Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Telefonicznie zgłosiłem. Potem dwa razy jeszcze dzwoniłem. Na koniec dostałem emaila że zgłaszają sprawę administratorowi i że mam odpisać na tego emaila po 2 tygodniach. I się tak bujam z nimi. Email z korespondencji poniżej:

pomoc@playstation-cok.pl

 

Tutaj całość:

 

 

Kontakt:
Centrum Obsługi Klienta PlayStation
Infolinia: 22 397 89 24 ( opłata wg. taryfy operatora )
Godziny: pon.-pt. 10:00-18:00,
Email: pomoc@playstation-cok.pl

http://www.psxextreme.info/topic/100791-playstation-plus-faq-pierwszy-post/

 

 

Odnośnik do komentarza

Dostałem odpowiedź i nie uwierzycie.

 

Dziękujemy za skontaktowanie się z Centrum Obsługi Klienta PlayStation.

 

Jeżeli wyraża Pan chęć otrzymywania informacji reklamowych, oraz promocyjnych może Pan to zmienić zarządzając swoim kontem SEN. Proszę się zalogować na swoje konto SEN z poziomu komputera korzystając ze strony sony.com/sen – wejść w zakładkę – preferencje dotyczące zawiadomień, w której to może Pan zaznaczyć:

*Chcę otrzymywać informacje na temat produktów i usług PlayStation®.

*Chcę otrzymywać informacje od wybranych firm.

Po czym kliknąć – aktualizuj ustawienia.

 

Pozdrawiam,

Artur

 

Odnośnik do komentarza

Gumy w analogach zostały poprawione w konsolach o re.wizji 4b i w górę. Co nie znaczy, że i w nich mogą się zdarzyć awaryjne gumy, jednak szansa jest mniejsza. Poza tym to loteria, bo niektórzy nawet w konsolach premierowych mają idealne gałki. Ja mam 4b już kilka miesięcy i jak dotychczas jest ok. O re.wizjach więcej tuta jhttp://www.ppe.pl/blog-6881-4610-wersje_i_daty_produkcji_playstation_4__sprawdz_z_jakiego_miesiaca_roku_jest_twoja_konsola__.htmlI moderatorzy nie lubią tego słowa bo po napisaniu go normalnie wychodzi "kupa". Chyba dlatego, że przesadzaliśmy z sugerowaniem się tym przy kupnie konsoli, no ale wiadomo tani sprzęt to nie jest. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj dostałem kolejną odpowiedź w sprawie niedochodzących maili. No nic, poczekam do końca tygodnia.

 

Pańska sprawa zostanie zgłoszona do administratora. Prosimy o kontakt po upływie kilku dni.

 

W razie jakichkolwiek dalszych pytań czy problemów proszę o ponowny kontakt z naszym Centrum Obsługi Klienta.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza

mam PS4 już 7 mscy i tak myślałem o przeczyszczeniu jej, w tych kratkach w środku zebrało sie już pewnie troche kurzu

ktoś ma jakiś patent na to?

 

myślałem wstępnie o sprężonym powietrzu, psiuknąć po bokach konsoli w te kratki, ale te pojemniki przeważnie mają duże ciśnienie i nie jestem do końca przekonany

Odnośnik do komentarza

Warto sprzedać całą kolekcję gier, konsol i zakupić ps4? Co o tym sądzicie?

Warto, ale nie za cene kolekcji do ktorej masz sentyment, badz jakiekolwiek przywiazanie. Ja tak zrobilem ze swoja ps3 i teraz bardzo zaluje.. poszla do braciaka, co i tak nie ma znaczenia, bo pozostala po niej pustka i wspomnienia tylko :(

Odnośnik do komentarza

 

Warto sprzedać całą kolekcję gier, konsol i zakupić ps4? Co o tym sądzicie?

Warto, ale nie za cene kolekcji do ktorej masz sentyment, badz jakiekolwiek przywiazanie. Ja tak zrobilem ze swoja ps3 i teraz bardzo zaluje.. poszla do braciaka, co i tak nie ma znaczenia, bo pozostala po niej pustka i wspomnienia tylko :(

 

 

Dokładnie o tym samym mówie, ja pozbyłem się psx, ps2 oraz dc żeby kupić chyba nowego kompa to byla zla decyzja :frog: 

Odnośnik do komentarza

Dobra. Mija już ponad rok od PS4 na rynku i mam pytania (dla tych co już mają jakieś tam doświadczenie z grami na ps4):

 

- Jak jest z tymi instalkami? Faktycznie krótsze?

- Czy loadingi wydaja się krótsze w stosunku do PS3?

- czy framerate wydaje się być mniejszym problemem? Czy znów czuć ciągle przycinki jak na PS3?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...