Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zauważyłem że podczas uruchomionej gry, kiedy naciśnie się przycisk Playstation i aplikacja jest włączona w tle, to przy tych nowych motywach dynamicznych u góry ekranu pojawiają się migające artefakty( jakieś błędy graficzne). W podstawowych motywach "płynąca woda" tego nie zauważyłem, ale już przy uruchomionym w tle DriveClubie pojawiają się artefakty, to samo z GTA V. Jeśli zamknie się aplikację to błędy( w formie miniaturowych kwadracików) znikają, czy ktoś również zauważył takie zjawisko u siebie? Pozdrawiam.

Rowniez u mnie
Odnośnik do komentarza

Witam,

Przymierzam się do kupna PS4 jednak jak iż do tej pory zawsze grałem na Xboxie mam kilka pytań. (Tak wiem , że one są na poziomie totalnego laika )

1. Czy jak kupię PS4 to dostanę jakiś gratisowy okres PS PLUS?

2. Czy pełne wersje gier które są dostępne w danym miesiącu na PS PLUS zostają u mnie na stałe? czy tylko na ten dany miesiąc?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jest to tak nielegalne, że aż Sony opisało w swoim FAQ jak to zrobić:

- http://faq.pl.playstation.com/app/answers/detail/a_id/7938/session/L2F2LzEvdGltZS8xNDE4NTU4MTc2L3NpZC8xbjFWWFM5bQ%3D%3D

- http://pl.playstation.com/ps4/support/#tab-657263

 

Tylko, że w przypadku ps4 nie można tego zrobić na chwilę, żeby tylko ściągnąć zawartość. Żeby znajoma miała dostęp do Twojej zawartości, będzie musiała:

- logować się za każdym razem na Twoje konto

- albo ustawić Twoje konto jako główne konto na swojej konsoli - wtedy będzie mogła grać na swoim koncie, ale to wprowadza ograniczenia dla Ciebie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie za bardzo wiem gdzie zadać pytanie ale mam pewien problem.A raczej znajomy.Dzisiaj kupił konsolę model chu 1116a (taki sam mam ja ,kupiłem miesiąc temu),podłączył wszystko próbował skonfigurować sieć przez wifi i nagle trach.Zwis konsoli-po tym co się stało jest niemożliwe załączenie konsoli.Próbowałem mu doradzić żeby włączył tryb awaryjny ale twierdzi że nic się nie dzieje ,a raczej dzieje się to samo  -próba włączenia i po 2 -3 sekundach konsola się wyłącza (całkowity brak możliwości wejścia w ten safe mode-brak teog drugiego piknięcia). Próbował także z wyjęciem dysku ale to też nie poskutkowało.Konsola na początku się włączyła ,pochodziła 5 minut i przy próbie wyszukania sieci wifi szlag trafił.Może jakieś porady czy pozostaje tylko serwis ?Bo co to za radocha jak człowiek kupuje konsolę i w 1 dniu mu już ją szlag trafia.

Odnośnik do komentarza

Niech nie oddaje na gwarancje do serwisu, tylko jako niezgodność towaru z umową do sklepu.

Dokładnie miałem to pisać jako niezgodność towaru i sklep ma obowiązek wymienić jak nie to oddać kasę i nie ważne, że nie mają teraz na stanie konsoli na wymianę (Haha jasne nie mają a jak za 5 minut ktoś przyjdzie kupić to się znajdzie)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

macie jakiś patent na małą predkość pobierania?

patch do Lorda pobiera mi w tej chwili jakieś 100-150kb/s wtf :/

pobierałem niedawno Garden Warfare i tam szło sporo szybciej, nie masz ale chociaż po 1mb/s

 

jeszcze tak wolno mi nie pobierało, wysyłam w tej chwili filmik na youtube i idzie szybciej niż pobieranie

test łacza z konsoli wskazuje prawidłowo 12mbit

dawniej latało zawsze 1.5mb/s jak coś pobierało i to ZAWSZE !!

 

po tej aktualizacji 2.0 chyba zaczeły sie akcje z predkością pobierania

tak jakby Sony celowo to zmniejszyło, aby PSN chodził stabilnie, na który nie można narzekać od jakiegoś czasu

 

any idea jak przyspieszyć download speed?

ktoś ma podobny problem?

Odnośnik do komentarza

Serwis albo tak jak pisze Square.

Mi padła też pierwszego dnia po zakupie i pozostał tylko serwis, bo nie chcieli wymienić od ręki (a kupowałem w RTV Euro AGD!).

 

To idź do bardziej ogarniętego sprzedawcy bo ten na którego trafiłeś to jakiś frajer. Kupiłem aparat soniaka w Sobotę koleżance na urodziny i dopiero w Niedziele gdy już rozpakowała okazało się że ma uszkodzoną stabilizację obrazu. Aparat działał, robił zdjęcia ale bez stabilizacji. Zwieźliśmy aparat do tego samego sklepu i od ręki wymienili na drugi egzemplarz. Facet powiedział że gdyby nie mieli na stanie to oddali by kasę. 

 

Konsole mają wymienić.

 

 

wszystko zalezy od tego jaka masz re.wizje

 

 

Weź przestań bo duchy rewizji będą się dla Fanka po nocach śniły  :D

 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...