Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Mam konsolę od lutego i choć wszystko śmiga po bożemu, z padem włącznie, to kilka razy - średnio co miesiąc - w jakiejś grze ni stąd, ni zowąd system zamyka grę, wrzucając komunikat "błąd aplikacji... numerki...". Mieliście coś podobnego?

Miałem raz podobną akcję, miesiąc temu około i sam nie wiem co to było. Drugi raz się nie powtórzyło :D

Odnośnik do komentarza

 

przypadkiem trafiłem na coś takiego

PROFESJONALNY ZESTAW PRZECIWPYŁOWY PS4 ANTY KURZ

http://allegro.pl/profesjonalny-zestaw-przeciwpylowy-ps4-anty-kurz-i4682595984.html

 

o co tu chodzi, jak to ma działać ogarnia to ktoś?

 

Dostajesz zatyczki na usb i inne wejścia, do tego dostajesz kawałki jakiegoś materiału który przykładasz do otworów wentylacyjnych po boku konsoli i  do tego masz te kratownice by przytrzymało to. Od zwykła ochrona anty kurzowa by nie zakurzyło się wnętrze konsoli.

Ja do takich spraw mam zwykłą pompkę do wody od akwarium i sprawa załatwiona 

 

 

to ja zrozumiałem, ale przecież jak zakryjemy te otwory wentylacyjne to konsola będzie sie dusić, któredy będzie uchodzić ciepłe powietrze, tego nie czaje

zakrywanie tych otworów wentylacyjnych nie ma sensu

Odnośnik do komentarza

Mam PS4 od kilku dni i ogólnie muszę przyznać, że jestem rozczarowany. Interfejs jest niezbyt atrakcyjny. Kupiłem PS Plus co dało mi jedynie dostęp do jakichś trzech gier, które przypominają gry z pegazusa... Demek do pobrania jest zaledwie dziewięć z czego połowa to gry sportowe, które mnie nie interesują. Dla nowego właściciela konsoli z skromną biblioteką grę demka to bardzo przydatna rzecz do poznawania nowych gier. Aplikacji jest zaledwie sześć. Brakuje mi apek do youtube i dailymotion. Ogólnie nie tego się spodziewałem i mimo iż konsola jest już w salonie od tygodnia, to częściej sięgam po Xboxa 360... Dam jeszcze temu trochę czasu i jeżeli nie zmienię zdania, to sprzedaje i ogarniam XONE.

Edytowane przez Martyn
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam PS4 od kilku dni i ogólnie muszę przyznać, że jestem rozczarowany. Interfejs jest niezbyt atrakcyjny. Kupiłem PS Plus co dało mi jedynie dostęp do jakichś trzech gier, które przypominają gry z pegazusa... Demek do pobrania jest zaledwie dziewięć z czego połowa to gry sportowe, które mnie nie interesują. Dla nowego właściciela konsoli z skromną biblioteką grę demka to bardzo przydatna rzecz do poznawania nowych gier. Aplikacji jest zaledwie sześć. Brakuje mi apek do youtube i dailymotion. Ogólnie nie tego się spodziewałem i mimo iż konsola jest już w salonie od tygodnia, to częściej sięgam po Xboxa 360... Dam jeszcze temu trochę czasu i jeżeli nie zmienię zdania, to sprzedaje i ogarniam XONE.

Zawsze można najpierw poczytać to i owo przed wywaleniem prawie 2 tysi na sprzęt...
Odnośnik do komentarza

Kurde już mnie zaczyna irytować sprawa z tą lśniącą powierzchnią obudowy konsoli... rysuje sie od patrzenia ;o Zacząłem ją juz przeceirać siciereczką to ekranu telefonu, a to nadal rysuje powierzchnie jak cholera. Jest jakas metoda na pozbycie sie tych zarysowań. Konsole mam od ok miesiąca a wygląda jakby miała z rok

Odnośnik do komentarza

a nie przesadzasz troche?  ja też bywam pedantem, ale nie w tym przypadku

przecieram konsole mieką szmatką co kilka dni bo bardzo lubi zbierać kurz

jest sporo micro rysek na błyszczącej części, widać je tylko pod światło jak sie przyjrzeć

z(pipi)ali z tym plastikiem mogli zrobić po prostu matowy, ale jest jak jest

 

radziłbym nie przejmować sie tym i super sie nie przyglądać

wyobraz sobie, że xbox ponoć cały wykonany jest z takiego błyszczącego plastiku

Odnośnik do komentarza

Kurde już mnie zaczyna irytować sprawa z tą lśniącą powierzchnią obudowy konsoli... rysuje sie od patrzenia ;o Zacząłem ją juz przeceirać siciereczką to ekranu telefonu, a to nadal rysuje powierzchnie jak cholera. Jest jakas metoda na pozbycie sie tych zarysowań. Konsole mam od ok miesiąca a wygląda jakby miała z rok

 

Po cholerę przecierać tę lśniącą warstwę?

Odnośnik do komentarza

 

Kurde już mnie zaczyna irytować sprawa z tą lśniącą powierzchnią obudowy konsoli... rysuje sie od patrzenia ;o Zacząłem ją juz przeceirać siciereczką to ekranu telefonu, a to nadal rysuje powierzchnie jak cholera. Jest jakas metoda na pozbycie sie tych zarysowań. Konsole mam od ok miesiąca a wygląda jakby miała z rok

Po cholerę przecierać tę lśniącą warstwę?

Przecieram z kurzu. Tym bardziej ze czarna powierzchnia łapie wszystko po kilku godzinach

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

 

You may already know that PS4’s upcoming system software 2.00, codenamed Masamune, adds some big features including Share Play, YouTube support, and Themes – but the updates don’t end there. I have personally stated in past blog posts that we listen to our fans. PlayStation has heard gamers when they say they want more ways to find friends to play with, and more ways to personalize their PS4. With this update, we’ve added a Players You May Know tile, the ability to listen to your music while gaming, the option to change the look of your PS4 experience, and easier ways to sort and filter your library of content on PS4.

http://blog.us.playstation.com/2014/10/16/ps4-system-software-preview-usb-music-player-new-home-screen-colors-more/

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...