Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

BF4 pomimo, że świetna gra to powoli zaczynam bać się o konsolę przez niego. Wczoraj podczas grania chciałem odczytać wiadomość, wszedłem do menu przez PS button i główne menu mi się zawiesiło na 30 sekund po tym czasie odblokowało się ale w grze cały czas na ekranie widoczny był profil znajomego (na całym ekranie podczas gry). Znajomy miał gorszą przypadłość bo po wywaleniu errora konsola zaczęła coś sama wczytywać z płyty, ciężko opisać ale napęd zaczął wyć jak by pracował na 200% te przypadki występują tylko w BF4.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj gralem na stadzie na konsoli Playstation 4 i potwierdzam to co pisalem po wczesniejszych obserwacjach - nie podoba mi sie ten nowy joypad. Plastik wokol krzyzyka i przyciskow funkcyjnych jest za plaski i wyglada tandetnie, sam tochpad jakos sie rusza (wiem, ze klika) i nie wyglada solidnie, analogi i ta guma na nich tez jakos mi sie nie podobala.

Calosc wyglada jak jakas tania podrobka Dualshocka i tyle.

Edytowane przez saptis
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Panowie wrzucam screenshoty na FB i raz, że pojawiają się podwójnie to na dodatek są marnej jakości, da się to jakoś zmienić? Natrzepałem ich ponad 100 (ładne widoczki) i chciałbym jakoś spożytkować :)

To coś nie tak. Powinny być ładne screeny. Zapodaj tutaj jednego to zobaczymy jakie one brzydkie.

a co z płytą jak nagram na dvd  lub bluray(mp3 lub mp4, xvid, avi) też nie odczyta ??

Film na DVD czyta normalnie, Audio CD nie rozpoznaje. Płyt blue ray jeszcze nie sprawdziłem, bo nie mam żadnych. Oryginalny film na blue ray czyta normalnie ale jak z takim nagranym własnoręcznie to nie wiem. Z czego wiadomo mp3 ani audio cd nie są wspierane na dzień dzisiejszy Yoshida zapewniał, że porozmawia z inżynierami i mają zobaczyć co da się zrobić. Kiedyś tam pewnie dodadzą. Tutaj link do Tweeta https://twitter.com/yosp/status/395661158205501440

Edytowane przez ramirez19pl
Odnośnik do komentarza

"Lezenie" to juz inna sprawa bo grubsze "gryfy" lepiej leza w dloni - to fakt, ale samo wykonanie pada jest marne.

Jeśli wykonanie DS3 jest dla Ciebie lepsze to...może masz nie tą konsolę? :)

Pierwszy Sixaxis to było dopiero Made in China. Lekkie, trzeszczące, gałki siadały po pół roku grania. W DS3 szału też z tym plastikiem nie ma. Gałki luźne, po pewnym czasie można je wykręcać jak pokrętła. Jak palce się spociły to ładnie zjeżdżały z "grzybków". Czepiasz się?

 

Odnośnik do komentarza

 

"Lezenie" to juz inna sprawa bo grubsze "gryfy" lepiej leza w dloni - to fakt, ale samo wykonanie pada jest marne.

Jeśli wykonanie DS3 jest dla Ciebie lepsze to...może masz nie tą konsolę? :)

Pierwszy Sixaxis to było dopiero Made in China. Lekkie, trzeszczące, gałki siadały po pół roku grania. W DS3 szału też z tym plastikiem nie ma. Gałki luźne, po pewnym czasie można je wykręcać jak pokrętła. Jak palce się spociły to ładnie zjeżdżały z "grzybków". Czepiasz się?

 

 

 

 

Nie nie czepiam sie, jestem hejterem i fanboyem micro$oftu.

Nie spinaj sie tak, ma prawo mi sie nie podobac, aha i pozostaje poki co przy Dualshocku 3 bo i tak PS4 narazie nie kupuje.

 

Co za czasy - nawet nie mozna napisac, ze mi sie cos nie podoba bo juz sie czepiam, albo jestem hejertem, fanboyem czy innym trollem.....

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

 

możesz zamiast do powiadomień od razu wejść do wiadomości ^^

 

Można, ale mimo wszystko to wyjście do głównego menu -> znajomi -> itd. O ile dobrze pamiętam na X360 dało się od razu zobaczyć wiadomość jeśli kliknęło się guide btn w momencie pokazania się powiadomienia.

 

tu powinno byc podobnie przynajmniej dziala jak dostaje zaproszenie do imprezy to od razu przenosi mnie do wiadomosci zaproszenia

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak wy, ale uważam że cały ten Share rozwiązali póki co strasznie bez tołku, wręcz kretyńsko. Za każdym razem jak chce do niego wejść robi screenshota, nawet w menu. To samo z nagraniami - chce zobaczyć jedynie poprzednie filmiki to przy kliknieciu share zapisuje mi kolejny. Powinno być tak:

 

- jedno kliknięcie - wejście do menu

- szybkie dwukrotne kliknięcie - zrobienie screenshota

- przytrzymanie przycisku - stworzenie nagrania

 

I samo nagranie trwające 15 minut bez możliwości skrócenia to głupota. Powinno być jak to jest z Nvidia Shadow Play na PC - możesz sobie ustawić ile minut nagrania od wciśnięcia ma zachować - od 1minuty do 15 minut. Człowiek strzeli gola albo ustrzeli ładnego heda, chce to zachować to musi potem wycinać jeden moment z 15 minutowego filmiku.

 

Sama edycja i wycinanie też wymaga poprawek - do obróbki używane są tylko krzyżyk, kółko oraz L2/R2, a kwadrat i trójkąt są nieużywane chociaż przydałoby się.

Odnośnik do komentarza

 

Panowie wrzucam screenshoty na FB i raz, że pojawiają się podwójnie to na dodatek są marnej jakości, da się to jakoś zmienić? Natrzepałem ich ponad 100 (ładne widoczki) i chciałbym jakoś spożytkować :)

To coś nie tak. Powinny być ładne screeny. Zapodaj tutaj jednego to zobaczymy jakie one brzydkie.

 

 

wszystko jest ok,  ja też tak mam. Wchodzisz na FB i samo zdjęcie nie wiedząc czemu jest w słabej jakości - w sensie jest małe.

jak już opublikujesz fotę, wejdź w nią na FB (kliknij na nią, wtedy po lewej masz zdjęcie a po prawej komenty), najedź mychą na fotę i na dole masz menu. Z menu wybierz Opcje i Ściągnij Zdjęcie i wtedy na dysk zejdzie Ci wersja FHD, duża. Fotę możesz potem dać na tapetę, na imageschacka czy co tam chcesz :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak wy, ale uważam że cały ten Share rozwiązali póki co strasznie bez tołku, wręcz kretyńsko. Za każdym razem jak chce do niego wejść robi screenshota, nawet w menu. To samo z nagraniami - chce zobaczyć jedynie poprzednie filmiki to przy kliknieciu share zapisuje mi kolejny. Powinno być tak:

 

- jedno kliknięcie - wejście do menu

- szybkie dwukrotne kliknięcie - zrobienie screenshota

- przytrzymanie przycisku - stworzenie nagrania

 

I samo nagranie trwające 15 minut bez możliwości skrócenia to głupota. Powinno być jak to jest z Nvidia Shadow Play na PC - możesz sobie ustawić ile minut nagrania od wciśnięcia ma zachować - od 1minuty do 15 minut. Człowiek strzeli gola albo ustrzeli ładnego heda, chce to zachować to musi potem wycinać jeden moment z 15 minutowego filmiku.

 

Sama edycja i wycinanie też wymaga poprawek - do obróbki używane są tylko krzyżyk, kółko oraz L2/R2, a kwadrat i trójkąt są nieużywane chociaż przydałoby się.

 

1. Możesz zmienić w Ustawieniach opcje przycisku Share na inne

2. Domyślnie klikając 2x share zaczyna się manualne nagrywanie (nagrywasz ile chcesz)

3. W elementy przechowywane wchodzisz poprzez  Profil-przechowywane pliki, klikając Share zawsze robisz zrzut, po to jest ten przycisk, wejście do plików jest w Profilu

Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o mnie to ten share jest o dupe rozbic. To znaczy jest to funkcja ktora mi jest kompletnie niepotrzebna a zrobili w okol niej tyle szumu jakby tylko to dodali do ps4. Nie bedzie mi sie chcialo wrzucac zdjec ani filmikow na fejsa lub gdziekolwiek indziej, jestem aspoleczny.

 

Ktos tu wspominal o slabym wykonaniu ds4. Z pelnym przekonaniem moge stwierdzic ze wynika to ze slabej znajomosci sprzetu albo jest to jedno wielkie w chvja walenie. A testowac w sklepie to mozna sery i kabanosy na promocji a nie nadkonsole.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

LOL

 

kupiłem konsolę za prawie 2000zł, do tego jedną grę za 249zł, do tego miałem już PS PLUS za 179zł, do tego płacę internet 60mbit/s za 80zł i NIE MOGE (pipi)A GRAĆ W FIFE BO SĄ NONSTOP LAGI.

 

PO(pipi)IŁO TYCH LUDZI. CO ZA CZASY. 

 

Wracam do mojego 3DSa. Nintendo najnormalniejszą firmą świata.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...