Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Po co dzwonić? Wchodzisz z pc wybierasz nie pamiętam hasła i wysyłają ci nowe na maila którego miałeś podanego podczas pierwszej rejstracji;-) proste jak budowa cepa:-P

Przecież napisał że nie pamięta hasła i emaila....

Odnośnik do komentarza

Panowie mam taki dziwny problem. Mianowicie jak gram w bf4 i mam zwieche gry i nic sie nie da zrobić tylko wyjsc do menu konsoli to automatycznie mój amplituner nie dostaje dźwięku przez kabel optyczny. Nie chodzi o samego bf tylko konsola ma jakiś blad bo w menu tez dźwięku juz nie mam a dioda sygnalizująca w ampli ze dochodzi dźwięk miga. No i teraz najlepsze.Jak w menu ustawie dźwięk po hdmi pomimo ze hdmi mam tylko poprowadzone do monitora dźwięk wraca ale tylko stereo.Jak wylacze konsole i wlacze i zmienie znowu na dts bitstream to znowu wszystko dziala do pierwszej zwiechy bf. Jak myslicie wina leży po stronie konsoli czy gry ktora wywala ogólnie dźwięk? Wcześniej mialem problem z brakiem obrazu w monitorze ale jak sie okazalo nie mialem hdcp.

Odnośnik do komentarza

czy wy też macie problemy jeszcze z siecią ? Właczam konsole, loguje mnie błyskawicznie, ale klikając na "Co Nowego" czy wchodząc w "PSN" mam ciągłe wczytywanie. Wchodzac już np w znajomych i patrząc co robią wszystko ładuje sie błyskawicznie.Kilkukrotne wylogowywanie i logowanie sie oczywiście poprawia ten problem, ale to żadne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza

Nie działają te usługi w Polsce i koniec kropka.

Ale ja używam zagranicznego konta na USEJ założone i nie przebywam w Polsce. Próbowałem używać VPN ale to samo :confused:.  Okej rozwiązałem problem zalogowałem się na konto z FI i tutaj ładnie działa Unlimited i reszta.

Edytowane przez ramirez19pl
Odnośnik do komentarza

Head set na kabel ?! Kiedy tysiące posiadaczy Sony Pulse wręcz żąda natychmiastowej współpracy z PS4. 

 

jest synchronizacja z facebook jak na ps3 czy nie ma (trofea itd) ??

 

Zakładając swoje konto była taka możliwość i ją wybrałem, ale podczas zdobywania trofeów nie pojawiają się one na PSN, są tylko te z PS3. 

Odnośnik do komentarza

Małe info dla używających opcji Share - po kilku testach wygląda na to, że aby inni mogli obejrzeć wasze filmiki i screenshoty (z poziomu PS4) konieczne ustawienie na konsoli w opcjach facebooka "Kto może oglądać moje posty" - "Publiczne".

 

Przy ustawieniu na "Znajomi" lub cokolwiek innego filmik pojawia się na ekranie "Co Nowego" ale odtworzyć go nie można :/

Dziwne jest też to że jak ktoś usunie swój filmik z facebooka to nie znika on z "Co Nowego", po prostu nie można go odtworzyć.

 

Mogę oczywiście się mylić, ale szybkie wrzucenie dwóch filmików na dwóch różnych ustawieniach prywatności zdaje się to potwierdzać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...