Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem ps4 App na tel i pytanie czy da się na niego strumieniowac rozgrywkę? Tel i konsola są podpięte do jednej sieci wifi i jest opcja "drugi ekran" i informacja, że nie jest obecnie używany. Pytanie czy mając apke na smartphone jest ona użyteczna do czegoś innego niż oglądanie różnych głupot?:) może brakuje playstation Tv? Bo nigdy tym urządzeniem się nie interesowałem a ono Pomoc coś tam streamuje:)

Odnośnik do komentarza

To ktoś jeszcze na VR gra? Hardware umiera szybciej niż WiiU.

 

Szkoda, że tak szybko znika wsparcie od devow produkujących gry pod VR. A Move do PS4 poza goglami jest całkowicie zbędny.

Absolutnie nikt się tego nie spodziewał. Słusznie wyśmiewano tych, co śmieli wątpić w tą technologię i zaangażowanie Sony.

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że co do VR, to jestem tylko stratny cenę za kamerkę. Tak bym się wkurzył, jakbym miał wydać 2 klocki i sprzęt zbierałby kurz.

Może w kolejnych wersjach się skuszę, tylko musieliby jakoś ograniczyć kable, a i mam obraz 4K pod HDMI i za każdym razem, gdybym chciał użyć PS VR, musiałbym przekładać kable...

Odnośnik do komentarza

Troche skasztaniłem sprawę... Mianowicie kupiłem w Niemieckim Gamestopie (Bo mieszkam między Helgami i Hansami) Call of Duty Infinite Warfare Legacy Edition z kodem na MW1 (Głównie kupiłem dla MW1 bo IW to to nie powinno istnieć). Nie przeszło mi przez głowe, że mogę mieć problem z regionem kodu, który jest niemiecki a moje konto PSN Polskie... No i nie wchodzi. Płacz i zgrzytanie zębów bo już doczytałem, że regionu konta nie można zmienić (w Xboxie można  :teehee: ). Kiedyś był myk, że kupowało się gierki i inne pierdoły mając drugie konto na inne państwo na konsoli, ściągało się i grało na Polskim. Czy taki myk przejdzie mi z kodem na MW1? Dodam, że mam niemieckie konto do konsoli, które założyłem w celu zakupu Ratcheta. Gierka działała ale po aktualizacji już nie mam do niej dostępu jeśli o Polskie konto chodzi.

Odnośnik do komentarza

Tak, załóż kolejne, niemieckie konto i ustaw na nim swoją PS4 jako domową, wklep kod, włącz ściąganie gierki i od tego momentu możesz się przelogować na swoje konto i normalnie na nim grać w CoD-a z niemieckiego konta.

 

Ja mam amerykańskie konto do gierek za dolary i z Humble Bundle i normalnie działa.

Odnośnik do komentarza

Dluzej trzyma bateria, gałki nie schodza jak skóra po opalaniu, lepiej mi lezy w dloni, czuc jakby solidniejsze wykonanie. Moje osobiste odczucia.

 

Dokładnie, od kiedy kupiłem v2 na starym padzie mi się grać nawet nie chce. Niby to samo, a jednak dwójeczka wypada super przy starszym kontrolerze. 

 

A jak odróżnić? No najłatwiej to właśnie po pudle, ewentualnie jak masz do porównania to elementy typu d pad i reszta buttonów są bardziej ciemnoszare na v2, w porównaniu do czerni na starszych. Pad też jest bardziej "matowy" w miejscu tych przycisków. 

Edytowane przez messer88
Odnośnik do komentarza

Będę na dniach sprzedawał PS4 i naturalnie chcę usunąć wszystkie ślady z dysku zostawione przeze mnie i moje główne konto, ale jednocześnie chciałbym zachować  jedno konto z grą (do którego nie mam passów), żeby ogłoszenie ładniej wyglądało na olx  :ragus:  Rozumiem, że w takim razie factory reset odpada, bo wtedy usunie się również to konto z gierką. Czy wystarczy, że zuploaduje save'y do PSN, wyłączę konsolę domową na moim koncie i wtedy je usunę? Nie chcę, żeby ktoś miał dostęp do mojej biblioteki gier z glównego konta :[

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

v2 wieje mi tandetą na kilometr 
trzeszczy, jest śliski i jakiś taki 'tani'... ;/

co do zestawu Hama - to już zawsze więcej niż nołnejmy z allegro, thx :)

/jak tak przeglądam internet to widzę, że analogi od pada xbone prawdopodobnie pasują do DS4 - to może być strzał w dziesiątkę!

cDZCJzk.jpg

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...