Skocz do zawartości

Video shows o grach


Rekomendowane odpowiedzi

Jak by tylko level scaling był słaby to jeszcze pół biedy, w FF8 cały gameplay to jest ściek. Nielimitowane limit breaki, podpinanie magii po staty (przez co kompletnie się jej nie używało), draw system, najlepsze przedmioty zdobywane w karciance, przesadzone summony (których moc można było zwiększyć mashując :PS_square:), kasa zdobywana za robienie testów. Wszystko tam jest zepsute, jak bym rozbił na oceny cząstkowe to grafika i muzyka 10/10, fabuła 8/10 (bo świat przedstawiony i design były fajne ale część postaci średnia), gameplay 2/10.

Odnośnik do komentarza

O jaki fajny temat na forum.

 

Ja od siebie polecam.

https://youtu.be/WiSHG_y7MK8

 

Fajny kanał robiący retrospekcje starych i nowych gier. Nigdy nie grałem w Silent Hill i widziałem, że już nie zagram, więc obejrzałem materiał to dosłownie miałem ciarki na plecach podczas słuchania o dwóch pierwszych częściach. Gorąco polecam 

Odnośnik do komentarza

Szukając info o cenzurze South Park: The Stick of Truth na PS4 przypomniał mi się kanał poświęcony niemal w całości cenzurze, zmianom i podobnym modyfikacjom różnych wydań gier:

 

https://www.youtube.com/@CensoredGaming/videos

 

O wielu zmianach można nawet nie mieć pojęcia, jeśli się nie zagłębi w temat. Zarazem intrygujące, że takie modyfikacje cały czas mają miejsce, niekoniecznie konsekwentnie, ani logicznie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

W sumie nie będę robił offtopica w temacie wyjściowym, więc podrzucę tutaj (wstępnie chciałem odp @maciucha w temacie Konsolowa Tęcza). Nawiązując do tamtych postów - LGR to jest król growego jutuba, jak lew jest król dżungli. Nie wiem, ile lat go oglądam, ale pewnie z 15.

 

I przy tej okazji mogę dać polecajkę laski z europy, która robi bardzo przyjemny content ENG. Na pierwszy strzał Burnout 3:

 

 

 

I stary... pilot Logitech:

 

 

Trochę w klimacie LGR, bo też gry i stare graty.

Edytowane przez ProstyHeker
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...