Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Jakiś czas temu kupiłem ps4, grałem głównie w Mortal Kombat XL i wszystko szło ładnie i płynnie. Aż do czasu. Ostatnio grałem z kuzynem w MK i podczas rozgrywki nastąpił crash. Po ponownym odpaleniu wyskoczył komunikat "Nie wyłączono ps4 prawidłowo". Od tego czasu za każdym razem kiedy odpalę MK po 5 minutach rozgrywki jest crash. Dodam tylko, że próbowałem już odinstalować MK i ponownie instalować i nic to nie dało. Przy innych grach nie mam tego typu problemu, mogę grać tyle, ile mi się podoba bez żadnych nieprawidłowości. Crash występuje tylko podczas grania w MK (jak już się załaduje plansza itd). Mam stały dostęp do internetu (używam Wifi, nie kabla) do tego próbowałem nawet podłączyć do osobnego gniazdka. Czy wiecie może o co chodzi? Będę wdzięczny za jakąkolwiek informację. Pozdrawiam, Tomek

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Mam takie pytanie czy jest szansa np mam dwa loginy na moim ps4 ,jedno konto jest moje drugie dziecka ,chciałbym ze jak dziecko sie loguje na swoje konto żeby nie widziało moich gier ! czy jest taka szansa

https://www.playstation.com/pl-pl/get-help/help-library/my-account/parental-controls/parental-controls-on-playstation-4/

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Elo chłopaki i dziewczyny co czas spędzony przed konsolą liczą na dni, a nie godziny. Potrzebuję porady dot. zakupu konsoli Plejstejszyn cztery. Moją przygodę z konsolami zakończyłem w 2015 jako posiadacz PS3 i nie bardzo orientuję się jakie modele są na rynku, czym się różnią i w który warto zainwestować ciężko zarobione pieniądze. Warto brać cokolwiek innego niż Pro? Jakie są faktyczne różnice pomiędzy Pro a podstawową wersją? Jest dostępne coś jeszcze poza pro? Jakich modeli/serii warto unikać, a jakimi warto się zainteresować? Jaki rozmiar dysku rozsądnie wybrać? Co się w PS4 psuje najczęściej (np. w PS2 był to laser, X360 miał RODa etc.)? Coś jeszcze o czym nie pomyślałem, a powinienem? 

Odnośnik do komentarza

Bierz PS4 PRO bo do wyboru masz jeszcze PS4 Slim ale bez optyka, jak byś chciał inwestować w dysk to warto wziąć 1TB bo jednak bazowe 500gb to trochę mało.

Różnice między PS4 a Pro to głownie rozdziałka, w kilkunastu grach lepszy framerate oraz wykorzystanie HDR w nielicznych grach (z którego nie skorzystasz jeśli nie masz telewizora 4K z obsługą hdr) ale rożnica cenowa jest tak mała, że w ogole nie warto brać pod uwagę slimki.
Możesz sobie ogladać Netlixa w 4k, gry chodzą w dużej mierze stabilniej (dostawały patche lub wykorzystuja tzw boost mode czyli opcja w konsoli, która wykorzystuje moc PRO w grach). W PS4 za bardzo nie ma jakiś szczególnych elementów, które sie psują więc nie ma co się przejmować.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Bierz Pro, skoro nie masz jeszcze żadnej plejki. Pro jest właśnie dla takich jak Ty, którzy wrócili po przerwie i mają ochotę się zabawić :)

Sam kupiłem Pro, z tym że z PS3 przesiadłem się na PC, a rok temu wziąłem PRosiaka na premierę i to było to: od razu ograłem remastery z PS3, bo jednak jestem dość nostalgiczny:).

Jeżeli ktoś ma zwykłe PS4, to raczej nie opłaca mu się zmiana sprzętu, ale Ty jako świerzak - bierz wersję Pro. W przyszłości wymienisz TV na 4K HDR (jak jeszcze nie masz) i znowu przeżyjesz szok graficzny.

Moim zdaniem 4K to pic na wodę, ale HDR... to robi różnicę. I to większą niż 1080p/720p, czy 30/60 klatek.

Odnośnik do komentarza

Szanowni,

posiadam klasyczne PS4 i właśnie wymieniłem telewizor z FHD na 4K. Dotychczas grałem tylko w Dark Souls 3 i pojawił się problem. Gdy w grze dość szybko zmienia się tło (świat się kręci), to wokół postaci występuje... jakby aureola jakaś galareta. Jest niewielka, ale widoczna, przez chwilę, do czasu aż tło/świat się uspokoi. 

Zastanawia mnie, czy to wina telewizora (philips 55PUS7502), czy PS4 jest za słaba do wyświetlania 4K. Czy ktoś z Was po wymianie FHD na 4k zauważył coś podobnego?

Odnośnik do komentarza

dzięki koledzy! zobaczę co przyniesie czarny piątek, ale dzięki wam wiem, że dla osoby, która zamierza grać na 10 letnim monitorze full hd 24" to nie ma większej różnicy, którą konsolę weźmie XD

 

Oczywiscie ze wciaz jest różnica, zwlaszcza w plynnosci.

Odnośnik do komentarza

 

dzięki koledzy! zobaczę co przyniesie czarny piątek, ale dzięki wam wiem, że dla osoby, która zamierza grać na 10 letnim monitorze full hd 24" to nie ma większej różnicy, którą konsolę weźmie XD

 

Oczywiscie ze wciaz jest różnica, zwlaszcza w plynnosci.

 

Zwłaszcza na Pro xD  

Odnośnik do komentarza

Ja twardo nastawiam się na kupno Slima, bo jednak te zalety Pro aż tak mnie nie przekonują (grać będę i tak w 1080p, a kilka płynniejszych gierek nie jest dla mnie uzasadnieniem wydania paruset złotych więcej - cebulę i idę w kierunku jak największej budżetowości, bo i tak nie jaram się już tak bardzo graniem, a już na pewno nie ustawieniami graficznymi. Tyle, że o ile z miesiąc, dwa temu widziałem w chooj Slimów 500gb w okolicach ~1000 zł (stówa więcej za 1TB), tak teraz ciężko mi znaleźć cokolwiek poniżej 1150 zł lol. Co to za tendencja dziwna ? Kur.wa też bym se już pograł, nie widzi mi się czekać do czarnego piątku, zresztą w Polsce i tak nie ma co liczyć na cuda.

 

Tymczasem w Tesco w UK parę tygodni temu : 

 

comment_77copdrSbsKrrDNdkEPHZNjIcsgZx0DB

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kamerka? Bajer w until dawn - w pewnym momentach jak coś wyskoczy strasznego, to kamera nagrywa Twoje wystraszenie.

W terraway, pokazują stwórcę świata i widzisz w kamerze siebie.

Jest kilka gier wspierających kamerkę - do obczajenia na Wikipedii. Kupiłem z myślą o vr, ale ostatecznie vra nie kupiłem:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...