Skocz do zawartości

Diablo III (PS4)


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

A i tak odniesie sukces i zbierze wysokie noty.

 

Mówicie, że endgame to tylko farmienie dla spieniężenia lootu? Jaki to ma w takim razie sens, skoro używa się go i tak do przejścia setny raz tego samego, tylko na sztucznie zawyżonym poziomie trudności? Innych gier zabrakło na rynku, czy jak?

 

Ale w sumie wersja kąsolowa może być o tyle ciekawa, że będzie przypominać takiego God of War zdatnego do zabawy w co-opie na jednej kanapie w parę/kilka osób. Nie twierdzę, że będzie to najlepsze rozwiązanie, ale mimo wszystko to inna atmosfera i inny typ frajdy niż siedzenie u siebie co najwyżej z headsetem na łbie.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

A i tak odniesie sukces i zbierze wysokie noty.

 

Mówicie, że endgame to tylko farmienie dla spieniężenia lootu? Jaki to ma w takim razie sens, skoro używa się go i tak do przejścia setny raz tego samego, tylko na sztucznie zawyżonym poziomie trudności? Innych gier zabrakło na rynku, czy jak?

 

Ale w sumie wersja kąsolowa może być o tyle ciekawa, że będzie przypominać takiego God of War zdatnego do zabawy w co-opie na jednej kanapie w parę/kilka osób. Nie twierdzę, że będzie to najlepsze rozwiązanie, ale mimo wszystko to inna atmosfera i inny typ frajdy niż siedzenie u siebie co najwyżej z headsetem na łbie.

 

Napewno dostanie wysokie oceny, Diablo 3 obecnie jest już powiedziałbym dobre, jeśli wprowadzą obiecane zmiany, patche, a myślę że  wersja konsolowa zbiegnie się z patchem 1.1, ponadto będzie cacuś pod względem technicznym i dostanie kopa pod względem dynamiki, i stanie się arkadową siekaną z rozszerzonym inventory - to wszystkim się spodoba. Klienci rzucą się na samą markę Diablo, Blizzard oraz fakt że jest to pierwsza gra na Playstation z tego gatunku ( na Xboxie masz Torchling jedynkę ).

Nowy gatunek gier wkracza z najmocniejszym przedstawicielem na najlepszą konsolę - czyż mogło być lepiej ? :D

 

Endgame w Diablo obecnie nie jest zbyt satysfakcjonujące, ale to stało się na wyraźną prośbę graczy PC i wara od Blizza. Inferno jest za łatwe, i wcale nie gwarantuje dobrego lootu. To muszą zmienić jak najszybciej - znam osobę której 2 razy na MP0 dropły perfect rolle, a na MP10 bida z nędzą. Dodaj do tego że loot jest nic nie warty w 90 % i wszyscy tak naprawdę szukają większego dps - czyli zabawa w stylu ,, chcę znaleźć lepszy miecz niż mój obecny super potężny miecz ". To jest nudne na dłuższą metę, tyle farmić tylko po to by zabierać potworkom 2 cm paska życia więcej.

 

Ponadto ważny będzie tryb PvP, ale jakiś normalny, taki jak miał być a nie potyczki 1 na 1 bez sensu i polotu. Jakiś ranking, specjalne buildy, skille, balans klas, itemów, skilli nowe mapy itp. Ale to już patch 1.1 który moim zdaniem ukaże się wraz z wersją PS3.

 

Gra z kumplami w jednym pokoju naprawdę robi różnice i moim zdaniem jest 100 razy lepsza niż słuchawki i online - tyle, że ciężej spiknąć ekipę do chałupy niż gdyby każdy siedział u siebie. Niemniej jest to bardzo ważne usprawnienie dla wersji PS3. Dla wielu posiadaczy wersji PC ten tryb, wraz z brakiem konieczności podpięcią do neta ( co nareszcie czyni grę postacią Hardkorową sensowną dla każdego ) jest atutem który sprawia że rozważają przesiadkę na konsole.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

 

Za(pipi)isty bug w Diablo 3 znaleźli chłopaki. Mowa o AH.

Kupujesz i nie płacisz. Ba, dostajesz zwrot kasy ! Toż to utopia socjalistyczna ;D

 

 

Nie wiem czemu dodałeś to do tematu o D3 na PS4 ale OK. Bug już jest załatany i dotyczył tylko amerykańskich serwerów. Ponoć mają banować, ale w to nie uwierzę. 

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

A sory, myślałem że to taki ,, główny " temat o Diabolo.  Banowanie oszustów nic nie da bo gold jest już w obiegu ( nie zapominajmy o RMAH ), w dodatku banowanie za wykorzystanie exploita to nic innego jak zabranie komuś kupionej gry, i w sądzie moim zdaniem Blizz przegra. Co do wersji PS3/PS4 - normalnie dla mnie to jest jak nowe otwarcie, nie dość że w samej grze będą poprawki i bajery to jeszcze nie będzie tego całego shitu. D3 na PC to jest normalnie giełda towarowa, na PS3 to będzie hack'n'slash. Był ostatnio wywiad co mówili o wszyskich bajerach i podobno sama gra ciekawsza.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja grywam z zona na ps3 :D przesiedlismy sie z PC  (wersja na konsole o wiele lepsza) napewno kupie D3 na PS4, gra jest po prostu mega klimatyczna i ogolnie swietnie sie wycina wszystko co tam biega.

 

Ja rowniez gram w takiej kooperacji. ;)

To juz koncowka gry - ostatni akt, ale z cala pewnoscia bedziemy grali ponownie innymi postaciami, trzeba bedzie sie zastanowic nad zakupem wersji na PS4. Ciekawe jak duzy bedzie ten dodatkowy V akt.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Na PS4 bedzie od razu z dodatkiem :D mialem nosa olałem wersje na PS3.

Aale czym ta gra poza dodatkiem bedzie sie roznic od wersji na PS3/Xboxa 360?

Na filmach wyglada niemal identycznie, jasne - to swietna giera, ale jak ktos ukonczyl ja 4 razy, to chyba na PS4 nie wiele bedzie miala do zaoferowania?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość Soul

easye 

 

Zmian jest sporo ktoś kto nie grał w D3 na pierwszy rzut oka tego nie zauważy, nowa klasa, nowe akt, nowe przedmioty brak aha etc.

Diablo to gra w której ubierasz swoją postać na maxa jak się da i tylko od Twojej zajawki zależy jak długo to będziesz robił:)

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.