz drzec morde i obrazac korpo w przebraniu cobra commandera (no wlasnie, to tez w sumie gdyby ktos pytal, czemu duzi wydawcy go zlewaja).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 11.11.2020 o 14:55, Mejm napisał:

 

A spada? Nadal ma grube 3mln subow. Nie ogladalem nic od niego chyba z rok ale juz wtedy marudzil, ze mu nie wysylaja. Stawiam na dwie rzeczy: a) wydawcom nie podoba sie, ze brzydko mowi o ich produktach, b) jego poglady nie sa tak lewicowe jak moze wiekszosc z nich by chciala. Jednak nie wiem czy to zle. Moim zdaniem wszystkie te recenzje gdzie towar dostarcza ci regionalny marketing i pr sa ch.uja warte, bo influenserzy nie chcac tracic dobrej kaski beda tylko slodko pierdziec. A jak typ sam kupi to zrecenzuje tak jak uwaza bo nie musi uwazac na slowa. Wiec w sumie doceniam. Z trzeciej strony AJ sie troche rozmyl przez te recenzje filmow (ktore sa okropne), jakies rapid recenzje od randomow, livey z early accessow stimowych gierek o ktorych juz pozniej nie uslyszysz, teraz doszly newsy (nie oceniam bo nawet nie odpalalem). No ale skoro zyje z yt to musi poszerzac zasiegi i urozmaicac content. Bo jak widac nie styka juz drzec morde i obrazac korpo w przebraniu cobra commandera (no wlasnie, to tez w sumie gdyby ktos pytal, czemu duzi wydawcy go zlewaja).

Dobra, odpuściłem sobie pajaca na dobre. Tym darciem mordy tylko mnie wkurwiał ale fakt że ten dzieciuch nie potrafi sobie odpuścić jechania po Tlou2 mnie odrzucił. Nie jestem psychofanem ale obiektywnie tej grze należy się uznanie. A ten pajac wrzuca to jako 2 najgorsza gre 2020 a cyberpunk2077 jako 5 (ale rozczarowanie nr1). Really? Albo to tania zagrywka pod publiczkę, albo jest debilem. Obie opcje mnie ostatecznie odrzucają. Nie jestem jego targetem najwyraźniej

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, messer88 napisał:

 

Tak się rozpisujesz po statusach i temacie i gościa obrażasz bo mu się gierka nie podoba ale spoko nie jesteś :)

No nie jestem. To bardzo bardzo dobra gra, jedna z najlepszych w tym roku i na ps4 ogólnie, ale np Nier: Automata zrobiła na mnie większe wrażenie tak całościowo.

Nie obrażam za to że mu się nie podoba. Jego prawo. Ale jak koleś zajmuje się recenzjami i chce by jego zdanie się liczyło, to wypada starać się być obiektywnym. Pisałem w odp na status że spoko jakby dał Tlou2 jako #1 rozczarowanie roku. Jego prawo i to totalnie subiektywna lista.

 

Te jego wrzaski też nudne się zrobiły.

Tyle. 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...